Gavom vykdamoji raštą dėl išlaikymo išieškojimo, tai tas pagal mane reiškia, kad tėvai yra išsiskirę ir tėvas vaiko neaugina, bet darbuotojui vis dar taikomas už tą vaiką, čia juk ne įmonės atsakomybė, kad darbuotojas prašymo neperrašė. Ar turėčiau reikalauti darbuotojo perrašyti prašymą?
Savo sugebėjimus žmogus gali sužinoti tik pabandęs taikyti juos praktiškai.
Patikslinu dar savo klausimą, teismo sprendime nurodyta, kad tėvai nėra išsituokę, tai kaip tokią situaciją traktuot. Ar ir toliau taikyti ir nesukti sau galvos?
Savo sugebėjimus žmogus gali sužinoti tik pabandęs taikyti juos praktiškai.
[quote=lenacka1117]Patikslinu dar savo klausimą, teismo sprendime nurodyta, kad tėvai nėra išsituokę, tai kaip tokią situaciją traktuot. Ar ir toliau taikyti Gal draugiškai paprašykite jo, kad parašytų tą prašymą. Juk turėdama tokius dokumentus jau ir jūs teoriškai prisiimate atsakomybę. Paskui darbuotojas "verks", kad jam nebuvo tinkamai paaiškinta.
Jeigu uždarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė
Jei tikrai desperatiškai nori, gali turėti viską, ko trokšti. Privalai norėti taip stipriai, kad tas noras veržte veržtųsi per odą ir susijungtų su pasaulį sukūrusia jėga. S. Graham
Bet ar nieko nelemia tai, kad jie išsituokę nėra? Kažkokia neįprasta man situacija, kai dar būnant santakoje alimentus prisiteisia.
Savo sugebėjimus žmogus gali sužinoti tik pabandęs taikyti juos praktiškai.
Manyčiau, kad jam turėtumėte nieko nekeisti, skaičiuokit įprastai.O , kad žmona prisiteisė alimentus, nieko nuostabaus, tikriausiai kitaip žaltys neduoda nei lituko.
Tai kaip suprast? Jei išsiskiręs, vaikų net matyt nenori, tik varganus alimentus per prievartą moka, tai tipo turi teisę į ?
Savo sugebėjimus žmogus gali sužinoti tik pabandęs taikyti juos praktiškai.
[quote=lenacka1117]Patikslinu dar savo klausimą, teismo sprendime nurodyta, kad tėvai nėra išsituokę, tai kaip tokią situaciją traktuot. Ar ir toliau taikyti
Ar teismo sprendime yra nurodyta - KAS AUGINA vaikus (arba kam priteisima vaikų globa - nežinau kaip dabar tiksliai formuluoja )?
Amžius skaičiuojamas ne metais, o nužudytomis iliuzijomis.
Pas mus viena mama pasiėmė vaiko auginimo atostogas ir pradeda dirbti kitoje įmonėje. Aš manau kad toje kitoje įmonėje ji gali prašyti taikyti jai priklausantį . Kaip sakot?
[quote=jovitt]Pas mus viena mama pasiėmė vaiko auginimo atostogas ir pradeda dirbti kitoje įmonėje. Aš manau kad toje kitoje įmonėje ji gali prašyti taikyti jai priklausantį
Kol Sodra moka pašalpą, tol ji taiko .
Pradžia – svarbiausia darbo dalis.
Plato, filosofas
[quote=Tininga][quote=vilce]Sveiki
Gruodžio mėn išmokėjau
Aš tai suprantu, kad už gruodį
Na taip pritaikiau lyg ir , bet vistik skaičiuodama atlyginimus, kuriuos dėsiu į gruodžio mėn sąnaudas rodysiu , kad pritaikomas ir pajamų mokestis tik 24 proc, nors tai ir yra už gruodžio mėn. ar čia ne taip?
Sakykit, kur galeciau pasiskaityti, kad pvz. 320 negalime taikyti jei atlyginimas yra priskaiciuotas 300, o turime taikyti tik 300?
Ir dar klausimas, kaip pildyti metine deklaracija, koki rasyti, ar toks koks jam priklauso, ar tas mazesnis, koki pritaikem?