beu rašė:
Dar klausimas ar reiktų kokios institucijos pažymos, kad patalpos yra tinkamos autoservisui, pagal ką jos turi būti sutvarkytos. Vat tokie klausimai kyla, gal žinote kur galima būtų kreiptis dėl konsultacijos..
Svarbiausia autoservise nors vieną meistrą gerą turėt.Va kur bus problema.Nes geri savo garaže remontuoja(senesni) arba Anglijoj(jaunesni).
Nu pirmoj eilėj reikia įsteigti įmonę, arba būti paskirtam įmonės direktorium.
O buhalteriai pas mus geri ir DS surašo, ir saugą patvarko, ir įsakymus parašo ir t.t.Žodžiu padaro nebuhalterinius darbus v nagrusku.
Ir ne tik žuvis.Mano draugė dirba didmeninėj tekstilės įmonėj.Pas juos rankšluostis išmatavimų 80*140 kainuoja 10,30 su PVM, Maximoj to rankšluoščio kaina 36,99 (savo akim nepatikėjau).Paskui daro akciją 50 proc.nuolaida ir vis vien parduoda su geru navaru.
Tada bus stintų skonio žuvis.
Nėra Kinijoj stintų, ten tik pangasijos.Oi, tos Vietname.
Paskaičiavot dienpinigius
D-611801(ar kokia pas jus)-dienpinigių sąnaudos
K-448601 mokėtini dienpinigiai
Sumokėjot
D-448601
K-272,271
Dar ko , rašalo ir popieriaus negaila? Taigi deklaravimo istorijoj matosi kas priimta.
Metus, metus.Per tą laiką kažkiek pinigų susitautysit.Ir nereiks vien tik ant gerosios sodros viltis dėti.Stažo nereikia 5 metų.Metų laiko užteks.Spalį jau galit į dekretą eiti.
Aš tai patarčiau padirbėt kokius 5-6 metelius.O koks stažas t.b.yra gražiai aprašyta.
www.sodra.lt/index.php?cid=325
Nežinau, pas mane niekas neserga .Jeigu nėra ten priežasčių sąraše kokios tai dėl slaugos, tai tada kitos.
Nereikia. O kokia dar kitokia būna turint nedarbingumą.
5. Jei praėjusio mokestinio laikotarpio apmokestinamosios pajamos neviršijo 1 milijono litų, vienetas mokestiniu laikotarpiu avansinio pelno mokesčio mokėti neprivalo.
Jei pas mane nėra milijono apmok.pajamų tai aš nemoku avansinio, ar jai buvo pelno kad ir 60 litų tai jau moku.Nes yra 9 litai pelno mok.Iš tų 9 litų jau galima ir avansinį išvesti.Nesvarbu, kad to milijono nebuvo?Aš čia todėl , įmonė milijono apmok.pajamų pernai neturėjo , biški truko iki milijono, bet skambina ir sako duokit avansinę deklaraviją , sakau aikit jūs.. nieko aš neduosiu.Jaigu šitais metais bus molijomas, tada duosiu.Čia aš su mokesčiais taip gražiai.
Ką čia šitas, aš va šitą prisimenu.Trečdalį darbo stalo užimdavo.O tas kur parodei, tai pagal mane dar 1994-1995 buvo naudojamas.
amadina22 rašė:
Denise rašė:
Sveiki.
Noriu per FR0781 uzskaityti uz visus 2012 metus garantini fonda. Sumokejimo terminas bus 2013 01 15?
O kaip jūs iš anksto žinote kokia bus suma?
Kaip aš sakau, molčia. 10 žmonių, alga 400,00 10*400,00 lygu 4000,00*0,2 proc.8,00 mėn.8*12 lygu 96,00.Atostogu neina, biuletenių neima.
Nu tu artistas.Ką mes žinom ko ten teikia , nežinodami įmonės veiklos. Sąrašiuką duokit dėl pilnos laimės ir viskas bus čiki.Davė sąrašiuką.Ir pirmyn papunkčiui.
Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Profesija: Apskaitininkas
Mokymo/studijų programa: Apskaitininko mokymo programa
Profesinė kvalifikacija: Apskaitininkas
Ir rask dabar universitetą, kur apskaitininkais mokina. O gal dabar jau mokina?
Luka_Paciolis rašė:
wwind rašė:
Kokioj srity dar reikėtų "žemės drebėjimo"?
Privačioje odontologijoje
Juos dar reiktų PVM mokėtojais padaryti.Ir NT mokesčio lengvatą panaikinti.
amadina22 rašė:
Ir kirpyklose.
Turguj stato kasos aparatus, kur žmonės dirba šaltyje ir tie aparatai neveikia.
O šiltoj kirpykloj nesu niekada mačiusi, kad išmuštų čekį. Ir kasos aparato nematau.
Nesuprantu situacijos, kodėl vienus apkrauna kasos aparatais, kitų - ne.
Kame čia skirtumas?
Kirpėjos visos su patentais dirba.Buvo kažkada tokia akcija, kad kirpyklos darbintų kirpėjas, bet matomai užsilenkė.
Kada galima slėpti mokesčius.Kada tam yra sąlygos.Imam GPM.Kol bus toks darinys, kaip minimali alga, tol geriausiu atveju 50 proc. (o iš tikrųjų , tai dar ir daugiau)įmonių darbins darbuotojus ant to minimumo.Kol bus darbo laikas nors ir viena val.darbins vienai val.Tai nors buvo ,kad atskiros profesijos galėjo tą vieną val.dirbti.O dabar visi pogolovno gali.Ir dirba siuvėja 4 val.į dieną už 400,00 litų į mėn, ant popieriaus.O realiai dirba visas 8 ir daugiau.Ir alga kitokia.Minimali alga gal ir turi egzistuoti, bet darbo užmokestį reiktų rišti prie kitokio dydžio, pvz.vidutinio statistinio šalies.Tam reikalinga politinė valia.O ne taksisto, siuvėjos noras , ar nenoras.
amadina22 rašė:
O tas mažas šuniukas kaip nuostabiai iškišęs galvą iš šiltos vietos. Labai graži nuotrauka.
Ta mažiukė nelabai sveika.Ją karts nuo karto toks kaip nuomaris ištinka. Veterinaras sakė, kad tai įgimta. Ir atidavė ją su sąlyga , kad neveisiama bus.
Labas, taigi šita fotkė ne vakar daryta, o gal kokiais 2008 metais.O plaukai mano, kstati neblogi(iš po kiepkos nesimato), dar ir kuodas išeitų.Kažkada buvo madoj kriauklės ant galvos (iš plaukų).Tai mano kriauklė visai solidi gaudavosi.
Darom vieną DS gydytojui.Žiūrėkit kiek gydytojas gali dirbti val.per savaitę.Dabar standartinis poliklinikinis yra 38 val.per savaitę ir 36 kal.d..atostogos.Kam jum viršvalandžiai.A?Nustatot jam algą, kaip gydytojui.
Kita DS kaip direktoriui , nustatot algą. Pvz.400,00. Dirba 1 val.per dieną.Ir viskas.
Ir skaičiuojat gyd.alga + 400,00 direktoriaus alga -mokesčiai gaunam į rankas.