_Mango_medis_
2
#1325330 2016-07-26 09:51 _Mango_medis_
Esu fizinis asmuo, kuris nuomoja savo butą įmonei (juridiniam asmeniui). Buvo pasirašyta buto nuomos sutartis bei buto perdavimo aktas su įmonės vadovu. Puse metų viskas buvo ok, mokėjo nustatytas įmokas, jei pavėluodavo porą dienų sumokėdavo ir nustatytus sutartyje delspinigius (kurie yra 10% nuo nemokėtos sumos).
Tačiau jau pora mėnesių negaunu jokių įmokų už nuoma bei komunalinius, susisiekus vis žada, kad ryt poryt. Tai išvykęs tai negali. Jau net pabodo emeilus rašyt su raginimais susimokėti. Galiausiai pareiškė, kad sutartį nori nutraukti nes įmonė yra skolinga Sodrai ir nžn ar yra pajėgi išlaikyti butą.
Sutartą dieną nepasirodė, tik atsiuntė savo darbuotoją kuris perdavė buto raktus. Susisiekus ir paklausus kada bus nutraukta sutartis bei atsiskaityta pasakė, kad įmonei sunku,nėra pinigų bandys iš savų čia viską sumokėti, bet iki šiol nėra tai padarytą. Ir įtariu, kad nebus nes vis išsisukinėja... sutartis nenutraukta, buto perdavimo aktas nepriimtas, tai faktiškai butą vis dar nuomojasi įmonė kuriai kiekvieną dieną kapsi delspinigiai bei įmokos.
Tai dabar nžn kaip elgtis...ar nusiųsti įmonei registruotą laišką, kad yra nutraukiama su ja sutartis dėl sutarties sąlygų nevykdymo ir susidariusi skolą bus perduota išieškoti teismui . Ar tiesiog paduoti į teismą, kad nutrauktu sutartį, priskaičiuotų susidariusią skolą, delspinigius, palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas? Tiesa jei sutartyje buvo numatyti delspinigiai, ar galiu teisiniu keliu reikalauti būtent tokių delspinigių?

holdingas
6996
#1413722 2019-05-14 09:08 holdingas
Sveiki. Įmonė su mumis neatsiskaito už transporto paslaugas. Ar galime neteikti paslaugų, ryšium su tuo, kad su mumis neatsiskaitoma, kaip atrodo įspėjimo dėl kreipimosi į teismą tvarka?


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis