Tax.lt narys Saulele34

Tax.lt narys nuo
2009-02-06
Saulele34
forume parašė 51 žinučių

Saulele34 naujausios žinutės:

2009-03-06 12:47 Bendra » Darbo laiko apskaitos tabelis » #629282

Elste rašė:Saulele34 rašė:

Sveiki.
Tokia situacija, direktorius kurį laiką serga. Ar galiu išmokėti atlyginimus, jei darbo užmokesčio žiniaraščiuose nėra jo parašų. Ar vyr. buhalteris gali pavaduoti direktorių ir pasirašyti už jį ir už save?įsakymas buvo, kas pavaduoja direktorių? Tai vat tam ir įgaliojimą surašyti sodrai, kad gali pasirašyti biueltenius ir kt.Ar užtenka įsakymo, ar dar ir įgaliojimą. Pavaduojantis žmogus jokių raštų tretiesiems asmenims nerašys, tik savo įmonės vidaus dokumentacijoje.
2009-03-06 12:43 Bendra » Darbo užmokestis » #629277
Sveiki.
Tokia situacija, direktorius kurį laiką serga. Ar galiu išmokėti atlyginimus, jei darbo užmokesčio žiniaraščiuose nėra jo parašų. Ar vyr. buhalteris gali pavaduoti direktorių ir pasirašyti už jį ir už save?
2009-03-06 12:42 Bendra » Darbo laiko apskaitos tabelis » #629274
Sveiki.
Tokia situacija, direktorius kurį laiką serga. Ar galiu išmokėti atlyginimus, jei darbo užmokesčio žiniaraščiuose nėra jo parašų. Ar vyr. buhalteris gali pavaduoti direktorių ir pasirašyti už jį ir už save?
2009-02-09 19:56 Apskaita & Auditas » Ilgalaikis turtas » #617587

vovere rašė:

traukčiau kompiuteris su priedais kaip ilgalaikį turtąMonitorius atskirai, viskas, kas susideda i kompiuterio deze, atskirai, pele ir klaviatura i einamojo laikotarpio sanaudas, jei nevirsija ilgalaikio turto vertes ribos.

Ilgalaikis turtas - tai savarankiškas turto vienetas, o ne dalis kompekso, kuri savarankiškai veikti negali.
2009-02-09 16:11 Bendra » Kelionės lapai » #617477

MillaJ rašė:vovere rašė:

paklauskit tų kurie važiuoja tomis mašinomis ir pasakys kiek realiai sunaudoja kuro.


Na is direktoriu suzinoti kiek isnaudoja, tai kazi ar suzinosi smileTai tada reikia pačiai skaičiuoti.
Išsiaiškinkit, kokia bako talpa. Tada paprašykit, kad užpiltų pilną baką ir užrašytų spidometrą. Kitą kartą vėl paparašykit pilną baką kad užpiltų ir vėl spidometrą tegul užrašo. To kito karto čekyje pamatysite, kiek litrų įpylė, tada suskaičiuokite spidometrų skirtumą. Belieka litrai dalinam iš kilometrų gaunam normą.


Tik bakai turi būti pilamo iki pilno, kitaip formulė nesuveiks:)
2009-02-09 13:37 PVM » Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimas » #617291

Rainis rašė:Saulele34 rašė:

Aš vis dar su tuo pastato esminiu pagerinimu tampausi.
Esminis pagerinimas pagal PVM įstatymą laikomas ilgalaikio turto pasigaminimu.
Ar priskaičiuojamą PVM fiksuoti įsigytų prekių ir paslaugų PVM žurnale?
Taip supratau, kad ten tik pagerinimo perdavimas fiksuojamas, o pats pasigaminimas - ne?

Kaip kas mano?


Yen fiksuojamas tik PASTATŲ esminis pagerinimas.
Jei pasigaminote atskirą kitokio IT vienetą, į tą žurnalą jo netraukiate.Mes pastatų pagerinimą ir atlikome.
Bet, matai ten skaičiau žurnalo pildymo teisykles, visur kalbama apie pagerinimo perdavimą savininkui.

Bandžiau VMI prisiskambinti, tai be šansų.
2009-02-09 13:30 Bendra » Avansinė apyskaita » #617273

salpusnis rašė:dijanaben rašė:

Jei darbuotojas uz savo pinigus perka imonei reikalingas medziagas,o menesio gale pagal pirkimo dokumentus padaro avansine apyskaita. Pinigai menesio pabaigoje darbuotojui pervedami i jo asmenine saskaita banke. Ar tai bus atsiskaitymas su atsiskaitytinais asmenimis- grynu pinigu negauna.Sumos per menesi susidaro nedideles iki800lt.,daugiausia sunaudojama pirkti kurui,o tai kaip sukontuoti.Aciu., smileKai perka uz savo kontuoji:
D4 kl
K 2435 (atskaitingi)

Kai atsiskaitai su darbuotoju:
D2435
K2710 (bankas)
2009-02-09 13:27 Bendra » Darbo užmokestis + suminė darbo laiko apskaita » #617267

rutkaaa rašė:

Sveiki Paklausiu visiškai kitaip
Skaičiuojant vidutini darbo užmokestį, į vid DU bazę ar įeina atostogų dienos ir gauti atostoginiai?? smile smile smileĮ darbuotojo vidutinį darbo užmokestį neįskaitoma:
5.1. apmokėjimas už laiką, kai darbuotojas dėl pateisinamų priežasčių teisės aktų, kolektyvinės ir darbo sutarčių numatytais atvejais nedirbo įmonėje (darbo užmokestis už kasmetines ir mokymosi atostogas, prastovas ne dėl darbuotojo kaltės, tarpsezoninius laikotarpius, darbo užmokestis, gautas iš kitos įmonės, kurios įpareigojimus vykdė darbuotojas, kitos numatytos išmokos);

5.2. išeitinė išmoka, kompensacija už nepanaudotas kasmetines atostogas, nedarbo draudimo išmoka, kitos (iš jų ir materialinės) pašalpos neatsižvelgiant į išmokų šaltinį;

5.3. atlyginimas už darbuotojams padarytą žalą dėl jų suluošinimo ar kitokio sveikatos sužalojimo, susijusio su jų darbu;

5.4. kompensacija priimant arba perkeliant į darbą kitoje vietovėje;

5.5. dienpinigiai ir kitos išmokos, susijusios su komandiruotės išlaidomis, kompensuojamosios išmokos, kai darbas atliekamas kelionėje, lauko sąlygomis, susijęs su važiavimu arba yra kilnojamojo pobūdžio;

5.6. nemokamai teikiamų butų, komunalinių paslaugų, kuro, važiavimo bilietų, nemokamo maitinimo, daiktų ir uniformų vertė ar iš dalies apmokama jų vertė;

5.7. išmokos pagal civilines (iš jų ir autorines) sutartis;

5.8. vienkartinės ir kitos išmokos ne iš įmonės darbo apmokėjimo ir pelno lėšų, skirtų darbuotojams skatinti;

5.9. kitos išmokos (iš jų ir kompensuojamosios), nustatytos teisės aktuose, kolektyvinėje, darbo sutartyse ar įmonės vietiniuose (lokaliniuose) norminiuose teisės aktuose ir nesusijusios su darbuotojo darbo apmokėjimu bei jo darbo rezultatais.
2009-02-09 12:41 Bendra » AUTOMOBILIS (mokesčiai, normos ir kita) » #617224
Parduodant savo veikloje naudotą turtą, laikoma, kad prekių tiekėjas verčiasi naudotų prekių prekyba, ir pVm gali skaičiuoti nuomaržos.
Kitas klausimas, jei perkant automobilį PVM nebuvoa atskaitytas, pvz. įtrauktas į sąnaudas, tada pardavimas apskritai PVM neapmokestinamas.
Parduoti gali už kokią nori kainą, svarbu įrodyti vėliau, kad tai buvo tikroji rinkos kaina :)[/quote]

Dar reiktų automobilio pirkimo - pardavimo sutarties ir perdabimo akto. Sutarties regitra reikalaus, akto reikia sau.
2009-02-09 12:39 Bendra » AUTOMOBILIS (mokesčiai, normos ir kita) » #617221

liepsele rašė:

Laba diena,
Gal galit padėt? Įmonė turi prieš metus įsigytą seną tranzitą. va tk jis prieš porą mėnesių pabiro ir praktiškai nevažiuoja. Savininkas sugalvojo jį parduoti. Ilgalaikio turto nusidėvėjime jis vertas apie 7000. Realiai už tokią sumą tikrai niekas nepirktų. Yra pirkėjas uz 1500 Lt paimtų tą seną kibirą, o kaip man tą pardavimą teisingai įformint? KAip jį nurašyt ar dar ką su juo padaryt? Ar PVM s/f reikalinga?
Iš anksto dėkoju už paprotinimą:)Parduodant savo veikloje naudotą turtą, laikoma, kad prekių tiekėjas verčiasi naudotų prekių prekyba, ir pVm gali skaičiuoti nuomaržos.
Kitas klausimas, jei perkant automobilį PVM nebuvoa atskaitytas, pvz. įtrauktas į sąnaudas, tada pardavimas apskritai PVM neapmokestinamas.
Parduoti gali už kokią nori kainą, svarbu įrodyti vėliau, kad tai buvo tikroji rinkos kaina :)
2009-02-09 12:32 PVM » Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimas » #617214
Aš vis dar su tuo pastato esminiu pagerinimu tampausi.
Esminis pagerinimas pagal PVM įstatymą laikomas ilgalaikio turto pasigaminimu.
Ar priskaičiuojamą PVM fiksuoti įsigytų prekių ir paslaugų PVM žurnale?
Taip supratau, kad ten tik pagerinimo perdavimas fiksuojamas, o pats pasigaminimas - ne?

Kaip kas mano?
2009-02-09 12:27 Bendra » Naujasis nekilnojamojo turto mokesčio įstatymas » #617211

Petronele rašė:Legit rašė:

Pasimeciau.. padekit jei IĮ. nuomuojasi patalpas prekybai, kas NT mokesti turi moketi? nuomininkas ar nuomuotojas


Žiūrint kas patalpų savininkas - JA ar FA.Jei nuomotojas juridinis asmuo - moka nuomotojas, jei nuomotojas fizinis asmuo - moka nuomininkas ir išskaičiuoja iš fizinio asmens pajamų už nuomą GPM.
2009-02-09 11:31 Darbo teisė » Atleidimas iš darbo (teisingas dokumentų iforminimas) » #617176

NERA rašė:

Planuojam atleisti darbuotoją dėl etatų mažinimo. Įspėjimas įteiktas, pasirašė.Dabar tas pats darbuotojas rašo prašymą kasmetinėms atostogoms. Jei darbdavys suteiktų atostogas, ateleidimo datat praeitų, o darbuotojas taip ir liktų neatleistas. Jei teisingai suprantu, tai atostogos suteikiamos darbdaviui sutikus, nes grafiko nėra. Kaip protingai tam žmogui atrsakyti, kad atostogos suteikiamos nebus? smileTai suteiktite atostogas iki atleidmo datos. Man atrodo darbuotojo prašymas šiuo atveju gali būti patenkintas tik iš dalies arba visai nepatenkintas. Jus jam gi kompensacija sumokesite.
2009-02-09 10:54 Bendra » Kasa » #617158

lorita rašė:ausraput rašė:

..o kas yra tas PPK? smileTiksliau PIK (pinigų išmokėjimo kvitas) (per skubėjimą apsirikau). Tai pinigų išmokėjimo dokumentas, kuris turi dvi dalis (vienas lieka įmonėje, kitas duodamas pinigus gavusiam asmeniui). Jo pagrindu išrašomas KIO atskaitingam asmeniui (išdavusiam pinigus pagal PIK).Aš turėjo omeny xero kopiją. Kodėl negalima kopijos išduoti? Čia originalų dviejų negali būti su tais pačiais numeriais, o kopijų aš galiu n......pridaryti.
2009-02-09 10:03 Bendra » Kasa » #617131

ausraput rašė:

Laba diena

gal galėtumete padėti del kasos išlaidų orderio išrašymo fiziniam asmeniui. jeigu UAB išrašo KIO fiziniam asmeniui ar reikia kokį kvitą atiduoti fiziniam asmeniui (na kad jis gavo pinigus), ar užtenka tik jo parašo ir jam nieko neduoti. smile

labai lauksiu atsakymo ačiū.Padarykite kopija kasos išlaidų orderio kopiją ir pavirtinkite savo antspaudu ir parašu, kad kopija tikra. Kasos išlaidų orderyje beje reikia nurodyti irjo asmens tapatybės duomenis.
2009-02-08 22:43 Programinė įranga » Excel » #617036

trifke rašė:

Niekaip neišeina pasidaryti šitaip (pridedu failą),man reikia susikurt lentelę su kitokiais duomenimis ir niekaip neišeina.Per ką eiti,kad kiek eilučių berašytum jos palystų po lentelės viršum.Ta prasme tu nori, kad dirbant su lentele, lenteles galva būtų visada viršuje, o apatinės eilutės matytųsi ?
Tai splitą daryk.
Excelio Meniu išsirink Windows, ir tada split.
Ir tampai kaip nori.
2009-02-08 22:36 Apskaita & Auditas » Sąskaitų korespondencija » #617035

Tess rašė:

Domina transporto priemonės remontas bei kuro nurašymas.
Ar galima dėl TP nurodyta 6111 sąskaitą. Ar čia jau kitas remontas?
O dėl kuro, radau pas save užrašuose, kad iš pradžių traukiamas į 2 kl, o po to nurašomas. smile Gal galima iš karto į sąnaudas smile
Na sunkus tas dalykas - buhakterija.

O kur jus rašote tokias smukmenas, kaip intaliacijos laidus, jungiklius, pakabas, rėmelius, pašto paslaugas ir t.t.
Iš tiesų peržiūrėjau visą planą ir nežinau. smileKurą dedu į atsargas. Mėnesio gale remiantis kelionės lapais nurašau pagal kuro nurašymo aktą.
Kitam trumpalaikiam turtui, kuris nėra laikomas ilgalaikiu, mėnesio gale surašau bendrą aktą. Kur nurodau, pagal kokias sąskaitas buvo įsigyta, kokios vertės, ir būtinai parašau, kad 'turtas įsigijimo dieną buvo perduotas naudoti įmonės ūkinįje veikloje ekonominei naudai gauti'.
Jei buvo atliekamas kažkoks ilgal. turto remontas, sukaupiu 2024 sąskaitoje visas detales., ir vėliau nurašau arba į sąnaudas, arba didinu įsigijimo vertę ilgal. turto.
Irgi pagal aktus.
2009-02-08 15:39 Pelno mokestis » Avansinis pelno mokestis » #616887

Loreta13 rašė:

O tai kokio velnio yra 8 laukelis "patikslinta" smile [quote:6fad9661f2]20. Deklaracijos tikslinamos tokiais atvejais:
20.1. kai vienetas, pasirinkęs avansinį pelno mokestį mokėti pagal praėjusių metų veiklos rezultatus, avansinio pelno mokesčio apskaičiavimuose suranda klaidų;
20.2. kai vienetas, pasirinkęs avansinį pelno mokestį mokėti pagal numatomą mokestinio laikotarpio pelno mokesčio sumą, nustato, kad einamųjų metų avansinio pelno mokesčio suma sudarys mažiau kaip 80 proc. faktiškos metinio pelno mokesčio sumos;
20.3. kai einamaisiais mokestiniais metais vienetui pagal veiklos ypatybes nustatomas kitoks (ne kalendorinių metų) mokestinis laikotarpis.

mic.vmi.lt/documentpublicone.do?&id=1000052342&tree_id=1000002342[/quote]

Ačiū Loreta. Aš taip ir galvojau.
2009-02-08 15:25 Darbo teisė » Darbo sutarties nutraukimas » #616884

ramiai rašė:

Neskubėkit rašyti jokių prašymų be savo paties noro. Darbdavys gąsdina, svarbu, kas laimės nervų karą. Dėl šalių susitarimo kalbinkit darbdavį. Jei rašytsite kokį prašymą - visada nurodykit visas aplinkybes, kad darbdavys negalėtų sutraktuoti kaip "savo noru".Ir būtinai rašykite visus prašymus 2 egzemplioriais, kad ant Jūsų taip pat pasirašytų.
2009-02-08 15:23 Pelno mokestis » Avansinis pelno mokestis » #616883

Petronele rašė:Saulele34 rašė:

PVz. tikslinu 2006 m. metinė pelno dekl., tai ar reikia keisti ir 2007 m. 4 ketv. bei 2007 1-3 ketv. priskaičiuotas vansinio mok. sumas?

Ar kur tiksliai parašyta, kad nereikia ?


Suprantu aš, kad keičiasi, bet mano galva jos tikslinamos tik pastebėjus klaidų einamaisiais metais, praėjusių laikotarpių tikslint nėra prasmės.O kaip kiti mano?
2009-02-08 14:58 Pelno mokestis » Avansinis pelno mokestis » #616877

Petronele rašė:Loreta13 rašė:Saulele34 rašė:

perskaičuoti iš naujo?

Aha:))


Nereikia avansinių tikslint už praėjusius laikotarpius. smileBet juk tos avansines paremtos patikslinta pelno mokesčio deklaracija. O mokėjimai buvo atliekami pagal praėjusių metų rezultatus. Tai jei tikslinsiu to praėjusio laikotarpio pelno mokesčio deklaraciją, tai ir avansinis keičiasi.

PVz. tikslinu 2006 m. metinė pelno dekl., tai ar reikia keisti ir 2007 m. 4 ketv. bei 2007 1-3 ketv. priskaičiuotas vansinio mok. sumas?


Ar kur tiksliai parašyta, kad nereikia ?
2009-02-08 14:55 Pelno mokestis » Avansinis pelno mokestis » #616873

Loreta13 rašė:Saulele34 rašė:

perskaičuoti iš naujo?

Aha:))Vau !!!!!
2009-02-08 14:44 Pelno mokestis » Avansinis pelno mokestis » #616869
Ar reikia tikslinti ir praėjusio laikotarpio FR0430 (avansines pelno mokesčio apyskaitas), jei tikslini praėjusių laikotarpių pelno mokesčio deklaracijas ?
Ir patikslinus avnsines atitinkamai parodyti naujas sumas tų metų pelno mokesčio deklaracijoje, t.y. viską perskaičuoti iš naujo?
2009-02-08 13:26 Darbo teisė » Darbo sutarties nutraukimas » #616834
Matai tai gal tu geresnis darbdavys, mano rya prekybine imone, ir kitokio darbo man tikrai nepasiulis, darbo uzmokestis ir taip jau minimumas, darbo laikas nuo8-17, ir keisti nieko nenori. As net pati nebezinau ka man daryti.......[/quote]

Tada gali tik pasirinkti, arba aukoti savo sveikatą ir kovoti su darbdaviu, aišku per tą laiką tu gali susirgti ir kokį mėnesį prabūti nedarbinga, o vėliau išeiti savo noru,

arba iš karto išeitisa vao noru :)
2009-02-08 12:57 Apskaita & Auditas » Sąskaitų korespondencija » #616825

ritaza rašė:

Taip taip, tą žinau, tik dar neaišku vienas dalykas, jei remontuota a/m buvo 2008 m. o apmokėjimas 2009 m., tai vistiek tas neapmok. pajamas reikia dėti į 2008 m.ar ne?


Man atrodo, kada išmoka gaunama, t.y. 2009 m. Kaip Jūs galėjote pripažinti 2008, jei nežinojote, ar Jūs ją gausite, ir kokia bus jos suma. Pagal peno mokesčio įstatyma:

12 straipsnis. Neapmokestinamosios pajamos
Mokesčiu neapmokestinamos šios Lietuvos vieneto bei užsienio vieneto per nuolatines buveines uždirbtos ir (arba) gautos pajamos:

1) (neteko galios nuo 2006-01-01);

2) gautos draudimo išmokos, neviršijančios prarasto turto arba patirtų nuostolių ar žalos vertės; sugrąžintų draudimo įmokų dalis, viršijanti iš pajamų šio Įstatymo 26 straipsnyje nustatyta tvarka atskaitytas draudimo įmokas, taip pat draudimo išmokos dalis, viršijanti iš pajamų šio Įstatymo 26 straipsnyje nustatyta tvarka atskaitytas draudimo įmokas;
2009-02-08 12:47 Bendra » Mažytis patikrinimas » #616823

Rainis rašė:

Daug kartų tikslinamos deklaracijos parodo suveltą apskaitą ir menką buhalterių kvalifikaciją (daroma daug klaidų).Aha, čia idealus atvejis būtų nieko netaisyti. Bet kai popierių visos krūvos, užsienio tiekėjai, po kelis kartus perrašinėja sąskaitas, lietuviškos sąskaitos dingsta paštininkų automobiliuose, tai nenorom turi viską atitaisinėti.
2009-02-08 12:36 Apskaita & Auditas » Sąskaitų korespondencija » #616817

Loreta13 rašė:ritaza rašė:

Tai gerai, smagu

Na jei jau rašėte apie neleidžiamus atskaitymus, tai nepamirškite ir neapmokestinamų pajamų.Nenoriu būti labai smulkmeniška, bet jei atliktas remontas pagerina naudingąsias savybes ir pailgina tarnavimo laiką, pvz. įdėjo kokią detalę naujesnę, kuri prailgino automobilio gyvavimo laiką, tai tada, ir ilgalaikio turto įsigijimo vertė didinama remonto verte.
O nusidevėjimas nuo padidintos vertės - neleidžiami atskaitymai?

Ar čia tik mano fantazijos?
2009-02-08 12:33 Pelno mokestis » Praeitų metų klaidų taisymas. » #616814

Cecilia rašė:

Sveiki, skaičiau, skaičiau apie klaidų taisymas, šiek tiek gal ir prašviesėjo galva. Bet vis tiek yra neaiškumų. Sakykim, 2006 metais per klaidą buvo įtraukta pardavimo sąskaita, tarkim:
D 2kl. pirkėjų skolos 5900
K 4kl. PVM 900
K 5kl. pajamos 5000

Koreguojant taikysiu retrospektyvinį būdą, tai 2008 m. sausio pirmai dienai korespondencijos būtų:
D 5kl. pajamos 5000
K 342 ankst.metų nepask.pelnas 5000

Suprantu, kad reikės parodyti pakoreguotą informaciją balanse ir pelno nuostolio ataskaitoje. Taip pat PVM deklaraciją 2006 metų atitinkamo mėnesio koreguoti ir metinę pelno deklaraciją.

