tomukas
4482
#1332635 2016-09-29 08:30 tomukas
Jei tikrai DPD siuntas reikės į i.VAZ postinti, tai čia pyzdiec. Jie gi surenka siuntas, suveža į konsolidavimo sandėlį, tada gali dar į kokį tarpinį ar paskirstymo logistikos centrą nuvežt. Tap siunta bus gabenama 3 automobiliais ir kurių numerių nieks juk iš anksto nežinos.

Vyt555
10
#1332636 2016-09-29 08:34 Vyt555

virbuh rašė:Voss rašė:


Nu nesuprantu...

Nuvaziuoju i senukus, nusiperku prailgintuva. israso man s.f. paprasta(kaip visada). Vezu ji i ofisa. Tai tiks kaip tas kitas dokumentas, kuris irodys, kad tai mano preke?? ar as turiu cia sau rasytis papildoma popiergali (nes ir siuntejas ir gavejas as) ar senukai man gali irasyti tuos papildomus rekvizitus, kurie irgi tiks(bet greiciausiai, kad nerasys, nes neprivalo)??? smile smile smile


Visą dieną apie tai diskutuojame, bet naudos jokios smile Neprivalo įrašyt, kai vežamės savo mašina, kai jie patys veža privalo smile .
https://konsultavimas.vkti.gov.lt/kmts-konpapw/documentpublicone.do?&id=789&tree_id=42Viena iš sąlygų kada reikia teikti važtaraščių duomenis VMI: yra sukurti vežimo komerciniai santykiai.

Tai ko jūs rūpinatės kaip čia bus kai ką nors nusipirksite ir vešitės savo transportu?

vasara
235
#1332638 2016-09-29 08:39 vasara

tomukas rašė:


Jei tikrai DPD siuntas reikės į i.VAZ postinti, tai čia pyzdiec. Jie gi surenka siuntas, suveža į konsolidavimo sandėlį, tada gali dar į kokį tarpinį ar paskirstymo logistikos centrą nuvežt. Tap siunta bus gabenama 3 automobiliais ir kurių numerių nieks juk iš anksto nežinos.Tai apie tai ir kalba- vakar ir VMI ir VKTI aiškino, kad turėsime sužinoti visus grandinės automobilių numerius, jei nežinom iš anksto, tada pildom a.Vaz, vėliau sužinom automobilius ir tada suvedam į i.Vaz tiek važtaraščių, kiek buvo perkrovimų smile T.y. DPD atveju tarkim mažiausiai 3.
Štai koks palengvinimas verslui sugalvotas smile

Bamas
153
#1332639 2016-09-29 08:41 Bamas

vasara rašė:"Atleidimas nuo važtaraščių duomenų teikimo galioja tik tokiu atveju, jeigu "nėra formuojami KTK apibrėžti važtaraščiai", kaip minėjome, Valstybinės kelių transporto inspekcijos specialistai teigia, kad siųsdamas siuntas per siuntų tarnybas (Venipak, DPD ir kitas) siuntėjas TURĖTŲ išrašyti važtaraštį pagal Kelių kodekso 29 straipsnio reikalavimus. Neteikti duomenų VMI siuntėjas galėtų, jeigu tokią išimtį nustato Važtaraščių teikimo taisyklės. Pavyzdžiui siuntėjas galėtų neteikti duomenų, jeigu siuntėjas nėra apmokestinamas asmuo-jis yra paprastas gyventojas ir pan.."Kodėl? Kuo motyvuojama, kad pašto siunta iki 50 kg per pašto paslaugos teikėją turi būti siunčiama pagal KTK? O tai kuo skiriasi siunta per Lietuvos paštą? Ar ir čia jau reikia rašyti važtaraštį? smile

victoryy
726
#1332640 2016-09-29 08:44 victoryy

tomukas rašė:


Jei tikrai DPD siuntas reikės į i.VAZ postinti, tai čia pyzdiec. Jie gi surenka siuntas, suveža į konsolidavimo sandėlį, tada gali dar į kokį tarpinį ar paskirstymo logistikos centrą nuvežt. Tap siunta bus gabenama 3 automobiliais ir kurių numerių nieks juk iš anksto nežinos.


