Petronele
18284
1   #1368626 2017-08-22 15:21 Petronele

crowned rašė:


Atsiprašau, gal kvailas klausimas - bet kur būtent nurodyta kam ir kada būtina rašyti važtaraščius? i.vaz supratau kad nereikia pateikti važtaraščių kai gavėjas ir siuntėjas tas pats.
Kažką matau Lietuvos Respublikos kelių transporto kodeksas 38str... Bet nežinau kur dar ieškoti detalesnės info. Pvz. kas skaitoma kroviniu - bet kokia prekė priklausanti įmonei, kuria vežu iš taško A į tašką B?


I.VAZ teikti nereikia, teisingai. O detaliau kaip kelių transporto kodekse ir nerasite, tai pagrindinis teisinis aktas važtaraščiams.

dontcha
2684
#1402190 2018-10-24 12:40 dontcha
Sveiki,
noriu patarimo
parduotuvėje prekiaujama iš tiekėjų gautomis prekėmis bei kaikurios prekes gautos iš tiekėjo yra panaudojamos gamybos procesams,kad būtų pagamintas gatavas produktas. Kaip teisingiau vestis prekes? Ar visas gautas prekes tiesiai nurašyti į 6klasę pirkimo savikaina ir metu gale daryti inventorizacija ir likučius kelti i atsargų klasę. Ar prekes kelti į atsargų (2kl) ir paskuj pagal pardavimus nurašinėti į sąnaudas?

Tobulėjimui nėra ribų

Jolare
1
#1411311 2019-03-14 21:09 Jolare
Sveiki,

Ar galite nukreipti: ką reikia žinoti, tvarkant parduotuvės apskaitą (maisto produktai ir buitinės prekės)?
Iš valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gauti licenzijas ir leidimus? Gal žinote kokius, ar kur apie tai parašyta, ar pas ką konkrečiau kreiptis? Ar dėl alkoholio ir tabako pardavimo kreiptis į savivaldybę? gal žinote kur konkrečiai?
Kur kreiptis dėl prekių ženklinimo lietuvių kalba?
Kaip optimaliau organizuoti apskaitą? Į ką kreiptis? Dėl kasos aparatų: į UAB ASPA? Kur dar? Dėl apskaitos programos (pilnos apskaitos ir integruotos info iš kasos aparatų pagal barkodus?) Kaip apskaitoje vesti prekių gavimą, pardavimą, kaip apsiskaičiuoti antkainį, nuolaidas? Kaip paaiškinti programuotojui, kad pirkėjui perkančiam kasoje būtų galima išrašyti PVM sf? Kas kiek laiko darote inventorizaciją, kaip sklandžiausia? Gal dėl suminės darbo laiko apskaitos turite patvirtintas tvarkas? O dėl pakuočių deklaracijos, nuo kada ją privaloma teikti, ar kažkur apsaugos ministerijos psl ar kitur reikia registruotis? Pakuočių vartotoju? AČIŪ..

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis