egluziukee
156
#1429933 2021-02-22 00:37 egluziukee
Laba diena,

Praieškojau rūpimų klausimų atsakymų, bet neradau. Gal kas patars.
Pernai pradėjome vykdyti mikroautobusų nuomos veiklą, tačiau dėl covid teko ieškotis papildomų veiklų, kad būtumėme mokūs ir dengtumėme paskolą (paskola gauta per invegą, pasinaudojant verslumo skatinimo programa (verslo planas buvo skirtas būtent mikroautobusų nuomai). Šiemet vėl dėl covid "sustojo" nuoma ir realiai dabar užsiimam reklaminių gaminių gamyba bei montavimo paslaugomis ir būtent iš šios veiklos uždirbam pajamas. VMI nurodyta pagrindinės veiklos rūšis-nuoma, kitos veiklos rūšyse nurodyta reklamos gamyba.
Nuomos neplanuojame nutraukti, nes turime vilties, kad po karantino vėl sėkmingai nuomosim mikroautobusus :)
Turiu keletą klausimų:

1. Ar labai blogai jei tiek nuomos, tiek reklamos paslaugų pajamas traukiau į tą pačią sąskaitą? Kadangi tai dar tik pati įmonės gyvavimo pradžia, tai ir rankiniu būdu lengvai galiu išskaičiuoti kiek pajamų buvo iš nuomos ir kiek už reklamos paslaugas. Matyti atskirai neturiu būtinybės, bet bijau, kad gal privalėjau jas atskirti? Niekada neteko su tuo susidurti :)
2. Ar turiu sukeisti pagrindinę bei kitą veiklą VMI vietomis, jei dabar didesnes pajamas uždirbam nebe iš nuomos? (primenu, kad nuomą vykdom, tik šiuo metu tam neturim paklausos)
3. Gal kas susidūrėte su Invega ar kredito unija kai realiai šiuo metu dėl esančios pandemijos vykdoma daugiau kita veikla nei ta, dėl kurios imta paskola? Kaip jie į tai žiūri? Paskola nėra kompensuojama. Mokam kiekvieną mėn.tiek įmokas, tiek palūkanas. Ar jiems tokie dalykai visai ne prie ko?

Labai ačiū už nuomones.Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. I ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 EUR ir 642 EUR