Kulinariniai receptai
[img]http://lh4.google.com/image/xrz.agosto/RhvJDO-IbNI/AAAAAAAAAek/NSqIUAldynQ/28.jpg?imgmax=512[/img]
[img]http://lh5.google.com/image/xrz.agosto/Rhu-qe-IXoI/AAAAAAAAACM/wtdF26UPIqI/Scan0007.jpg?imgmax=512[/img]
Va kas skanu

[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:VdCgiZUG5guFVM:http://www.visitneringa.com/tools/neo_image.php%3Fid%3D1344%26width%3D250%26height%3D334[/img]
R.Tagorė
www.good-cook.ru/tort/tort_139.shtml
Man irgi kurkuma nepatinka, be to ji čia visai "ne į temą"
Kurkuma, tai karis -dedama labiau dėl spalvos.
[quote:5ed8103996]Kurkuma - tai prieskonis, gaminamas iš sumaltų Curcuma longa augalo (taip pat vadinamo kurkuminu) šaknų. Tai svarbiausia sudėtinė kario miltelių dalis.[/quote]
R.Tagorė
O kiek kepti net nežinau kaip ir atsakyti-kepu iš akies-žiūriu ir stebiu, manau, kiekviena moteris sugeba viską pagaminti "iš akies", ar ne?
Einu kepti, po to atraportuosiu kiek kepa (jei neprisvilinsiu, aišku) :))
Laukiam, laukiam. Jau citrina kvepia...:))))
R.Tagorė
Ko čia svilėsius uostote :))
Geriau jau apžvelgtumėte mano klausimėlį maržos temoje savo šaltu racionaliu protu.
P.S. filosofijų nereik:)))))
R.Tagorė
Kažkaip jau išties ilgokai.... :))
R.Tagorė
Turėkit kantrybės, čia jums ne balansą paruošti
O kavapas, žinokit, DIEVIŠKAS
O kuo ten dar apibarstei? Aš kai pagaminau tą sirupą užpylimui, tai nebuvo toks baltas. Jis susigeria į karštą keksą ir tada taip skanu:)
Ar jau ragavai-skanu?
O ta silikoninė forma kiniečių gamybos
R.Tagorė
Bet dingai iš tax ne kitaip, kaip pyrago šveitimui:))))))
Taip užsimaniau, bet man tik jogurtas šiandienai priklauso:
www.jogurtas.lt/index.php?act=game



