ramaski
ramaski
29
#1364538 2017-07-13 10:09 ramaski

Girele rašė:



Linda6 rašė:


Ar kas pirkote vyr.buhalterio planą....


O su kuo jį valgo? smile




mes irgi atsisakem.
vienas dalykas - brangu, kitas dalykas kiekviena diena siuncia emailus su aktualiais klausimais, kurie tau gal visai neaktualus, tai gal visai nieko, jei turi laiko dometis absoliuciai viskuo , bet kai savo reikaluose kapstaisi , ir klausimu vistiek bilekiek, tai tie gaunami neaktualus laiskai kiekviena diena net nervint pradeda. o seminaru medziagos tai patiko-irasai. gali praleist kas neaktualu.

dabar galvoju "teises aktu zinios " pabandyti - ten , aisku, be paaiskinimu. bet ir kaina skiriasi - panasiai uz 1 metus kainuoja kiek sufleryje uz 1 men. bet dvejoju. Gal kas esat uzsiprenumerave TAZ?
aiwita
aiwita
6141
1   #1364542 2017-07-13 10:22 aiwita

ramaski rašė:


mes irgi atsisakem.
vienas dalykas - brangu, kitas dalykas kiekviena diena siuncia emailus su aktualiais klausimais, kurie tau gal visai neaktualus, tai gal visai nieko, jei turi laiko dometis absoliuciai viskuo , bet kai savo reikaluose kapstaisi , ir klausimu vistiek bilekiek, tai tie gaunami neaktualus laiskai kiekviena diena net nervint pradeda. o seminaru medziagos tai patiko-irasai. gali praleist kas neaktualu.

dabar galvoju "teises aktu zinios " pabandyti - ten , aisku, be paaiskinimu. bet ir kaina skiriasi - panasiai uz 1 metus kainuoja kiek sufleryje uz 1 men. bet dvejoju. Gal kas esat uzsiprenumerave TAZ?


Bet šitie irgi siunčia viską. Viską viską. Tai pradeda nervinti. Aš net neatsidarau tų laiškų. Be to, ten toks sausas įstatymų siuntimas. Visiškai jokio komentaro. Jei e-tar būtų kažkokia paslauga, kad atsiunčia naujai patvirtintus įstatymus, tai būtų visai tas pats. Man nepatinka
Man patinka tax.lt savaitėlė. Nei kiek ne prasčiau. Be to, tax.lt naujienos. Jokių diskusijų, tik naujienos. Ir pastebėjau, kad man šito visiškai pakanka.

Gyvenimas yra toks, kokį nori jį matyti. Viskas priklauso nuo požiūrio
mariska
mariska
8698
#1364550 2017-07-13 10:43 mariska
Aš perėjau iš vyr. buhalterio į buhalterio planą. Pasirinkau klausytis online.

Kol kas laikau dėl vieno lektoriaus, kuris dėsto tikrai labai profesionaliai PVM tema. Nors tiek gasdina... tiek gasdina.... smile kartais net labai juokinga darosi.

Kovaliūnas Kalčinskėja. Daugėja juokelių ir mažėja naudingos info. Kartais iš didelio noro pasirodyti nueina į pievas. Ne kartą buvo gaila savo laiko, kai salėje dėstė pievas.

Rūtą reikėtų keisti. Nusivažiavo moteriškė visai. Pradžiamoksliams gerai, o jau poto ... Ir dar matosi, kaip jie taupyti nori. Nes tai kad Rūtą pastatė naujo DK aiškinti, kuri seno nežinojo, tai jau mažu mažiausia žemas lygis ir nepagarba.

Konsultacijas jų permetu akimis, bet dabar ten tax.lt lygio. Geriau mažiau bet sudėtingesniu, o ne kaip apskaičiuoti atostogas. Ir kas diena po dvi konsultacijas ta tema. Tačiau pati rašau jems užklausimus, kai reikia kažko labai subtilaus ir kai įstatymuose visai neaišku, o vmi atsakymas priklauso nuo to iš kurios pusės paklausi. Tada tikrai jie gerai parašo slydžiose vietose ir kuriose vietose reikėtų visgi gauti VMI atsakymą raštu. Tada pasiimu jų raštą, perdeliojo ir suformuoju užklausą VMI su visomis nuorodmis į ETT :)

Plius video seminarus paklausyti pasodinu ir kolegas.

P.S. jei pačiai reikėtų mokėti - neverta.

Better than mountains can be only mountains.

https://www.youtube.com/watch?v=AYHB0Z4mEd0&index=9&list=RDEMs8WP6XVB3ElH4PsOtIT0jQ

Gita1
Gita1
8237
#1364695 2017-07-13 22:15 Gita1

aiwita rašė:


Jei e-tar būtų kažkokia paslauga, kad atsiunčia naujai patvirtintus įstatymus, tai būtų visai tas pats.


Tai, kad yra tokia paslauga.. net galima pasirinkti sritis pageidaujamas..

aiwita
aiwita
6141
1   #1364794 2017-07-14 15:40 aiwita

Gita1 rašė:



aiwita rašė:


Jei e-tar būtų kažkokia paslauga, kad atsiunčia naujai patvirtintus įstatymus, tai būtų visai tas pats.


Tai, kad yra tokia paslauga.. net galima pasirinkti sritis pageidaujamas..


Nežinojau. reikės paieškoti.
Tai dar geresnis variantas

Gyvenimas yra toks, kokį nori jį matyti. Viskas priklauso nuo požiūrio

bagiraprivat
bagiraprivat
2
#1376862 2017-11-28 09:29 bagiraprivat
Sveiki visi. Man čia gimė tokia aferistinė idėja: galima susimesti prieigai :) Susimetam, nusiperkam ir naudojamės. Kam tinka, rašykite :)
braskiteee
braskiteee
175
#1435207 2022-04-27 10:31 braskiteee
Sveiki, gal kas nors jau buvote seminare apie nuo 2022 m. gegužės 01 d prasidėsiančią apskaitos reformą?
Gal galite kokį nors seminarą ir lektorių rekomenduoti?
Svarstau apie J. Navikienės seminarą "Apskaitos reforma nuo 2022-05-01 – ar visus būtinus pokyčius atlikome?"
arba
64-iasis „Pačiolio“ metinis didysis seminaras. „BUHALTERINĖS APSKAITOS REFORMA – POKYČIAI, KURIEMS REIKIA PASIRENGTI. VISI AKTUALŪS APSKAITOS IR MOKESČIŲ KLAUSIMAI smile smile
Gita1
Gita1
8237
5   #1435230 2022-04-27 16:54 Gita1
Pačilio seminarą klausiau.
Iš esmės sakyčiau, kad jie rekomenduoja visas tvarkas, kurios buvo, pasitvirtinti iš naujo. Daug gąsdino, kad padidino atsakomybę buhalterio.
Tokių minčių kilo (gal ir neteisi aš), kad reikia kažko šviežesnio nei Pačiolis.. jie tiesiog puikiai moka tai kas buvo sena ir laikosi visko prisirišę.. Čia kaip dirbusios visą gyvenimą sekretore paprašyti parašyti raštą kokį.. Dabar gali rašyti beveik kaip nori ir netgi baisiai paprastai, bet ji greičiausiai visus centimetrus sudėlios, pacentruos, palygiuos, tab paspaudinės ir bus tobulas senos formos raštas.. Gal ir gražu, bet kartais, buhalterijoje, bent jau man.. norisi, kad būtų kuo paprasčiau ir tik kas būtina.. ko norėsiu dėl grožio pati pasidarysiu.. smile
Linda6
Linda6
12015
#1435279 2022-05-03 15:45 Linda6

Gita1 rašė:


Pačilio seminarą klausiau.


Ar medžiaga verta dėmesio? Ar tos tvarkos ten yra?


