Tax.lt narys dianute
Tax.lt narys nuo: 2004-01-05
Profesija: vyr.finansininkė
dianute forume parašė 53 žinučių
dianute naujausios žinutės:
Jei čia ta pati situacija?
O tau parduotuvėje buvo išrašytas kvitas, ar koks kitas dok-tas?
Gera idėja, dėl Linavos, reiks pasiskambint.
Thanks[/quote]
Tai tą PVM atiduoda tik tada, kai prekė kerta sieną, o uoste muitinės nebuvo.Tax formą turėjau, o Švedijoje todėl, kad tai buvo pirmas išlipimas po UK.
Not at all:)
Importo PVM mokamas importo deklaracijoje nurodytu kodu, tai priklauso nuo importuotų prekių rūšies į Muitinės sąskaitą. Būtinai pavedime nurodykite importo deklaracijos Nr. ir datą.
O gal jūs darote užskaitą iš PVM permokos ar prašysite perskaičiuoti importo PVM, tai tvarka visai kita.Nelabai supratau iš klausimo.
Mūsų įmonė PVM atsiiminėja per Linavą .Gal jie padeda ir fiziniams asmenims?
Aš rašiau visą priskaičiuotą sumą 1176,47.
Automobilis, kurį įvertins kilnojamo turto ekspertai, jei tai daugiau nei jūsų vertė, bus turto vertės padidėjimas. Jis apmokestinamas(15 pr.ir , jei neklystu, plius kelių mok.).
Yra tokia korporacija "Matininkai", Lietuvos turto vertinintojų asociacija...Pasiskaičiuokite, kaip pigiau.
Na, jei "baisus padėtis" su deklaruojamais pinigėliais, tai tada ne kas.
Loreta, Tiesi, Dale ir ..., kaip Jūs užpildėte?
Pasakiau, kaip suprantu tą nelaimingą sakinį, nes Tiesi aiškinimas iš tikrųjų logiškas ir aš su juo sutinku. Man VMI konsultantė ir sako, nekreipk dėmesio į tą juodą sakinį
, nes galioja sena tvarka. Tai sakau,- tas sakinys nenormalus? Atsakymas-TAIP.Akis išpūčiau.
Tai ji sako,- pildyk senąja tvarka iki tų visų pakeitimų
.Kaip Jums patinka?Aš tai turiu ką pasakyti, bet nenoriu nusižengti forumo etikai
Kad galėtum elgtis pagal tą raštą, turi tenkinti šias sąlygas:
- turi būt išmokėjus dalį algos už 12 mėn per 12 mėn.,
- ta dalis turi būt mažesnė nei ,
- kita algos dalis turi būt išmokėta ne vėliau, kaip per sausio mėn. 10 darbo dienų.
Iš to naujo 01 20 rašto:
Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad (t.y. iki 2004-01-15 d. imtinai), siūlome vadovautis tokiomis nuostatomis, kurios yra suderintos su Lietuvos Respublikos finansų ministerija:
1. 2003 m. gruodžio mėnesio ar ankstesnių laikotarpių darbo užmokestį išmokėjus per 2004 m. sausio mėnesio 10 darbo dienų (
t.y. iki 2004-01-15 imtinai), šis darbo užmokestis bei nuo jo išskaičiuotas ir sumokėtas pajamų mokestis deklaruojamas 2003 m. IV ketvirčio pajamų mokesčio, išskaičiuoto iš A klasės pajamų, deklaracijos FR0453 formos A priede <..>Pajamų mokestis turi būti apskaičiuojamas taikant , galiojusį tą mėnesį, už kurį darbo užmokestis buvo apskaičiuotas.
Na tai kodėl čia nekalbama apie DU dalį(dalis), ar čia mes patys turime prisidėti trūkstamus žodžius?
Jei visą pvz. 11 mėnesio DU išmoku sausį, tai į Tiesi labirintą visai nepapuolu, o pagal tvarkos nuostatas lyg galiu dėti į IV ketv.Tai 12 mėn. vis tiek lieka su "linkėjimais"?Neįkertu ir viskas.
Sutinku, kad būna tokių klausimų, bet kartais tas "taip arba ne" labai reikalingas, norint užmigti...
Nesu "naujokas" buhalterijoje, bet kaip Rasida rašė, baimė klausti yra, ir todėl(pvz. man), kad su savo klausimu nepasirodytum be varžto.Čia buvau "užlėkusi" atsakydama, nors žinojau, kad tai 100pr. Tai tebūnie smulkmė
Temą permesti "akim" reikėtų.Aš jau norėjau klausti dėl teršalų, bet kai perskaičiau viską, tai ir prisijuokiau, ir, svarbiausia, radau visko, ko reikėjo. Nekabinu tuo sau "aureolės", bet kai reikia "ant smūgio" ir diriko "kirvis" kabo virš galvos, o temoje jau 65 psl., tai tokius klausimus aš suprantu.
Sėkmės visiems.
PM 16 str. ir 6 dalis: Tam tikrais atvejais vienetus..<..>pertvarkant turto vertės padidėjimo pajamų pripažinimo ir apmokestinimo tvarka nustatyta IX skyriuje.
Tik nesupratau
Dar 14 str. 4 dalis dėl turto vertės.Tu tą vertę gali didinti tik tada, kai jas, t.y. turto padidėjimo pajamas, apmokestinsi.
Dar nepadariau FR453
Taigi, toks vaizdas, kad tai tikrai PM objektas.
Buvau parrašiusi, bet per perkainojimą (trūkstamo debeto). Paskui pagalvojau, kad tai gali būti pelno mokesčio objektas. Juk teigiami valiutos pasikeitimai irgi apmokestinami. Pabaigsiu FR 453, eisiu pasiskaityt.
Kažkoks pasityčiojimas ne tik iš įmonių, bet paprastų žmonių. Na, matyt, tai valstybei apsimoka. Gera paskola iš mūsų pačių, ir procentų nereikia mokėti. O juk einame į ES, tai reformoms ryškai jaučiamas pinigų stygius biudžete. Kitaip neįkertu tokių permainų logiškumo.
Geras patarimas dėl bandymo.
Wolf,
kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad reikia slysti dirbti į ES...Nors ir juodas darbas laukia, bet gal pavyks išvengti "kančių"
P.S. čia ne prie automobilių temos.
Tai jie dirba be ? Turi būti tas daiktas pas juos. Ar tikrai jie jo neturi?
Tai bandyk per savo KIO išduoti pinigus tam komisui, tegu jie pasirašo, kad pinigus gavo. Reikalauk, kad duotų savo antrą dalį, kad pinigus gavo jie. Pasirašyk automobilio priėmimo - perdavimo sutartį. Aišku, ne taip turėtų būti, bet nors ką turėsi.
DK 144 str. nurodyta,kad max darbo laikas per savaitę 48 val. Tai tu jų neviršiji. Darbo sutartyse, tikiuosi, visa tai matosi? Ar tas, kuris išdirba daugiau, visada taip, ar vėliau "nedadirba"? Ar nustatyta 5 ar 6 darbo dienų savaitė? Kiek valandų per mėnesį?
<Tai 2-u atveju kas perveda VMI 15%-Tarpininkas? Pas mus panasus variantas, tik pazymoje-saskaitoje nurodyta visa automobilio kaina (pinigai inesti i komiso kasa), apacioje isskaiciuota 15%, likusi suma-fiziniui asmeniui. Tai tokiu atveju reikia mums pranesti VMI? Tikiuosi kad komisas nurodytus 15% turejo pervesti i VMI.[/quote]>
Pvz. Jūs perkate iš fiz. asmens.Virsuje yra suma:100lt+30lt (aut. kaina+komiso paslauga);apačioje:85lt ir išsk. mok.15Lt. Komiso įmonė privalo pranešti VMI ir sumokėti 15 lt. Jums turėtų išrašyti PVM sf už auotom. ir komisą (jei jūs už jį mokėjote) ir plius čekis.