O kaip teisingai sukoresponduoti PVM ir pirkėjų skolas?K 2 kl. -5900
D 5 kl -5000
D 4 kl (PVM) - 900
Man atrodo, kad koreguojant 342 sąskaitos nereiktų liesti. Jei ja kredituosite, tai dar padidinsite. 342 sąsk. savaime sumažes, kai padarysite koregavima su 5 klasės sąskaita.
Ankstesnių metų nepaskirstytą pelną reiktų sumažintitik pačiose atskaitomybės formose.

Be šių PVM dekl, pelno mokesčio metinės, dar reiktų ko gero avansines patikslint.
Tik jei tikslinsite 2007 m. 4 ketvirčio avansines, tai ir 2007 m. metinę reiktų tikslinti?
Ir taip iki šių metų.

Ir dar.
Kadangi klaida pastebėta 2009 metais, tai man atrodo ir atskaitomybėje ji turi atsispindėti 2009 metų.

Gal kas kitą nuomonę turi?
2009-02-08 12:24 PVM » PVM » #616812
Bet ta kita Lietuvos įmonė, kuriai pardavėte prekes, Tai sakyčiau turėtų Vokietijoje registruotis PVM mokėtoju, nes tai nuotolinė prekyba. Ar aš klystu ?
2009-02-08 12:22 Bendra » Mažytis patikrinimas » #616811

ramioji rašė:Saulele34 rašė:

Sveiki.

Noriu paklausti. Kaip dabar yra su VMI planinais patikrinimais. Kada jo laukti, ir ar apskritai jo laukti? Ar jie tik pagal skundus ateina ?
Įdomu.
Pasidalinkite patirtimi.pas VMI yra kažkokia sistema, kur jie įmonės nuodėmes (kad ir deklaracijos vėlavimas/tikslinimas, mokesčio sumokėjimo vėlavimas, per mažai mokėtino pvm...) fiksuoja ir verčia į tam tikrą balų sistema, kur nuo tam tikros ribos įmonė prisiprašo tyrimo/tikrinimo.Tai ką, jei aš daug kartų tikslinu deklaracijas, tai sau neigiamą reitingą pakeliu?
Sakyčiau, atvirkščiai turėtų būti. Vadinasi, aptinkamos klaidos, ir jos ištaisomos, kad vėliau inspektoriams mažiau darbo būtų.
Įdomu :)

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2022 m. I ketv. 0.03 %
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2022 m. I ketv. 0.01 %
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2022-01-01
215.09 €
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2022-01-01
4.47 € / 730 €

Įmonių finansinių ataskaitų duomenys

Balansai, Pelno (nuostolių) ataskaitos, Sodra
Pavadinimas FA Sodra
Nardymo klubas Narai
K. Škirpos g. 15-9, Kauno m., Kauno m. sav. 49211
2015 - 2018 -
V. Danisevičienės IĮ - -
FINN INVEST, UAB - -
Jurij Beliaš IĮ - -
Storalita, UAB
Konstitucijos pr. 21A, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 08130
- 2018 - 2022
Paveldo restauratoriai, MB
V. Mykolaičio-Putino g. 11-2, Kauno m., Kauno m. sav. 44230
2019 - 2019 2021 - 2021
VILUITA, UAB - -
Wellbee, MB - -
Transrokis, UAB
A. Smetonos g. 23A-5, Panevėžio m., Panevėžio m. sav. 35197
2020 - 2020 2020 - 2022
ADRAMA, UAB
Vytenio g. 50, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 03229
2015 - 2019 2018 - 2022
Transela LT, UAB
Raudondvario pl. 91, Kauno m., Kauno m. sav. 47184
2015 - 2020 2018 - 2022
Žaliosios politikos institutas, VšĮ
Šermukšnių g. 6A, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 01106
2015 - 2020 2018 - 2022
Vaidormas, UAB - -
HARDKO, UAB
Baltijos g. 82-8, Kauno m., Kauno m. sav. 48215
- 2018 - 2018
BAVI, UAB
Ukmergės g. 230-25, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 07160
2015 - 2020 2018 - 2022