Žavinga atrodo viskas, į ką žiūrima su meile. O. Morngerstern
Gita1
Gita1
8237
1   #1435286 2022-05-03 19:29 Gita1
Tvarkas jie sako imti tas pačias, tai jų ten nėra.
Medžiagoje daugiau palyginamosios lentelės kaip buvo kaip bus.. aš po seminaro daugiau jų nevarčiau, bet ir nieko naujo nedariau ir nesitvirtinau.. gal geresnių laik laukiu.. na kol nusistovės.. gal ką šviežesnio išgirsiu ir pan.
Galvoju gal tik inventorizacijos tvarką iš naujo pasitvirtinti.. nuimant visas nereikalingas inventorizacijas.. tokias kaip PPK..
astuleee
astuleee
3376
3   #1435289 2022-05-04 08:18 astuleee
Aš gegužės 16 eisiu į Jurgitos Navikienės seminarą šia tema. Galėsiu pasidalint įspūdžiais kiek vėliau. Paprastai jos seminarai būna vieni iš informatyviausių.
burukas
burukas
366
#1435301 2022-05-04 15:56 burukas
Perklausiai Pačiolio seminarą kelis kartus bet konkrečiai nesuprantu ką keisti, kad daugiausia tik palyginimai
Gita1
Gita1
8237
#1435403 2022-05-16 13:55 Gita1
astuleee, laukiam info.

man tai įsiminė kai Pačiolio seminare sakė, kad nebetiks apskaitos vedimui exceliukai visoki, turės būti buhalterinės programos, nes bus privaloma, kad registre būtų unikalus įrašo numeris ir matytųsi kas taisė, bet arba aš kažkaip kitaip skaitau arba jie tirština spalvas, nes parašyta:
2) įrašo unikalus numeris, kai apskaita tvarkoma naudojant apskaitos informacinę sistemą;
Tai jeigu nenaudoju, tai tas įrašas ir nebūtinas?
astuleee
astuleee
3376
#1435405 2022-05-17 08:11 astuleee
Labas rytas,
Navikienės seminaras tikrai patiko, kaip visada.
Gita1, dėl tų exel, tai viskas gerai. Registrą kas koregavo, turi arba matytis arba tas registras tiesiog turi būti pasirašytas. Tiesiog, dėl vidinės kontrolės.
Na, medžiagos davė 134 lapus, bus kas paskaityt smile
Esminis dalykas, kad visas tvarkas reik pasitvirtint iš naujo, prisitaikant sau. Būtinai turi būti numatyta kažkokia vidaus kontrolė. Nebūtina labai cackintis su inventorizaciniais apyrašais, svarbiausia, kad atitiktų tikrovę, tai ir tvarką pasirašyti minimaliai. Vietoje VAS, jau reikia vadovautis LR finansinės atskaitomybės standartais. Kas man labiausiai patiko, kad nebereikia jokių bylų jau numeruot, šniūruot ir pan. Reik papildyti pareiginius nuostatus dėl karjeros galimybių įmonėje. Parašyti tvarką dėl apskaitos paslaugas teikiančio asmens pasirinkimo. Ir kas labiausiai suneramino, kad nuo šių metų AATV tarnyba atrankos būdu, tikrins neaudituotas finansines ataskaita ir skirs baudas už trūkumus... Jei kas dar domina, klauskit smile
Lari
Lari
1097
#1435408 2022-05-17 09:43 Lari redaguota: 2022-05-17 09-46

Gita1 rašė:


Iš esmės sakyčiau, kad jie rekomenduoja visas tvarkas, kurios buvo, pasitvirtinti iš naujo. Daug gąsdino, kad padidino atsakomybę buhalterio.
Gal ir gražu, bet kartais, buhalterijoje, bent jau man.. norisi, kad būtų kuo paprasčiau ir tik kas būtina.. ko norėsiu dėl grožio pati pasidarysiu.. smile


Pasikeitė sąvokos
Visų pirmiausia nebeliko sąvokų „buhalteris (vyriausiasis buhalteris)“, „buhalterinė apskaita“ FAĮ jas pakeičiant į sąvokas „apskaitą tvarkantis asmuo“ ir „finansinė apskaita“ – tai ūkinių operacijų pagrindimo, vertinimo, registravimo sistema, skirta gauti finansinei informacijai, reikalingai finansinių ataskaitų rinkiniui, mokesčių deklaracijoms ir kitoms ataskaitoms, kuriose pateikiama finansinė informacija, parengti ir/arba informacijos vartotojų ekonominiams sprendimams priimti.

Tai kaip su KPO ir KIO -turi būti keitimas dokumentų / šablonų /?

astuleee
astuleee
3376
#1435410 2022-05-17 11:06 astuleee
Nebūtina nieko keisti. Galima viską naudoti, kai iki šiol, tik reik iš naujo pasitvirtint.
Lari
Lari
1097
#1435411 2022-05-17 11:18 Lari

astuleee rašė:


Nebūtina nieko keisti. Galima viską naudoti, kai iki šiol, tik reik iš naujo pasitvirtint.


O kaip su ...nebeliko sąvokų „buhalteris (vyriausiasis buhalteris)“, pakeičiant į sąvokas „apskaitą tvarkantis asmuo“ ?
astuleee
astuleee
3376
#1435412 2022-05-17 11:21 astuleee
Nebeliko įstatyme. Tai dabar esam laisvi pasirinkti kaip norim vadintis. Finansų direktorius sąskaitų karalius smile . Bet laisvai galim likt ir buhalteriais. Tiesiog, laisvė pasirinkti pavadinimą.
Gita1
Gita1
8237
#1435418 2022-05-17 13:46 Gita1
Lari, dabar tiesiog tvarkoje turi būti, kad apskaitą įmonėje tvarko "buhalteris".

Mėnesio vidurys, o aš nieko naujo dar nepasidariau.. nei laiko yra, nei noro.. "nekyla rankos"..
astuleee
astuleee
3376
#1435421 2022-05-17 15:45 astuleee
Gita1, bet čia tikrai niekur nereik skubėt. Nes ko gero nieks dar nieko nepasidarė. Galima pasirašyti įsakymą, kad laikinai vadovaujamės ankstesnėmis tvarkomis. Čia tikrai ne katastrofa.

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2022 m. IV ketv. 0.03 %
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2022 m. IV ketv. 0,00013699 %
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2022-06-01
225,84 €
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2023-01-01
5.14 € / 840 €

Įmonių finansinių ataskaitų duomenys

Balansai, Pelno (nuostolių) ataskaitos, Sodra
Įmonė
Sostinės LT, UAB , 304741900
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Kalvarijų g. 8-2
25,4 tūkst. € / 1,79 tūkst. €
LEKTONUS, UAB , 125596064
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Raseinių g. 10-1
Blue Bridge MSP, UAB , 301489547 , PVM k. LT100003708514
J. Jasinskio g. 16A, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 03163
19,7 mln. € / 237 tūkst. €
Lietuvos vartotojų asociacija , 290648810
J. Basanavičiaus g. 29A, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 03109
Maisto gama, MB , 304466977
Motiejūnų k., Linkmenų sen., Ignalinos r. sav.
54,2 tūkst. € / -23,1 tūkst. €
Dolona, UAB , 303250364 , PVM k. LT100008428315
Pakruojo r. sav. Dvariškių k. Kruojos g. 24
452 tūkst. € / 370 €
Organizacija Sveikos ir aktyvios bendruomenės iniciatyvos , 304178067
Taikos g. 6A, Elektrėnų m., Elektrėnų sen., Elektrėnų sav. 26115
Kukū, MB , 304695876
Justiniškių g. 62A-201, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 05239
28,9 tūkst. € / 15 tūkst. €
Moneta bona, UAB , 304647365
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Girulių g. 5
30 tūkst. € / 10,5 tūkst. €
O Dangau!, MB , 305364007 , PVM k. LT100012806917
Buivydiškių g. 14-104, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 07195
162 tūkst. € / 18,2 tūkst. €
Rimsteta, UAB , 305945496
Vilnius Girulių g. 20
Motorinės jachtos, UAB , 120052692 , PVM k. LT200526917
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Piliakalnio g. 1
46,5 tūkst. € / -21 tūkst. €
Kauno savivaldybės įmonė Kapinių priežiūra , 132626180 , PVM k. LT326261811
Savanorių pr. 347, Kauno m., Kauno m. sav. 49423
1,6 mln. € / 301 tūkst. €
Pramogų servisas, UAB , 135312847 , PVM k. LT353128410
Kauno m. sav. Kauno m. M. Valančiaus g. 24
218 tūkst. € / -19,2 tūkst. €
Utenos apskrities aeroklubas , 193086877
Utenos r. sav. Utenos m. Maironio g. 4