Tax.lt narys Luandra

Tax.lt narys nuo
2005-08-08
Miestas / vietovė
Vilnius
Profesija
Buhalteris, Personalo vadovė. saviugdos treneris
Tinklapis
www.savi-self.com
Luandra
forume parašė 21 žinučių

Luandra naujausios žinutės:

2012-12-28 14:48 Darbo teisė » Atleidimas iš darbo darbuotojo prašymu » #1117087

Visai neseniai buvau seminare "Personalo dokumentų valdymas (Rengimas, tvarkymas, apskaita ir saugojimas)"ir uzdaviau sita klausima, vis del to pasake, kad reikia visu prasymu

amadina22 rašė:Luka_Paciolis rašė:bosis rašė:


Individuali veikla pagal pažymą. Darbuotojas išeina iš darbo pačiam prašant. Klausimukas: ar reikia darbdavio įsakymo dėl atleidimo iš darbo? Ačiū.

Nereikia. Tokie įsakymai kaip priėmimui ar atleidimui į/iš darbo yra atgyvena, tiesiog jie dubliuoja DS.Ir prašymas priimiti į darbą nebūtinas.
O prašymas atleisti ar būtinas?
Jei pasirašė sutartyje ir gal užtenka, tik kad ne visada ateina pasirašyti.2012-11-19 08:59 Įvairūs » Darbo užmokesčio sistema nuo išdirbio » #1107378
Sveiki
Gavau is direktoriaus uzduoti sudaryti DU sistema, kuri susidetu is
pastovus du + priemoka nuo isdirbio
Mes tiekiame paslaugas. Klientas uzsakant bendrai tvarkymo paslauga , gali pasirinkti kokius tvarkymo darbus reiketu atlikti , o kokius ne. Mokes tik uz atliktus. Visi darbai yra nevienarusiai ir reikalauja ivairiu laiko sanaudo, taip pat priklauso nuo kliento dokumentu bukles. Todel moketi nuo kiekvienos proceduros atskirai gana sunku.
Aisku galima butu kiekvienai procedurai suteikti koeficienta ir tada skaiciuoti darbo nasuma.
O gal geriau kiekviena objekta daryti kaip projekta ir iskart numatyti koks planuojamas pelningumas ir kiek galima skirti priemokoms?
kaip darote jus? Labai lauksiu patarymu
P>S>
jei kas nors turi projekto biudzeto ir pelningumo skaiciavimo lenteles, buciau labai dekinga.
2011-02-18 08:24 Įvairūs » DARBŲ SAUGA » #916954
O jeigu imone 2 zmones (dir. ir buh.)toki pat pazymejima reikia?
2011-02-18 08:05 Įvairūs » DARBŲ SAUGA » #916939
Sakykite jeigu imoneje dirba tik direktorius, jis sudares sutartis su buh.paslaugu imone. Ar jam reikia gauti darbu saugos pazymejima?
2011-01-11 11:29 Bendra » Vel komandiruotė... » #899890
Bet kaip as suprantu -avanso apyskaita privaloma pildyti ne reciau nei karta menesi, taciau apie likuciu grazinima cia nematau. as niekada grazinimu nedarau ir auditui neuzkliuvo smile
2011-01-11 10:57 Bendra » Vel komandiruotė... » #899871

laura9 rašė:rimasen rašė:

Sveiki,
skaičiuoju komandiruotę už gruodžio mėnesį. Matau dienpinigių permoką.Patarkite, ar permoką grąžinti į kasą gruodžio data o sausį vėl parodyti išmokėjimą ? Ar tiesiog perkelti
kaip avansą šiems metams? Darbuotojas sausio viduryje vėl vyksta į komandiruotę.Patarkite kaip GERIAU smile


Geriau tegul įneša į kasą, paskui vėl išduosite. Nes pagal kasos taisykles, mėnesio galui negalima palikti pas atskaitingą asmenį pinigų.


Sveiki, gal galite nurodyti kokiame Taisykliu punkte tai galim perskaityti. Nerandu smile
2010-02-18 08:00 Bendra » Autorinė sutartis » #763218
Padekite su autorine licencine sutarti. noriu pirkti garso irasus ir pardavineti. jei tiekejas yra uzsienio (ne es) juridinis asmuo. as dirbsiu pagal verslo liudijima. Taisyklese parasyta, kad turiu tureti autorine licencine sutarti. Paaiskinkite man niuansus, nes as visai neisimanau ka reikia daryti siuo atveju
2008-06-05 16:44 PVM » Sąskaita faktūra » #529106
Aš tokiais atvejais rašiau naujos įmonės vardu sąskaitą. bet kaip dėl datu Jūsų atvejų, manau faktūros data turėtų būti vėlesnė nei protokolas.
2008-06-02 13:28 Darbo teisė » Atleidimas iš darbo (teisingas dokumentų iforminimas) » #527822

Lige rašė:

Sveiki esu naujokė,žmogus jau senai atleistas ,nėra prašymo atleisti,bet yra parašas D/S.Ar galima taip. smile


Jei atleidima sbbuvo darbuotojo prasymu, tai
Paziurekite Rolf linka, ten straipsnis prasideda
"Pagrindinis dokumentas yra darbuotojo pareiškimas. Darbuotojo pasirašymas darbo sutartyje apie darbo sutarties nutraukimą negali pakeisti darbuotojo iniciatyva ir laisva valia paduodamo rašytinio pareiškimo (LAT civilinė byla Nr. 3K-3-1094/2000)."
Darbuotojo savanoriškas rašytinis pareiškimas yra privalomas dokumentas.
2008-06-02 13:09 Darbo teisė » Atostogos » #527811

Senga rašė:

Gal kas išduos paslaptį, prieš kiek laiko rašomas prašymas atostogoms ? smile Ačiū


Kaip jau rase, atostoginiai turi buti ismoketi prie 3 dienas, bet jie darbuotojas paraso prasyma atostuoginius sumoketi kartu su avansu ar atlyginimu, tai prasymas galima ir pries 1 diena pateikti.
2008-05-29 12:57 Darbo teisė » Dėl darbuotojo atleidimo... » #526916

Girele rašė:rerere rašė:

Sveiki smile Gal kas zino, ar yra koks teises aktas ar pan., kur parasyta, jog darbuotojas, kuris imoneje dirba maziau negu puse metu, neprivalo atidirbti 14 k.d. (jei iseina is darbo pgl. 127 str. 1p.)? Tiesiog, vadovas liepe darbuotojui dar 14 k.d. padirbti, o tas tvirtina, kad jis neprivalo, kadangi dirba tik 3 men., ir jis privalo nebent 3 k.d. atidirbt...DK nieko tokio nesuradau smile smile


3 dienos tokiu atveju, jei buvo nustatytas bandomasis laikotarpis- ar darbas tinka darbuotojui. Jei šito nebuvo numatyta DS, tada - bendra tvarka- 14 d.


Bet jei DS nėra visai jokio prierašo, tik bandomasis laikotarpis 3 mėn, tada irgi ispėjimo terminas - 3 dienas.
"Lietuvos Respublikos darbo kodekso (toliau – DK) 105 straipsnyje numatytos dvi išbandymo rūšys: (1) kad darbdavys įsitikintų, ar darbuotojas tinka jam pavestam darbui; (2) kad darbuotojas įsitikintų, ar darbas jam tinka, atitinka jo sugebėjimus ir interesus. Darbuotojo atleidimo sąlygos priklauso nuo to, ar darbo sutartyje įrašyta, kad išbandymo laikotarpis nustatytas darbdavio iniciatyva ar darbuotojo iniciatyva.

Tuo atveju, kai išbandymas nustatytas darbdavio iniciatyva, DK nurodyta, kad jeigu darbdavys pripažino, kad išbandymo norint patikrinti, ar darbuotojas tinka pavestam darbui, rezultatai nepatenkinami, jis iki išbandymo termino pabaigos gali atleisti darbuotoją iš darbo, apie tai raštu įspėjęs darbuotoją prieš tris dienas, ir nemokėti jam išeitinės išmokos (DK 107 straipsnio 1 dalis).

Jei išbandymas yra nustatytas darbuotojo iniciatyva, išbandymo įvertinimas priklauso nuo darbuotojo valios. Per išbandymo terminą darbuotojas turi teisę nutraukti darbo sutartį, apie tai raštu įspėjęs darbdavį prieš tris dienas (DK 107 straipsnio 2 dalis).

Jeigu darbo sutartyje nenurodyta iniciatyvos šalis, tai laikoma, kad išbandymo laikotarpis nustatytas darbuotojo iniciatyva (pagal teismų praktiką). "
2008-05-28 14:23 Bendra » Atostogos » #526515
DĖl kokių svarbių proežasčių darbdavys gali neleisti atostogų ir kaip jis turi savo atsakyma pagrįsti?
2008-03-27 08:47 Lankytojų pasiūlymai, tinklapio naujienos » Buhalterių ir finansininkų klubas » #505036
Tax super klubas. Bet gal yra norinčiu įstoti į naują kluba, jauna. gi nedraudžiama būti 2 klubų nariu. Gal tas klubas tenkins kitus poreikius. Jis mažesnis, galėsim geriau pažinti vienas kitą.
2008-03-27 08:32 Lankytojų pasiūlymai, tinklapio naujienos » Buhalterių ir finansininkų klubas » #505020
As irigi uzsiregistravaua siame klube, taciau pirmas susirinkimas ivyks kai i kluba istos apie 10 zmoniu. Siu metu yra 5. Manau bus smagu. rasykit prasymus
2006-11-05 16:25 Bendra » Kelionės lapai » #335527

vf rašė:"urtele rašė:


Aš pradėčiau nuo tų, kurie buvo paskutiniam įmonės keliones lape.Bet iš kur aš gausiu tiek kuro, kad pasivyčiau dabartinius parodymus? Skirtumas tai nemažas, virš 1000 km smileDirbau buhalteriniu paslaugu imoneje. Kuro paskaita vedeme 20 imonese ir ne vienoje nerodeme spidometru parodymus. Patikrinimu buvo tikrai nemazai, bet del tuo problemu nebuvo. Spidometru parodymai naudojami, kad kontroliuoti pravaziuota kilometraza, o jei automobiliu naudojasi tik savininkas arba vadovas nenori tiksliai zinuoti kiek pravaziuota su darbo masina, tai galima tikrai be parodymu.
2006-09-11 15:51 Įvairūs » Patarkite kaip rasti darbą » #316312

penelope rašė:Luandra rašė:


Kitoks papildomas darbas mane nedomina. Turi aisku tiksla, surasti imoniu, kuriu buhalterine apskaita galeciau vesti namie. Nes turiu kompiuteri ir byh.apskaitos programa,laisvo laiko vakarais ir moku dirbti butent si darbaO gal Tu tiesiog skelbimus pavartyk užuot skundusis blogais vadovais ir nedarbu ar pan.
Kas nori, tas randa, o kas mėgsta paverkšlenti, tam niekas nepadės.


Idemiau paskaitykite ir parodylkite man, kur as parasiau kazka blogo apie kazkokius tai vadovus smile
Apie nedarba irgi kalbos nebuvo. Mane domina tik klausymas, KUR ieskoti tokio pobudzio darbo kaip noriu as. Nes darbo skelbimuose (juos as perziuri kiekviena diena) darbdaviai iesko darbuotoju pilnai darbo dienai. Tai man netinka, nes turiu darba. O nedideles ir mazos imones neorganizuoja darbuotoju paieskos konkursu, nesikreipia i darbuotoju paieskos agenturos ir t.t.
2006-09-11 14:57 Įvairūs » Patarkite kaip rasti darbą » #316271

penelope rašė:Luandra rašė:

GYvenu Vilniuje. Su imones vadovais nesnekesiu, nes pries mane dirbo buhaltere, kuria paprase iseiti is darbo butent del tokiu aferu smile Kol kas tai mano vienintelis pajamu saltinis, todel nerizikuosiu smile

Mano motyna irgi dirba vyr finansininku ir turi didelia patiriti. Bandau itikinti atidaryti savo buhalteriniu palsaugu versla, bet ji nesutinka. Kazkodel tai bijo smile
Todel net nezinau ka daryti. Kur rasti to papildomo darbo smileKad nekonfliktuoti su vadovais, susirask kitokį pap. darbą.
Pabandyk:

www.avon.lt/PRSuite/info/jobs.jsp

www.spect.lt/lt/karjera/

www.vtvk.lt/files/525.jpg


Kitoks papildomas darbas mane nedomina. Turi aisku tiksla, surasti imoniu, kuriu buhalterine apskaita galeciau vesti namie. Nes turiu kompiuteri ir byh.apskaitos programa,laisvo laiko vakarais ir moku dirbti butent si darba
2006-09-11 14:25 Įvairūs » Patarkite kaip rasti darbą » #316240
GYvenu Vilniuje. Su imones vadovais nesnekesiu, nes pries mane dirbo buhaltere, kuria paprase iseiti is darbo butent del tokiu aferu smile Kol kas tai mano vienintelis pajamu saltinis, todel nerizikuosiu smile

Mano motyna irgi dirba vyr finansininku ir turi didelia patiriti. Bandau itikinti atidaryti savo buhalteriniu palsaugu versla, bet ji nesutinka. Kazkodel tai bijo smile
Todel net nezinau ka daryti. Kur rasti to papildomo darbo smile
2006-09-11 13:53 Įvairūs » Patarkite kaip rasti darbą » #316217
Patarkite, kur rasti nedidelias arba didelias :D imonias, kuriu apskaita galeciau tvarkyti namie.
Noriu labai papildomo darbo
O geriausiais variantas butu, tureti daug imoniu ir tvarkyti buhalterine apskaita namie.
Dirbu buhalteriniu paslaugu imoneje ir apdoruoju labai daug imoniu per menesi, o gaunu labai mazai.
Suprantu, kad jeigu tureciau nors 5 is visu 40, kurios veda musu imone, tureciau dagiau ir pinigu ir laiko :)
Mane domina klausymas, kur ieskoti situ smulkiu verslininku, kuriu apskaita nereikalauja pastovaus buhalterio. Interneto skelbimai nedave jokios naudos. Rasyti skelbimus i laikrascius? Kokie laikrasciai populiariausi?
gal reikia kokiu pazistamu paieskoti tarp VMI darbuotoju, tam kad jie galetu pasiulyti tavo kandidatura?
2006-08-21 14:11 Mokslas » Buhalterijos apskaitos pagrindai » #307676
Ir dar smile
2006-08-21 14:07 Mokslas » Buhalterijos apskaitos pagrindai » #307667
Turiu ir aš kai ką


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. I ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 EUR ir 642 EUR