rima26
3
#193805 2005-08-01 13:55 rima26
Nupirkau naują lengvąjį automobilį, PVM sumokėjau į biužetą. Klausimas: ar kur nors nusižengsiu, jei sumokėtą PVM amortizuosiu per 5 metus, o ne įdėsiu į sąnaudas tą mėnesį, kur nupirkau automobilį? Mano nuomone, logiškiausia taip būtų, nes jei PVM atskaita negalima, tai kodėl į sąnaudas negaliu dėti proporcingai nudėvėto automobio vertei?

Bingo
754
#193822 2005-08-01 14:34 Bingo redaguota: 2011-09-11 03-48
Pagal gali daryti taip kaip aprašei. O pagal pelno mok. įstatymą PVM reiktų dėti į sąnaudas, jei neklystu.

Edituke
97
#916107 2011-02-16 01:16 Edituke
Sveiki. Sausyje pirkome krovininį mikroautobusą darbo priemonėms vežti. Ar tikrai PVM atskaitos nebus.

kaprizznaja
195
#1175384 2013-08-22 08:46 kaprizznaja
Laba diena,
įmonė pirko VW T4 lengvasis auto, vežioti darbuotojus į objektą. Pirktas lietuvoje iš įmonės PVM mokėtojos. Sąskaita su PVM. Suprantu, kad PVM neatskaitomas?

kaprizznaja
195
#1175385 2013-08-22 08:47 kaprizznaja
Pridursiu, kad auto ne naujas.

Loreta13
31055
#1175905 2013-08-24 19:19 Loreta13

kaprizznaja rašė:

įmonė pirko VW T4 lengvasis auto, vežioti darbuotojus į objektą. Pirktas lietuvoje iš įmonės PVM mokėtojos. Sąskaita su PVM. Suprantu, kad PVM neatskaitomas?

Neatskaitomas :) mic.vmi.lt/documentpublicone.do?&id=1000108054&tree_id=1000000985


Jeigu uždarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė
Jei tikrai desperatiškai nori, gali turėti viską, ko trokšti. Privalai norėti taip stipriai, kad tas noras veržte veržtųsi per odą ir susijungtų su pasaulį sukūrusia jėga. S. Graham

Dorota1
13323
#1248711 2014-11-20 10:46 Dorota1
lengvasis automobilis nupirktas 2014-10 mėn, , įmonė ji nauduos savo vykdomojoje papildomoje veikloje, automobilio išnuomos tik tai 2015-01 mėn,
ar galime į 2014-10 mėn visą gautina PVM traukti į atskaita?

„Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“


Lliucija
674
#1248727 2014-11-20 11:10 Lliucija redaguota: 2014-11-20 11-20
Su automobiliu kiekvienas atvejis konkrečiai, susirinkt auto dok. ir žiūrėti Jei neaišku, konsultuotis VMI. Ir labai aiškiai klausimus formuluojant. Nes gali vietoj klasės N, pasigirsti M arba atvirkščiai. Virš jūsų žinutės yra nuoroda iš VMI puslapio. Čia ne reprezentacija, kur arbatą su 75 procentais leidžiamų nurašei ir viskas tvarkoj.

Dorota1
13323
#1248734 2014-11-20 11:21 Dorota1

Dorota1 rašė:


lengvasis automobilis nupirktas 2014-10 mėn, , įmonė ji nauduos savo vykdomojoje papildomoje veikloje, automobilio išnuomos tik tai 2015-01 mėn,
ar galime į 2014-10 mėn visą gautina PVM traukti į atskaita?


o Božė,......
tikrai ne taip parašiau " ne savo vykdomojo veikloje"
o įmonės papildoma veikla, yra automobilio nuoma

„Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“


Gabryte
45
#1248821 2014-11-20 15:25 Gabryte
Laba,

prikome puspriekabe is Vokietijos. Saskaitos apacioje yra tokia nuoroda - Invoice made exempt from vat, refer to article 28 c, point E, item 3, sales inside EC. Gal gali kas placiau apie tai papasakoti? Man reikia prisiskaiciuoti menama pvm ir deklaruoti?

Loreta13
31055
#1248937 2014-11-21 18:06 Loreta13
Vokietija § 4 Nr. 1b (arba § 6a) UStG arba: “Innergemeinschaftliche Lieferung”
Arba § 25a UstG arba: Differenzbesteuerung”
Nežinau 28c :)

Jeigu uždarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė
Jei tikrai desperatiškai nori, gali turėti viską, ko trokšti. Privalai norėti taip stipriai, kad tas noras veržte veržtųsi per odą ir susijungtų su pasaulį sukūrusia jėga. S. Graham

pele-pelyte
1723
#1341423 2016-12-08 09:55 pele-pelyte
Laba. Pirktas naujas VW Caddy. Dokumentuose M1. Bet užregistruotas ne kaip krovininis. Ar galima PVM atskaita? Jokių prierašų PVM sąskaitoje nėra dėl PVM negalimos atskaitos... Gal kas esate susidūrę?



Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis