Tax.lt narys Laimiuz

Tax.lt narys nuo
2004-03-23
Laimiuz
forume parašė 13 žinučių

Laimiuz naujausios žinutės:

2008-01-28 12:24 Apskaita & Auditas » Buhalterijos perdavimas - priėmimas » #482344
Na bet pripažinkit, kad gaunasi nesamonė... Logiškai pamąsčius pagrindinis akcininkas nieku gyvu negali būti direktoriumi, o privalo eiti mokytis buhalterijos meno, nes kaip bepažiūrėsi, buhalteris visuomet gali prikrėsti šunybių, o atsakyti anyway reikės įmonės vodaovui. Kaip įmonės vadovas gali patikrinti buhalterio darbą ? Tarkim elementari situacija - aš pasirašau po PVM deklaracija ir prižiūriu kad ji būtų laiku pristatyta VMI, tačiau ar aš privalau kelti kiekvieną sąskaitą ir tikrinti ar ji įtraukta į tą deklaraciją ar ne ? Tai čia tik paprastas pavyzdėlis, kurį nebūdamas buhalteriu suvokiu, o kaip su tais dalykais, kurių nesuvokiu... O mano pasitikėjimas buhalteriui po kartaus patyrimo lygus nuliui. Visiška nesamonė.... Beje, o kokia situacija su buhalterines paslaugas teikiančiomis įmonėmis ?
2008-01-27 06:19 Apskaita & Auditas » Buhalterijos perdavimas - priėmimas » #482028
gerbiamieji, o kaip su tuo buhalterio atsakingumu ? Man pabodo, kad kiekvienas naujas buhalteris atėjęs deda į šuns dienas prieš tai buvusį, o tvarkos kaip nėr taip nėr. Šiuo momentu turiu tokį, kuris labiau panašus į baldą nei į gyvą žmogų na ir jo darbu esu laaaaaaaabai nepatenkintas. Kas, jeigu kokio patikrinimo metu pažirs dideli stebuklai iš to jo darbo. Kokia atsakomybė tenka buhalteriui ir kaip jį įstatymiškai galima remti prie sienos, jei būtų nustatyta, kad buhalterija buvo vedama aplaidžiai ?
2007-08-10 21:11 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #426809

Grafika rašė:

aha, dabar visos pradėsit juoktis.... smile ale jaučiu, kad man tuoj cento programa nepilnavertiškumo kompleksą įmuš.... Taigi norėjau paklausti, gal kuri dirbate su šia programa Telšiuose arba Plungėje? Norėčiau pasikonsultuoti smile ... skolinga neliksiu .... Jeigu galima rašykit i AŽ.Šalin nepilnavertiškumo kompleksus :) Tiesiog Centas gan komplikuotas softas ir tiek. Daug opcijų, pasimeti, žmogus, tarp visų :)
2005-06-27 13:30 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #184321
Gerbiamieji ponai (ponios ir panelės juolab smile ), o kaip cente teisingai elgtis tokiu atveju:

1. Turim tuntą personalijų, dirbančių pagal autorines sutartis. Reik daryt išmokėjimus fizinaims asmenims, tačiau argi vienintelis būdas tas personalijas įsivesti į kontrahentų sąrašus: vietoj įmonės pavadinimo - vardas, pavardė, vietoj įmonės kodo - asmens kodas ir t.t. ? Kažką girdėjau ketvirtadaliu ausies, kad galima įsivesti kaip dirbančiuosius ir tada kažkaip per kažkur ten išsimoka tie autoriniai honorarai.
2. Mokam už patalpų nuomą privačiam asmeniui. Ar nėr "Cente" kokio gudraus būdo priversti jį man kiekvieną mėnesį priminti, kad dar ir už patalpas apsimokėti reik ? ;) Ir išvis kodėl nėr numatyta, kad kontrahentai gali būti ne tik juridiniai asmenys ? (o gal numatyta, gal čia tik aš žioplys nieko nežinau ?)

