Pirkimai internetu

nieko_sau nieko_sau 3857
2008-08-22 13:54 nieko_sau
Tai va, Tomukas teisingai išvarė mus iš ten. Tai galime pasidalinti savo pirkimų patirtimi čia:)
Mane labai domina tokie pirkimai, kai tinginio liga sergi kartais:)
Aš ne kartą žvalgiausi buitinės technikos pasiūlymais lietuviškuose e-parduotuvėse, bet nesiryžau pirkti, kažko pabijojusi dėl garantojų ir pan. O kai kas tikrai pigiau, nei parduotuvėse.
Smulkmenas pirkau tik Select. Normaliau gavau, be problemų.
dabar užsisakiau patalynės (užvalkalų) iš Hobbyhall -laukiu. Man labai patiko-graži, ir, kiek skaičiau atsiliepimų-kokybiška.

O kokia jūsų patirtis?
Čia tema kaip tik penktadieniui. Nes dirbti turiu viena už 3 (išleidau atostogų ir išeiginių), tai nusprendžiau, kad vistiek nespėsiu ir nedirbsiu visai:)))
tomukas tomukas 4504
2008-08-22 14:12 tomukas
Paskutinis mano pirkinys objektyvas Tokina iš sigma4less.com/
Pirkinys atvažiavo per savaitę, su pristatymu ir visais mokesčiais gavosi apie 1400lt. Lietuvoje toks kainuoja 1900 Lt. Garantija - tarptautinė, taip kad jokio skirtumo nėra kur perki.

Mano keli patarimai:

1. Pristatymui rinktis paprastą USA mail paštą (o ne DHL, UPS ar pan. gretų siuntų kompanijas). Nes tie DHLai dar paskaičiuos papildomai pinigų už muitinės tarpininko paslaugas ir pan. O paprastu paštu - nueini į paštą, sumoki mokesčius ir atsiimi prekę.

2. Prieš perkant pirmą kartą būtina susirasti info ir atsiliepimų internete apie tą parduotuvę. Yra nemažai scamo (apgavikų) šioj srity.

3. Rizikos mėgėjams - yra parduotuvių su kuriomis galima susitarti dėl invoice nurodytos sumos - tada muitas ir PVM bus daug mažesni arba visai nebus:) Bet tai yra nelegalu ir oficialiai jokiu būdu nepatariu to daryti smile

4. Dėl garantijų - prie prekės aprašymo būna nurodyta kur galioja garantija.

5. Dėl TV technikos jau minėjau, kad USA yra NTSC formatas, pas mus PAL ir ne 220V, o 110V

Anksčiau praktiškai niekas nesiųsdavo į Lietuvą. Dabar bent 50 proc. eshopu turi international shipingą ir jis veikia be didesnių problemų.
Loreta Loreta 28574
2008-09-10 22:54 Loreta
Tomuk, nu pamėtėk tu kokių nuorodų į geras parduotuves (na, drabužiai, avalynė, kosmetika, parfumerija, geri papuošalai, visokie ten namų dalykėliai ir kt. moteriški įdomumai) ar bent nuorodas į puslapius, kur tai susisteminta.
O tai blaškausi kaip ta varlė po visą pasaulį ir nieko gero nerandu.
Gal kas nors kitas žino?

Aš va jums įmesiu keletą. Bet čia ne visai tai, ko man reikia, o kai ko išvis nesuprantu. Tiesiog norėtųsi išsamių katalogų.
www.ebay.com/
http://www.elib.org/
http://www.somucheasier.co.uk/
www.strawberrynet.com/country.aspx
www.ooo.lt/index.php?lang=EN&dir=20
www.otto.lt/
www.skateamerica.com/store/Es-ID_C683.cfm?gclid=CM-...
http://www.topoftheshops.co.uk/
http://www.shopsafe.co.uk/
www.chicstar.com/storefront/listcategories.aspx...
http://www.damart.co.uk/pls/portal/site_framework.page?p_category=19
www2.victoriassecret.com/collection/?cgname=OSCLODRSVIL...
www.pinkice.com/product/list_product.asp?Group...
http://www.elvi.co.uk/?utm_source=affiliates&utm_medium=zanox&zanpid=1150826511104740353
http://www.jdwilliams.co.uk/product/window/show.action?N=25250&LpgUid=11153250&Nao=15
astuleee astuleee 3430
2008-09-11 08:33 astuleee
Tomukai, labai labai prašom. smile
2008-09-11 08:49 vienisa_siela
Taip taip, tikrai labai idomu, ir dar kaip ten su tais apmokejimais, ar reikia kazko papildomai ar galima (pakanka) musiskemis kreditinemis atsiskaityti...?
Petronele Petronele 18331
2008-09-11 08:58 Petronele
Aš kartais apsiperku, bet jums mano pirkiniai nebus įdomūs - siuvinėjimo reikmenys ir dviratininkų "pričindalai". Su pastaraisiais nusvilau biškelį, kadangi pirmas pirkimas buvo labai sėkmingas - daiktai buvo puikios kokybės - užsisakiau dar sau šortus, tos pačios firmos kaip vyrui jau buvau pirkus, o atsiuntė... maaaaaaaišą kažkokį smile Žodžiu, visai ne tai ko tikėjaus ir kaip gražiai jie nuotraukoj atrodė.
vovere vovere 25998
2008-09-11 08:59 vovere
www.ebay.co.uk geras puslapis man tai jis patinka, tik gaila kad ne viska siunciai lietuva, bet gerai sesuo yra skotijoj tai ji parsiuncia. o atsiskaityt galima ir musu kortelemis.
ieskojau kazkada cia vynui lentynu, radau ir pas mus bet lentynos 30 buteliu pas mus kainuoja apie 229 lt o sitae puslapyje radau 40 buteliu uz 104 litus su atsiuntimu. verta paieskot, tk reikia pasiziureti ar tai naujas daiktas ar jau naudotas.
Petronele Petronele 18331
2008-09-11 09:00 Petronele 2011-09-11 05-57

