Tax.lt narys vaikep

Tax.lt narys nuo
2010-02-22
vaikep
forume parašė 4 žinučių

vaikep naujausios žinutės:

2017-07-14 14:42 Programinė įranga » ataskaitų formavimas programoje Navision » #1364789

Oisse rašė:


Sveiki!

Rašau bakalauro darbą ir reikia šiek tiek informacijos apie sistemą Navision. Pati nesu niekada dirbusi su šia programa ir akyse tik pagrindinį meniu mačiusi. :(

Klausimai būtų tokie: ar galima programoje Navision suformuotas ataskaitas eksportuoti į kitas programas (pvz. MS Excel)? Ar galima išsaugoti kriterijų rinkinį, pagal kurį yra atrenkami duomenys ir jį panaudoti kitą kartą formuojant ataskaitą? Ar suformavus ataskaitą galima pridėti dar kokių nors papildomų filtrų? Kokius minusus turi ataskaitų formavimas šioje sistemoje?

Būtų naudinga bet kokia informacija šia tema!1. Ar galima programoje Navision suformuotas ataskaitas eksportuoti į kitas programas (pvz. MS Excel)?
Naujose versijose žinoma galima. Be jokių iškraipymų kaip senais laikais. Taip pat eksportuoja į word‘ą ar pdf.

2. Ar galima išsaugoti kriterijų rinkinį, pagal kurį yra atrenkami duomenys ir jį panaudoti kitą kartą formuojant ataskaitą?
NAV‘e atsimena, koks buvo paskutinis filtras ir kitą kartą atidarius jis išliekas tas pats.

3. Ar suformavus ataskaitą galima pridėti dar kokių nors papildomų filtrų?
Suformuotai nebe, reikia paleisti iš naujo. Prieš tai buvę filtrai išliks.

4. Kokius minusus turi ataskaitų formavimas šioje sistemoje?
Dabar jau tik pliusus. Naujose ataskaitose galima padaryti ir grafikus, rūšiavimą, automatinį perėjimą į kitas ataskaitas. Ir dar gera žinia, ataskaitas gali koreguotis patys vartotojai.
2017-07-14 14:40 Programinė įranga » ataskaitų formavimas programoje Navision » #1364788

KestutisDaug rašė:


Sveiki, gal kas žinote kodėl pirkėjo apyvartos ataskaitą sugeneruoja už vienus metus gerai, o už kitus tik sugeneravus išmeta lenteles, kad kažkas negerai ir neleidžia nei peržiūrėti nei spausdinti (filtrai vienodi, pirkėjas taip pat tik laikotarpis kitas)?? o vadovai reikalauja ataskaitos ir niekaip nesuprantu kas negerai... gal kokia kita ataskaita yra kur galima pažiūrėti vieno pirkėjo apyvarta už tam tikrą laikotarpį???Yra ataskaita „Pirkėjo detalus bandomasis balansas“ arba galima peržiūrėti ekrane pirkėjo įrašus uždėjus laikotarpio filtrą.
2017-07-13 10:53 Programinė įranga » Kokią buhalterinę programą pasirinkti » #1364558
Sveiki,
matau, kad visi siūlo ir rekomenduoja tik Lietuviškas programas. Turbūt dar ne visi girdėjo, kad dabar ir mažos įmonės gali naudoti pasaulinio lygio sistemą, konkrečiai kalbu apie Microsoft Dynamics NAV (Navision) nuomą. Dauguma dar sako, kad ji brangi ir tik dideliems, bet yra variantas mažoms įmonėms - fiksuotas mėnesio mokestis, jokių licencijų, diegimų ar naujinimo mokesčių. Gaunate viską - finansų valdymą, gamybą, sandėlius, visus I.MAS modulius ir t.t. Kasmet atnaujinama ir nereikia mokėti už tai.
Kam įdomu galiu papasakoti plačiau, parašykit žinutę.
2010-02-22 16:54 Programinė įranga » Apmokymas Navision programa » #766452
Ar organizuoja columbusai nežinau, bet žinau, kad navision mokymus organizuoja Softera. Tinklalapyje surašyti kokie kursai ir kam skirti, yra kainos.Zanas77 rašė:

O klausimas buvo apie mokymus, o nuėjo iki diegimų :)) Mokymus daro sertifikuoti mokymo centrai, pora yra, tik pamenu, kaip vadinasi. Čia Microsoft turėtų žinoti, bet ten į juos kreiptis, tai šauksmas tyruose... O šiaip kas diegia NAv, tas turėtų ir mokėti juo naudotis :D Paprastai po diegimo būna apmokymai... Šiaip mačiau, kažkada Sonex organizavo bendrus kursus visiems norintiems, kaina apie 1500 Lt, dabar nežinau, kai priklauso Columbus'ui, ar ką daro.


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2019 m. IV ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2020 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2020-01-01
180.95 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2020-01-01
3.72 EUR ir 607 EUR