Ką tik skambinau į VMI šiuo klausimu dėl siuntų tarnybų ir tų pašto paslaugų tiekėjų. Tai jie aiškino taip, jog jai tai yra pašto siunta pagal pašto įstatymą ir kai gabenama ta siunta nėra išrašomas važtaraštis ar kitas gabenimo dokumentas kuris turi visus 29 strp. rekvizitus tuos atveju teikti nereikia ir čia sakė nėra skirtumo ar viršija 50 kg ar neviršija smile Gal dar kas skambinotės šiuo klausimu į VMI? Nes aš iš to aiškinimo supratau jog svarbu žinoti ar ta siunta pašto siuntinys, o pašto siuntinys tai kiek suprantu visos siuntos tų tarnybų kurios yra tame pašto paslaugų tiekėjų sąraše smile

aruncikas
489
#1332641 2016-09-29 08:50 aruncikas
Panašu, kad VMI skaito mūsų forumus, jei per naktį kardinaliai pakeičia savo nuomonę. :) Įdomu ar ir VKTI skaito? Gal kas jau ir ten skambino?

victoryy
726
#1332644 2016-09-29 08:55 victoryy

aruncikas rašė:


Panašu, kad VMI skaito mūsų forumus, jei per naktį kardinaliai pakeičia savo nuomonę. :) Įdomu ar ir VKTI skaito? Gal kas jau ir ten skambino?Na o gal kam nebūtų sunku irgi paskambinti i VMI ir to paties paklausti nes kartais būna jog vienas konsultantas sako vieną o kitas kitą, tai žinoti jog jau bent keli konsultantai panašiai konsultuoja būtų kaip ir ramiau... smile Nes man kažkiek nėra aiškumo nes tarkim mūsų siuntų tarnyba kuri paima siuntas yra tame sąraše įmonių tačiau ji kažkokį siuntos važtaraštį mums išrašo nors ten nėra mašinos valstybinio numerio ir valandų tikslių nėra įrašyta kada paima kada iškrauna, tai gal čia jau ir nebėra tas važtaraštis kurį reikia teikti ... smile

aruncikas
489
#1332645 2016-09-29 09:01 aruncikas redaguota: 2016-09-29 09-07

victoryy rašė:


Ką tik skambinau į VMI šiuo klausimu dėl siuntų tarnybų ir tų pašto paslaugų tiekėjų. Tai jie aiškino taip, jog jai tai yra pašto siunta pagal pašto įstatymą ir kai gabenama ta siunta nėra išrašomas važtaraštis ar kitas gabenimo dokumentas kuris turi visus 29 strp. rekvizitus tuos atveju teikti nereikia ir čia sakė nėra skirtumo ar viršija 50 kg ar neviršija smile Gal dar kas skambinotės šiuo klausimu į VMI? Nes aš iš to aiškinimo supratau jog svarbu žinoti ar ta siunta pašto siuntinys, o pašto siuntinys tai kiek suprantu visos siuntos tų tarnybų kurios yra tame pašto paslaugų tiekėjų sąraše smileČia, manau, VMI vėl klaidina mus dėl siuntinių virš 50 kg. Tokie jau nebepatenka į pašto siuntų sąvokas. Nesidomėjau, bet turbūt, Lietuvos paštas didesnių siuntų ir aplamai nepriima (pvz. neteko ten matyt didžiulių šaldytuvų smile ). O pašto įstatymas, panašu, pritaikytas būtent Lietuvos paštui, o ne kurjerių tarnyboms. Todėl, įstatymiškai, kol nesusivoks pritaikyti pašto įstatymo visoms pašto paslaugų įmonėms, DPD siuntos virš 50 kg. turi eiti į i.Vaz. Absurdas, aišku. Čia tegu jau kurjerių tarnybos inicijuoja įstatymo pataisas.

aruncikas
489
#1332647 2016-09-29 09:06 aruncikas

victoryy rašė:aruncikas rašė:


Panašu, kad VMI skaito mūsų forumus, jei per naktį kardinaliai pakeičia savo nuomonę. :) Įdomu ar ir VKTI skaito? Gal kas jau ir ten skambino?Na o gal kam nebūtų sunku irgi paskambinti i VMI ir to paties paklausti nes kartais būna jog vienas konsultantas sako vieną o kitas kitą, tai žinoti jog jau bent keli konsultantai panašiai konsultuoja būtų kaip ir ramiau... smile Nes man kažkiek nėra aiškumo nes tarkim mūsų siuntų tarnyba kuri paima siuntas yra tame sąraše įmonių tačiau ji kažkokį siuntos važtaraštį mums išrašo nors ten nėra mašinos valstybinio numerio ir valandų tikslių nėra įrašyta kada paima kada iškrauna, tai gal čia jau ir nebėra tas važtaraštis kurį reikia teikti ... smileNe, neskambinkit kitas. smile Tikrai ne visi VMI skaito mūsu "išaiškinimus". O ir tas vienintelis nedaskaitė ir šiandien neteisingai pakonsultavo dėl 50 kg. . Mes jau išsiaiškinom, ką jie ten prirašė su kurjeriais ir pašto siuntomis. Dabar tegul VMI ir VKTI patys aiškinasi... smile smile smile

victoryy
726
#1332648 2016-09-29 09:08 victoryy

aruncikas rašė:victoryy rašė:


Ką tik skambinau į VMI šiuo klausimu dėl siuntų tarnybų ir tų pašto paslaugų tiekėjų. Tai jie aiškino taip, jog jai tai yra pašto siunta pagal pašto įstatymą ir kai gabenama ta siunta nėra išrašomas važtaraštis ar kitas gabenimo dokumentas kuris turi visus 29 strp. rekvizitus tuos atveju teikti nereikia ir čia sakė nėra skirtumo ar viršija 50 kg ar neviršija smile Gal dar kas skambinotės šiuo klausimu į VMI? Nes aš iš to aiškinimo supratau jog svarbu žinoti ar ta siunta pašto siuntinys, o pašto siuntinys tai kiek suprantu visos siuntos tų tarnybų kurios yra tame pašto paslaugų tiekėjų sąraše smileČia, manau, VMI vėl klaidina mus dėl siuntinių virš 50 kg. Tokie jau nebepatenka į pašto siuntų sąvokas. Nesidomėjau, bet turbūt, Lietuvos paštas didesnių siuntų ir aplamai nepriima (pvz. neteko ten matyt didžiulių šaldytuvų smile ). O pašto įstatymas, panašu, pritaikytas būtent Lietuvos paštui, o ne kurjerių tarnyboms. Todėl, įstatymiškai, kol nesusivoks pritaikyti pašto įstatymo visoms pašto paslaugų įmonėms, DPD siuntos virš 50 kg. turu eiti į i.Vaz. Absurdas, aišku. Čia tegu jau kurjerių tarnybos inicijuoja įstatymo pataisas.Na bet konkrečiai klausiau ar čia taikoma tik Lietuvos paštui, ir man atsakė jog nesvarbu tai gali būti ne tik Lietuvos paštas, svarbu jog ši siuntu būtų apibrėžiama kaip "pašto siunta".. smile parašiau laišką savo kurjerių tarnybai dėl pašto siuntų tada kai atrašys bus gal kažkiek aiškiau..o virš 50 kg mes beveik nesiunčiam , dažnai tik iki 10kg siuntos būna.

vasara
235
#1332649 2016-09-29 09:12 vasara

victoryy rašė:tomukas rašė:


Jei tikrai DPD siuntas reikės į i.VAZ postinti, tai čia pyzdiec. Jie gi surenka siuntas, suveža į konsolidavimo sandėlį, tada gali dar į kokį tarpinį ar paskirstymo logistikos centrą nuvežt. Tap siunta bus gabenama 3 automobiliais ir kurių numerių nieks juk iš anksto nežinos.
Ką tik skambinau į VMI šiuo klausimu dėl siuntų tarnybų ir tų pašto paslaugų tiekėjų. Tai jie aiškino taip, jog jai tai yra pašto siunta pagal pašto įstatymą ir kai gabenama ta siunta nėra išrašomas važtaraštis ar kitas gabenimo dokumentas kuris turi visus 29 strp. rekvizitus tuos atveju teikti nereikia ir čia sakė nėra skirtumo ar viršija 50 kg ar neviršija smile Gal dar kas skambinotės šiuo klausimu į VMI? Nes aš iš to aiškinimo supratau jog svarbu žinoti ar ta siunta pašto siuntinys, o pašto siuntinys tai kiek suprantu visos siuntos tų tarnybų kurios yra tame pašto paslaugų tiekėjų sąraše smileVakar dar aiškino kitaip.
Bet turėtų sveikas protas gal nugalėti smile

aruncikas
489
#1332651 2016-09-29 09:14 aruncikas redaguota: 2016-09-29 09-19
Na va, matot, VMI net neskiria "pašto siuntos" nuo "pašto siuntinio". Ir jus suklaidino.
" 12. Pašto siunta – adresuota ir išsiųsti paruošta siunta, įskaitant korespondencijos siuntas, pašto siuntinius, siuntas, kuriose siunčiamos knygos, katalogai, laikraščiai, kiti periodiniai leidiniai, kurią turi pristatyti pašto paslaugos teikėjai." Apribojimų kg. nėra pašto siuntoms. [u][/u] Logiška, nes kai visi skaitydavom dar popierinius laikraščius, per dieną Lietuvos paštas perveždavo tikrai daugiau nei 50 kg. vieno leidinio.
Bet jūs turbūt klausėt VMI apie prekių pervežimą? O jie atsakė apie spaudos pervežimą.
13. Pašto siuntinys – iki 50 kilogramų sverianti pašto siunta, kurią sudaro daiktas ar prekė (daiktai ar prekės), tarp jų ir neturintys komercinės vertės.
Tokį štai durnyną turim...

victoryy
726
#1332652 2016-09-29 09:15 victoryy

vasara rašė:victoryy rašė:tomukas rašė:


Jei tikrai DPD siuntas reikės į i.VAZ postinti, tai čia pyzdiec. Jie gi surenka siuntas, suveža į konsolidavimo sandėlį, tada gali dar į kokį tarpinį ar paskirstymo logistikos centrą nuvežt. Tap siunta bus gabenama 3 automobiliais ir kurių numerių nieks juk iš anksto nežinos.
Ką tik skambinau į VMI šiuo klausimu dėl siuntų tarnybų ir tų pašto paslaugų tiekėjų. Tai jie aiškino taip, jog jai tai yra pašto siunta pagal pašto įstatymą ir kai gabenama ta siunta nėra išrašomas važtaraštis ar kitas gabenimo dokumentas kuris turi visus 29 strp. rekvizitus tuos atveju teikti nereikia ir čia sakė nėra skirtumo ar viršija 50 kg ar neviršija smile Gal dar kas skambinotės šiuo klausimu į VMI? Nes aš iš to aiškinimo supratau jog svarbu žinoti ar ta siunta pašto siuntinys, o pašto siuntinys tai kiek suprantu visos siuntos tų tarnybų kurios yra tame pašto paslaugų tiekėjų sąraše smileVakar dar aiškino kitaip.
Bet turėtų sveikas protas gal nugalėti smileNa aš rašiau kaip man pasakė ir dar konkrečiai klausiau ar tai tik Lietuvos paštui, o man atsakė jog ne tik jam.Tai kažkaip pasikeitė VMI nuomonė tik dabar reikia išsiaiškinti ar tavo siunta skaitosi "pašto siunta". smile

vasara
235
#1332654 2016-09-29 09:25 vasara

victoryy rašė:vasara rašė:victoryy rašė:tomukas rašė:


Jei tikrai DPD siuntas reikės į i.VAZ postinti, tai čia pyzdiec. Jie gi surenka siuntas, suveža į konsolidavimo sandėlį, tada gali dar į kokį tarpinį ar paskirstymo logistikos centrą nuvežt. Tap siunta bus gabenama 3 automobiliais ir kurių numerių nieks juk iš anksto nežinos.
Ką tik skambinau į VMI šiuo klausimu dėl siuntų tarnybų ir tų pašto paslaugų tiekėjų. Tai jie aiškino taip, jog jai tai yra pašto siunta pagal pašto įstatymą ir kai gabenama ta siunta nėra išrašomas važtaraštis ar kitas gabenimo dokumentas kuris turi visus 29 strp. rekvizitus tuos atveju teikti nereikia ir čia sakė nėra skirtumo ar viršija 50 kg ar neviršija smile Gal dar kas skambinotės šiuo klausimu į VMI? Nes aš iš to aiškinimo supratau jog svarbu žinoti ar ta siunta pašto siuntinys, o pašto siuntinys tai kiek suprantu visos siuntos tų tarnybų kurios yra tame pašto paslaugų tiekėjų sąraše smileVakar dar aiškino kitaip.
Bet turėtų sveikas protas gal nugalėti smileNa aš rašiau kaip man pasakė ir dar konkrečiai klausiau ar tai tik Lietuvos paštui, o man atsakė jog ne tik jam.Tai kažkaip pasikeitė VMI nuomonė tik dabar reikia išsiaiškinti ar tavo siunta skaitosi "pašto siunta". smileKaip tik turi būti ne pašto siunta, nes pašto siunta-tik spaudos gaminiams.
Turi skaitytis PAŠTO siuntinys-nes jame gali būti ir prekės, bet tada iki 50 kg.
Nors kita vertus, pašto siuntiniai irgi yra pašto siuntos smile
Nu kažkoks sviestas sviestuotas.

victoryy
726
#1332655 2016-09-29 09:28 victoryy

vasara rašė:victoryy rašė:vasara rašė:victoryy rašė:tomukas rašė:


Jei tikrai DPD siuntas reikės į i.VAZ postinti, tai čia pyzdiec. Jie gi surenka siuntas, suveža į konsolidavimo sandėlį, tada gali dar į kokį tarpinį ar paskirstymo logistikos centrą nuvežt. Tap siunta bus gabenama 3 automobiliais ir kurių numerių nieks juk iš anksto nežinos.
Ką tik skambinau į VMI šiuo klausimu dėl siuntų tarnybų ir tų pašto paslaugų tiekėjų. Tai jie aiškino taip, jog jai tai yra pašto siunta pagal pašto įstatymą ir kai gabenama ta siunta nėra išrašomas važtaraštis ar kitas gabenimo dokumentas kuris turi visus 29 strp. rekvizitus tuos atveju teikti nereikia ir čia sakė nėra skirtumo ar viršija 50 kg ar neviršija smile Gal dar kas skambinotės šiuo klausimu į VMI? Nes aš iš to aiškinimo supratau jog svarbu žinoti ar ta siunta pašto siuntinys, o pašto siuntinys tai kiek suprantu visos siuntos tų tarnybų kurios yra tame pašto paslaugų tiekėjų sąraše smileVakar dar aiškino kitaip.
Bet turėtų sveikas protas gal nugalėti smileNa aš rašiau kaip man pasakė ir dar konkrečiai klausiau ar tai tik Lietuvos paštui, o man atsakė jog ne tik jam.Tai kažkaip pasikeitė VMI nuomonė tik dabar reikia išsiaiškinti ar tavo siunta skaitosi "pašto siunta". smileKaip tik turi būti ne pašto siunta, nes pašto siunta-tik spaudos gaminiams.
Turi skaitytis PAŠTO siuntinys-nes jame gali būti ir prekės, bet tada iki 50 kg.


hmm tada gal tik spaudiniams čia..bet klausiau sakė jog ir prekės gali būti smile

aruncikas
489
#1332657 2016-09-29 09:35 aruncikas
Jo sviestas tikrai sviestuotas.
Man visai prekėms tiktų ir 12 punktas, nes išmetus kelis padetalizavimus po "Įskaitant", aš suprasčiau: "12. Pašto siunta – adresuota ir išsiųsti paruošta siunta, ... kurią turi pristatyti pašto paslaugos teikėjai."
Viskas tinka ir kurjeriams.
Bet kam tada ta pašto siuntinio sąvoka, su konkrečiu detalizavimu - "prekės ir daiktai"???
Nu žodžiu....

Zaloji
256
#1332658 2016-09-29 09:38 Zaloji

aruncikas rašė:


Panašu, kad VMI skaito mūsų forumus, jei per naktį kardinaliai pakeičia savo nuomonę. :)


Skaito, skaito, o kai kurie iš forumo sužino, ką konkrečiai pas jus tikrint reikia, kai pradedat pasakotis/ klausinėti apie patikrinimus smile Pikčiausia, kad keičia kasdien ir tyliai tyliai... smile

Melaja
757
#1332665 2016-09-29 10:03 Melaja
Sakykit, ar matysime i.SAV sistemoje mums tiekėjų išrašytas sąskaitas?

virbuh
7946
#1332666 2016-09-29 10:05 virbuh

Melaja rašė:


Sakykit, ar matysime i.SAV sistemoje mums tiekėjų išrašytas sąskaitas?


Ne kolkas.

Melaja
757
#1332667 2016-09-29 10:06 Melaja
Tai iš vis nematau jokios naudos iš tos nesamonės, maniau, bent dings bėda - pavėluotai pristatytos/nepristatytos sąskaitos, skolų derinimas, tai kur tau.


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. III ketv. 0.03 %
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. III ketv. 0.01 %
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 €
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 € / 642 €

Įmonių finansinių ataskaitų duomenys

Balansai, Pelno (nuostolių) ataskaitos, Sodra
Pavadinimas FA Sodra
Atnaujink būstą, MB
Gėlių g. 121, Tabariškių k., Ringaudų sen., Kauno r. sav. 53330
2020 - 2020 -
Lombankas, UAB
Sausio 15-osios g. 3, Klaipėdos m., Klaipėdos m. sav. 91227
- 2018 - 2021
Vebukas, UAB - -
Insus, UAB
Rolando Jankausko g. 6C, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 04310
- 2018 - 2021
Evan service group, UAB - -
Individualios įmonės filialas - -
Kniaudiškių g. 39-ojo namo savininkų bendrija
Kniaudiškių g. 39, Panevėžio m., Panevėžio m. sav. 37116
- 2018 - 2021
Japoniškų automobilių servisas, UAB
Vytauto g. 40, Keturiasdešimt Totorių k., Pagirių sen., Vilniaus r. sav. 14120
2015 - 2020 2018 - 2021
Viešoji įstaiga Sveikatingumo srovė - -
LitVision, UAB
Vilniaus m. sav.
- 2018 - 2021
Žalonas, MB
Vytauto g. 23, Seirijų mst., Seirijų sen., Lazdijų r. sav. 67227
2020 - 2020 -
Medicina ir sportas, UAB
Justiniškių g. 62A-201, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 05239
2017 - 2020 2018 - 2021
Prekės, MB - -
Smartelita, MB
Jotvingių g. 11-38, Kauno m., Kauno m. sav. 48125
2018 - 2018 -
IĮ Arivalda - -