Dėkavoju dideliausiai. smile
2005-05-04 10:32 Įvairūs » Ieškau buhalterės » #168673
Pasiūlymas visai rimtas, o štai su jumoro jausmu matyt kažkaip kesitai buhalteriuose esama. Buhalterė-sekretorė dėl labai paprastos priežasties - per mėnesį gauname 15-20 SF, išrašome 5-6. Kartais reikalingi momentiniai ir netradiciniai sprendimai (pvz. perkame įrangą iš amerikos aukcionų. Kadangi aukcionai skirti fiziniams asmenims, negalime juose dalyvauti kaip juridiniai, štai ir sukame galvas kaip čia fizinio asmens įsigytą turtą įtraukti į balansą beigi importo PVM nusirašyti). O šiaip visai nepykstame, jei žmogus laisvu metu kokį nors savą darbelį dirbalioja. Mano prioritetai sudėstyti taip - jeigu visi darbai (kurių išties yra labai mažai) padaryti, prašom pilkit į sveikatą visokias chaltūras, chatinkit ICQ, IRC, niekas nė pusės žodžio nesakys. Svarbu, kad atsiradus reikalui būtumėt vietoje ir, palikę visus pašnekesius, spręstumėte momentinį reikalą. Nemanau, kad esant vietoje būtų baisulinė problema gautus popierėlius į jiems deramus segtuvus susegioti beigi karts nuo karto gerb. ponui direktoriui beigi jo svečiams kavos padaryti (kavos aparatas yr, patiems makliorinti nereik).

Ir dar....niekaip nesuprantu ko jūs visi tą centą koneveikiat ? Pasakykit ko jame nėra, kas veikia blogai, gal ir mus įtikinsite prie pragmos pereiti...

Kad jau taip rimtai...
2005-05-03 17:11 Įvairūs » Ieškau buhalterės » #168544
Ponios/panelės... taigi jumoras smile , niekas iš tikro apie jokį amžiaus cenzą nekalba. Svarbu, kad darbas būtų atliktas kokybiškai ir savo laiku.
2005-05-03 17:03 Įvairūs » Ieškau buhalterės » #168540

Linda6 rašė:

o kam čia velnią pakabinai? smileTai kad velnias galvoj smile
2005-05-03 16:58 Įvairūs » Ieškau buhalterės » #168538
Sveiki gerb. ponai ir ponios.

Ieškau buhalterės (gal kokios pradedančios jaunos mergaitės ? smile ) galinčios pasidarbuoti ir už buhalterę ir už administratorę. Darbas Kaune, apskaitos softas - ...tsakant....Centas ...ške smile . Žodžiu laukiu pasiūlymų.

Dėkavoju iš anksto.
2005-02-10 16:01 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #144856

Andron rašė:Laimiuz rašė:


Pabandžiau, išties atsiranda GPM iš įmonės lėšų, tačiau dabar susidūriau su kita problema. Cento suklakuliuotas GPM nieku gyvu netinka su mūsų mokamu (pvz. nuo 500 lt. autorinio atlyginimo mano paskaičiuotas GPM - 88,24 lt., nuo 600 lt. - 105,88). Tai taip gaunasi, kad mes mokame neteidingą GPM ? Ir dar vienas klausimėlis - kas per kodai prie A bei B klasės pajamų ?O kaip čia įdomiai skaičiuojate? Kokius kodus turite omeny?Skaičiuojam prim paprastai - išmokama suma + (išmokama suma*0,1764705)= išmokama suma su GPM. O kodus turime omenyje tuos, kurie atsiranda naujame GPM pogrupyje (pavedime). Iki šiol naudojom tik du kodus pagal VMI - 1411 arba 1413. O ten visokiausių 010, 011, 012... kas tai ? smile
2005-02-10 10:33 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #144798

Andron rašė:Laimiuz rašė:

Sveiki.

Turim "Centą". Man, kaip nebuhalteriui, viskas atrodo daugmaž tvarkoje, tačiau mergaitės keikia susiriesdamos smile Po truputėlį berods ir aš pradedu suprasti kas ten prie ko. Gal niekur taip nėra, bet mano nuomone būtų visai naudinga tai įdiegti:
Pastaruoju metu tapo labai populiarūs autoriniai atlyginimai. Visi aplink patapo autoriais, netgi cvekų kalimui žiū autorinę sutartį sukurpti sugeba. Ar "Cente" nėr tokio dalyko, kaip išmokėjimas pagal autorinį atlyginimą, nuo kurio būtų automatiškai paskaičiuojamas GPM ir t.t. Jei teisingai supratau, tai kažką panašaus bandyta padaryti paskutiniame "Cento" atnaujinime (galima kasos išlaidų orderį asmeniui išrašyti ir nuo tos sumos automatiškai GPM skaičiuojasi), tačiau norėtūsi išmokėti autorinius pavedimais ir nekalkuliuoti su kalkuliatorium GPM nuo jų :)

P.S. Perspėju, aš ne buhalteris ir "Cento" gerai nežinau, tad jei nusikalbėjau - pataisykitO pačiam ir nereikia skaičiuoti. Jeigu pasirenkate A klasės pajamų rūšies kodą, programą pati suranda GPM tarifą ir paskaičiuoja GPM.Pabandžiau, išties atsiranda GPM iš įmonės lėšų, tačiau dabar susidūriau su kita problema. Cento suklakuliuotas GPM nieku gyvu netinka su mūsų mokamu (pvz. nuo 500 lt. autorinio atlyginimo mano paskaičiuotas GPM - 88,24 lt., nuo 600 lt. - 105,88). Tai taip gaunasi, kad mes mokame neteidingą GPM ? Ir dar vienas klausimėlis - kas per kodai prie A bei B klasės pajamų ?
2005-02-09 10:05 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #144425
Sveiki.

Turim "Centą". Man, kaip nebuhalteriui, viskas atrodo daugmaž tvarkoje, tačiau mergaitės keikia susiriesdamos smile Po truputėlį berods ir aš pradedu suprasti kas ten prie ko. Gal niekur taip nėra, bet mano nuomone būtų visai naudinga tai įdiegti:
Pastaruoju metu tapo labai populiarūs autoriniai atlyginimai. Visi aplink patapo autoriais, netgi cvekų kalimui žiū autorinę sutartį sukurpti sugeba. Ar "Cente" nėr tokio dalyko, kaip išmokėjimas pagal autorinį atlyginimą, nuo kurio būtų automatiškai paskaičiuojamas GPM ir t.t. Jei teisingai supratau, tai kažką panašaus bandyta padaryti paskutiniame "Cento" atnaujinime (galima kasos išlaidų orderį asmeniui išrašyti ir nuo tos sumos automatiškai GPM skaičiuojasi), tačiau norėtūsi išmokėti autorinius pavedimais ir nekalkuliuoti su kalkuliatorium GPM nuo jų :)

P.S. Perspėju, aš ne buhalteris ir "Cento" gerai nežinau, tad jei nusikalbėjau - pataisykit
2004-03-27 19:23 Bendra » darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas » #71461
Aš visai neseniai patapau tuomi garsiai vadinamu darbų saugos ir sveikatos specialistu. Kursuose buvo akcentuota - darbdavys privalo reaguoti tik į tuos VDI inspektoriaus nurodymus, kurie jam pateikti raštu. Jei raštu šis reikalavimas nepateiktas, jo vykdyti nereikia. Jei pateiktas raštu, atsakomajame rašte (į tą reikalavimų lapą, ar kaip ten jis vadinasi) reikia taip ir parašyti - pagal ĮMONIŲ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS KOMITETŲ BENDRŲJŲ NUOSTATŲ PATVIRTINIMO protokolo išrašo (2003 m. spalio 29 d. Nr. 6-PV5-36) II-ą dalį toks komitetas mūsų įmonėje neprivalomas. Bandykite taip. Kaip mus mokė - nereik draskyti inspektoriui akių, tačiau nereikia ir drebėti kaip zuikiui, nes apie inspektorių savivalę yra žinoma. Blogiausiu atveju reikia kreiptis į VDI teritorinio skyriaus viršininka su skundu dėl inspektoriaus darbo (na bet čia jau kraštutiniu atveju). Šiaip turėtų pakakti to atsakomojo įrašo jei tikrai pagal tuos nuostatus jūsų įmonė nepatenka į privalomųjų sąrašą.
2004-03-23 20:24 Bendra » Pareigos, kurios nepatenka į VDI pareigybių sarašą ? » #70414
Sveiki visi. Aš naujai iškeptas UAB direktorius/savininkas. Mūsų veikla susijusi su televizinių laidų gamyba, televizine reklama ir t.t. Pagrindinės pareigybės - vaizdo montuotojas, televizijos operatorius, trimatės grafikos dizaineris. Kad ir kaip kruopščiai studijavau www.ldrmt.lt pateiktą klasifikatorių, nieko panašaus neradau. Tai kaip man dabar rašytis pareigybines instrukcijas bei samdytis žmones, jei tokių specialybių išvis nėra mūsų šalelėj mylimoj ?

Iš anksto dėkoju.

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. I ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 EUR ir 642 EUR