vienisa_siela rašė: Taip taip, tikrai labai idomu, ir dar kaip ten su tais apmokejimais, ar reikia kazko papildomai ar galima (pakanka) musiskemis kreditinemis atsiskaityti...?

Mūsiškės kreditinės tikrai tinka, dar geriau per PayPal atsiskaityti, taip saugiau.
Loreta Loreta 28574
2008-09-11 09:21 Loreta
Iš kurio tu čia katalogo pirkai, Petrone?
Man kažkaip limpa OTTO - atsiskaityt galima atsiimant pašte. Be to, labai aiškus užsakymas - lietuvių kalba.
www.otto.lt/
Tik užsakant per LT uždedamas 18 proc. PVM.
Kažin, ar užsakant tiesiai jis dedamas?
Petronele Petronele 18331
2008-09-11 09:31 Petronele 2011-09-11 05-57

Loreta rašė: Iš kurio tu čia katalogo pirkai, Petrone?
Man kažkaip limpa OTTO - atsiskaityt galima atsiimant pašte. Be to, labai aiškus užsakymas - lietuvių kalba.
www.otto.lt/
Tik užsakant per LT uždedamas 18 proc. PVM.
Kažin, ar užsakant tiesiai jis dedamas?

Ne iš katalogo, pirkau tiesiai iš parduotuvės Anglijoj:
www.chainreactioncycles.com//Default.aspx
Iš katalogo perkant ten ne PVM, o antkainis 18% kiek suprantu. Tik tiek gerai, kad lietuviškai parašyta, bet ko gero brangiau gaunasi.
Apie Victoria secret esu girdėjus gerų atsiliepimų, bet pati nesu pirkus.
2008-09-11 09:40 vienisa_siela 2011-09-11 05-57

Petronele rašė:

vienisa_siela rašė: Taip taip, tikrai labai idomu, ir dar kaip ten su tais apmokejimais, ar reikia kazko papildomai ar galima (pakanka) musiskemis kreditinemis atsiskaityti...?

Mūsiškės kreditinės tikrai tinka, dar geriau per PayPal atsiskaityti, taip saugiau.



O kaip ten su tuo PAY PAL reikia uzsiregistruot, nebandziau, bet tikriausiai verta pasidaryt....
Petronele Petronele 18331
2008-09-11 10:00 Petronele 2011-09-11 05-57

vienisa_siela rašė: O kaip ten su tuo PAY PAL reikia uzsiregistruot, nebandziau, bet tikriausiai verta pasidaryt....

Taip, reikia užsiregistruoti, turėsi sąskaitą, nurodysi ten savo kreditinės duomenis. Kai pardavėjas norės nusiimt pinigus, pirmiausia gausi laišką į el.paštą iš PayPal, paklaus ar tikrai galima tokiam tai nusiimt pinigų, kai patvirtinsi - tada nuskaičiuos nuo kreditinės. Užsiregistruot nėra sudėtinga, jei net aš sugebėjau :))
2008-09-11 10:21 vienisa_siela 2011-09-11 05-57

Petronele rašė:

vienisa_siela rašė: O kaip ten su tuo PAY PAL reikia uzsiregistruot, nebandziau, bet tikriausiai verta pasidaryt....

Taip, reikia užsiregistruoti, turėsi sąskaitą, nurodysi ten savo kreditinės duomenis. Kai pardavėjas norės nusiimt pinigus, pirmiausia gausi laišką į el.paštą iš PayPal, paklaus ar tikrai galima tokiam tai nusiimt pinigų, kai patvirtinsi - tada nuskaičiuos nuo kreditinės. Užsiregistruot nėra sudėtinga, jei net aš sugebėjau :))



Aiskumelis, as jau senai girdejau apie ta PAYPAL, bet vis suabejodavau, bet manau, visai smagus tas apsipirkinejimas internetu turetu but, neiseinant is namu.... :)
2008-09-11 10:24 vienisa_siela
Tiesa, o kaip ebay uzsiregistruoti, kaip nurodyti adresa jei ten Lietuva kaip salis nenurodyta....?

Bandau ziuret gal yra visgi ta musu lietuvele saliu sarase.... :)
2008-09-11 10:34 vienisa_siela
Aiskumelis, tai tada PAYPALA kol kas palieku ramybeje ir tesiu registracija ebey.com..... :)
2008-09-11 10:56 vienisa_siela 2011-09-11 05-57

prosas rašė: Ir šiaip naudinga būtų žinoti, kur yra parduotuvės, o kur - ne.
Jei yra kažkokia pardavimo vieta, kuri turi savo prekes
arba turi savo tiekėjų tinklą, tas prekes greitai gauna ir parduoda,
tai tokiu atveju tu perki tiesiai iš tos parduotuvės.
Ir bet kokio nesusipratimo atveju santykiai aiškinasi su ta parduotuve.
O, pavyzdžiui, ebay tai nėra jokia parduotuvė.
Tai yra aukcionas. Turgavietė, taip sakant.
Tai yra tik suorganizuota pirkėjų ir pardavėjų susitikimo vieta.
Ebay už tai pasiima pinigėlius.
O faktinis pirkimas - pardavimas vyksta iš kažko kažkam.
Todėl saugumo čia jau daug mažiau.
Ebay jau neatsako už viską, nors, aišku, imasi atitinkamų priemonių.


Tai as visa tai mazdaug isivaizduoju..... :).... O tai kokiu online parduotuviu gali pasiulyt...?

O del ebey man siaip idomu, zinau kad daug kas ten prekinasi.....
Petronele Petronele 18331
2008-09-11 11:00 Petronele 2011-09-11 05-57

prosas rašė: Norint atsiskaityti per PayPal reikia, kad abi pusės juo naudotųsi.
Jei pardavėjas nesinaudoja PayPal, tai jam ir nesumokėsi tokiu būdu.

Na, tai savaime suprantama.

prosas rašė: o šiuo atveju PayPal atsiranda kaip papildomas piniginių operecijų tarpininkas.
Ir jis ima savo mokesčius už operacijas.
Kaip tie mokesčiai bebūtų išdėstyti, kažkas galų gale juos sumoka :)

Kadangi tų pirkimų nebuvo tiek jau daug, nepatingėjau peržiūrėt išrašus. Tik vieną kartą buvo nuo kreditinės atskaityti komisiniai, bet buvo pirkta ne per PayPal. Komisinių suma 5,19Lt, pirkinio suma 1610,01Lt. Per PayPal nemokėjau jokių komisinių, arba sumokėjo pardavėjas, arba visas jų biznis iš valiutų konvertavimo. Pvz.: mokėjimo suma buvo 92,75$, litais gavosi 224,49, kursas 1$=2,42 Lt. Tai buvo 2008-01-15, po kiek tą dieną kokiam hansabanke $ pardavinėjo neradau, LB oficialus kursas buvo 1$=2,32Lt.
Palyginimui susiradau šios dienos kursą: LB: 1$=2,47, SEB banke pardavimo kaina: 1$=2,47Lt. Tai iš to ir uždirba.
tomukas tomukas 4504
2008-09-11 11:06 tomukas
Paskutinis mano pirkinys Garmin 250W GPS įrenginukas (gavau vakar). Su pristatymu kainavo 600lt. Lietuvoj pigiausiai tokius radau už 900lt

Pirkau www.pixmania-pro.com (čia įmonėms, jie tada išrašo sąskaitą su 0 PVM tarifu). Paprastiems žmonėms www.pixmania.com Parduotuvė Prancūzijoje.

Pristato per 2 dienas (greitas per UPS) arba 5-6 (paprastas).

Visokie otto, neckerman manau neverti dėmesio, nes ten kainos didelės.
Loreta Loreta 28574
2008-09-11 11:16 Loreta 2011-09-11 05-57

tomukas rašė: Paprastiems žmonėms www.pixmania.com Parduotuvė Prancūzijoje.

Nu tu čia su savo fotoprekėmis smile
Duokš moteriškėms padorių parduotuvių pasišopinti... Juk nenori, kad tavo buhalterių banda vaikščiotų kaip kokios buhalterės smile
Loreta Loreta 28574
2008-09-11 11:18 Loreta 2011-09-11 05-57

tomukas rašė: Visokie otto, neckerman manau neverti dėmesio, nes ten kainos didelės.

Užtat pasirinkimas ir pagal skonį, ir pagal kišenę. Geriau tokie, nei išvis jokie.
Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis
Tax.lt © 2002 - 2024, admin@tax.lt, Reklama tax.lt

Buhalterinės apskaitos sistema internete smulkiam ir vidutiniam verslui