kapceviciene
1072
#487557 2008-02-08 12:12 kapceviciene
Gal jau dabar yra kas nors galintis patarti.

Loreta13
31055
#487784 2008-02-08 20:43 Loreta13 redaguota: 2011-09-11 05-43

kapceviciene rašė:

Iš ES apmokestinamojos įmonės nupirkom automobilį,tačiau sąskaitoje nėra jokios direktyvos kas buvo taikyta marža ar nulinis tarifas.Dabar parduodant lietuvoje turbūt reikia laikyti ,kad buvo nupirkta su 0 tarifu ir priskaičiuot ir sumokėt PVM.

Jei pirkote iš ne PVM mokėtojo, tai jis neturėjo ką ir nurodyt, nes netaiko jokių PVM straipsnių.
O jei tai tikrai yra PVM mokėtojas ir jokio PVM nėra, įsivaizduokite, kad tai sąlyginis PVM. Priskaičiuokite jį. Užpildykite žurnaliuką, parodykite PVM deklaracijoje.
Jei naudosite įmonės veikloje - pirkimo PVM neatskaitysite.
Jei tai bus prekė, parduosite su PVM.

Jeigu uždarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė
Jei tikrai desperatiškai nori, gali turėti viską, ko trokšti. Privalai norėti taip stipriai, kad tas noras veržte veržtųsi per odą ir susijungtų su pasaulį sukūrusia jėga. S. Graham

Mode
144
#487818 2008-02-09 07:07 Mode
mes esam PVM mokėtojai ir mes parduodam į Latviją PVM mokėtojui nemaržinį automobilį, tai mes galim parduoti su 0 PVM?

kapceviciene
1072
#487819 2008-02-09 09:38 kapceviciene
Taip

Loreta13
31055
#487820 2008-02-09 09:39 Loreta13 redaguota: 2011-09-11 05-43

Mode rašė:

mes esam PVM mokėtojai ir mes parduodam į Latviją PVM mokėtojui nemaržinį automobilį, tai mes galim parduoti su 0 PVM?

Taip, galite.
Tik būkite apdairūs, nes jūs turite turėt įrodymus, kad jie išties yra PVM mokėtojai, bei, kad automobilis pateks pas juos.
mic.vmi.lt/documentspublic.do?&id=1000000930#tr1000000930
PVMĮ 49 str. Be to, deklaruoti ketvirtinėje FR0564 ataskaitoje.

Jeigu uždarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė
Jei tikrai desperatiškai nori, gali turėti viską, ko trokšti. Privalai norėti taip stipriai, kad tas noras veržte veržtųsi per odą ir susijungtų su pasaulį sukūrusia jėga. S. Graham

nalaila
1060
#488145 2008-02-10 16:26 nalaila
Sveiki,
iškilo toks klausimiukas. Gavom sąskaitą iš Lenkijos PVM mokėtojo už lubų montavimą ir iš transporto įmonės ( PVM mokėtojos iš Lenkijos ) už transporto paslaugas. Tai šias suma turiu įtraukti į FR0600 19 laukelį priskaičiuotą PVMą į 29, 22, 30 laukelius, nes šios paslaugos yra PVM objektas LT ir suteiktos Lietuvoje?

Dalia29
12709
#488215 2008-02-10 20:19 Dalia29
Lenkišką PVM???

asolo
1166
#488275 2008-02-11 09:01 asolo
Sveiki, Užsakovas Olandijos firma iš Olandijos į Lietuvą užsakė parvežti krovinį.Vežėjas Lietuvos firma.Mes išrašom sąskaitą OLANDŲ firmai be PVM.
Kokį str. nurodyti smile

asolo
1166
#488300 2008-02-11 10:07 asolo redaguota: 2011-09-11 05-43

asolo rašė:

Sveiki, Užsakovas Olandijos firma iš Olandijos į Lietuvą užsakė parvežti krovinį.Vežėjas Lietuvos firma.Mes išrašom sąskaitą OLANDŲ firmai be PVM.
Kokį str. nurodyti smile


TAI ne PVM objektas-13 -1 smile

danaga
1265
#488334 2008-02-11 10:50 danaga redaguota: 2011-09-11 05-43

asolo rašė:

Sveiki, Užsakovas Olandijos firma iš Olandijos į Lietuvą užsakė parvežti krovinį.Vežėjas Lietuvos firma.Mes išrašom sąskaitą OLANDŲ firmai be PVM.
Kokį str. nurodyti smile



Teikiamos vežimo paslaugos apmokestinimas persikelia į kitą ES valstybę, kai pirkėjas yra kitos ES valstybės pirkėjas ( LR PVM įstatymo 13-1 str.) - Europos Tarybos direktyvos 77/388/EEB 28 (b) (C) (3) straipsnis

Revers charge scheme Art.28 b Section C, 6th EU directive

Butinas olandų firmos-užsakovo PVM mokėtojo kodas !!!


nalaila
1060
#488345 2008-02-11 10:55 nalaila redaguota: 2011-09-11 05-43

Dalia29 rašė:

Lenkišką PVM???



Lenkai išrašė su 0 PVM. Tai aš kalbu, kad turiu priskaityti pardavimo PVMą...

asolo
1166
#488352 2008-02-11 11:02 asolo redaguota: 2011-09-11 05-43
danaga,
Ačiū,

kapceviciene
1072
#488365 2008-02-11 11:12 kapceviciene
Atkreipkit dėmesį kad keitėsi direktyvos.PVZ 13str.1dalis dabar 2006/112/EB 47 straipsnis

Nira
591
#488396 2008-02-11 12:02 Nira redaguota: 2011-09-11 05-43

kapceviciene rašė:

Atkreipkit dėmesį kad keitėsi direktyvos.PVZ 13str.1dalis dabar 2006/112/EB 47 straipsnis

Kam tas direktyvas rasyti, as tai rasau visada PVM ist.straipsni ir niekada nesuklysi ;)

kapceviciene
1072
#488401 2008-02-11 12:12 kapceviciene
Čia tai teisybė.Ir aš taip rašau ,bet čia anksčiau buvo parašyta sena direktyva todėl ir parašiau.

asolo
1166
#488404 2008-02-11 12:14 asolo redaguota: 2011-09-11 05-43

kapceviciene rašė:

Atkreipkit dėmesį kad keitėsi direktyvos.PVZ 13str.1dalis dabar 2006/112/EB 47 straipsnis


O jei mes esam ekspedicinė kompanija tada ko gero tos pačios Direktyvos 50 straipsnis ar aš klystu

kapceviciene
1072
#488410 2008-02-11 12:18 kapceviciene
jei tai yra vežimo paslaugos,kai paslaugos pirkėjas yra kitos ES valstybės PVM mokėtojas tada 50

nalaila
1060
#488427 2008-02-11 12:32 nalaila redaguota: 2011-09-11 05-43

nalaila rašė:

Sveiki,
iškilo toks klausimiukas. Gavom sąskaitą iš Lenkijos PVM mokėtojo už lubų montavimą ir iš transporto įmonės ( PVM mokėtojos iš Lenkijos ) už transporto paslaugas. Tai šias suma turiu įtraukti į FR0600 19 laukelį priskaičiuotą PVMą į 29, 22, 30 laukelius, nes šios paslaugos yra PVM objektas LT ir suteiktos Lietuvoje?



Na gal kas galit patart. Nežinau ar tikslint deklaraciją ar ne. Gavom tas sąskaitas jos išrašytos 2007 gruodžio mėn. smile

Loreta
28819
#488438 2008-02-11 12:42 Loreta
Nalaila, į 19 eilutę apmokestinamosios vertės traukti nereikia, nes tai ne prekės, o paslaugos. Bet lietuvišką PVM priskaičiuoti reikia, ir į sekančias eilutes - 22, 29 ir 30 traukti reikia.

Špyga taukuota...

nalaila
1060
#488453 2008-02-11 12:57 nalaila
Labai ačiū Loreta.

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis