Tax.lt narys dawnofwar

Tax.lt narys nuo
2016-01-19
dawnofwar
forume parašė 7 žinučių

dawnofwar naujausios žinutės:

2020-07-06 13:32 Darbo teisė » Kofidencialumo sutarties nutraukimas » #1425450
Sveiki, norejau pasiteirauti visų pirma kaip nutraukti kofidencialumo sutartį ir antra ką daryti jeigu buvęs "darbdavys" nenori nutraukti sutarties ir nevykdo savo įsipareigojimų numatytų jo paties sutartyje tai yra nemoka pinigų numatytų sutartyje.
O dabar papasakosiu istorija, dirbau įmonėje ne su darbo sutartimi bet su bendradarbiavimo sutartimi(buvau išsiėmė indvidualia veikla) taip pat su įmone pasirašėm iš kofidencialumo sutartį pagal kurią numatyta man mokėti tam tikrą sumą pinigų sutarties galiojimo laiku ir tam tikra suma po sutarties nutraukimo. Prieš mėnesį nusprendžiau nebedirbti su įmone, atsisveikinome, ir vadovas sake pasiziuresi ką turime pasiraše ir suruos dokumentus kuriuos pasirasysime jog nutrauktume sutartis. Tai vat praėjo visas mėnesis skambinau, sake dar ne pasidomėjo bet panašiau tai i blefa, kadangi sutartyje parasyta jog turiu gauti tam tikrą pinigų sumą sutarties galiojimo metu, tai sutartis dar galioja bet pinigų jokių negavau, nors jau praėjo 5 sav. Manau jis tikisi jog viską aš pamiršiu ir nieko nedarysiu ir jie issiusk sausį, nors pačias sutartis pasirašėm jų iniciatyva.
Dėkui už atsakymus.
2016-01-21 17:34 Mokslas » Diplominis. Reikalinga pagalba. Patarimai » #1301225

mariska rašė:dawnofwar rašė:


parašiau jums į pm, nenoriu per daug viešintis.
pasikeisk temą smileSveiki dar kartą, tiesa pasakius truputį paskaičiau literatūros ir pasidarė daug aiškiau kaip rašyti skambinsiu darbo vadovui ir sakysiu, kad pagal mano temą užtenka išanalizuoti pelno nuostolių ataskaitą, balanso tam tikrai nereikia, na ir aišku išanalizuosiu pelno nuostolių ataskaita trimis analizėmis: horontalioji, vertikalioji bei santykine to manau tikrai užteks darbui. taigi visiems dėkui kas megino padėti.
2016-01-20 14:28 Mokslas » Diplominis. Reikalinga pagalba. Patarimai » #1300896

mariska rašė:dawnofwar rašė:mariska rašė:dawnofwar rašė:Sveiki, taip metai tikrai tokie. O kas liečia darbą tai mano specialybė visai nesusijus su ekonomika ar buhalterija ir netgi ne su matematika todėl man tai visai nauja, manau būsiu apsirikęs su ta tema.o čia tikrai diplominis darbas? Nes jeigu kažkaip automechanikas rašo diplominį iš finansų, tai jam reikėtų pasitikslinti ar tikrai jisai automechaniką studijuoja smiletikrai bakalaurinis darbas , po kurio studijas būsiu baigęs. Esmė tame buvo dalykas finansai ir valdymas ir buvo galima pasirinkti destytoja darbo vadovu tai ir pasirinkau galvodamas, akd informacijos bus daug. taip jos yra kaip minėjote šperos.lt ir t.t. bet kai esi žalias tame reikale nežinau kuris darbas kažko vertas, o kuris nieko.jei nepaslaptis, tai kuo būsite, kai baigsite ir kokia mokymo įstaigaparašiau jums į pm, nenoriu per daug viešintis.
2016-01-20 12:57 Mokslas » Diplominis. Reikalinga pagalba. Patarimai » #1300835

mariska rašė:dawnofwar rašė:Sveiki, taip metai tikrai tokie. O kas liečia darbą tai mano specialybė visai nesusijus su ekonomika ar buhalterija ir netgi ne su matematika todėl man tai visai nauja, manau būsiu apsirikęs su ta tema.o čia tikrai diplominis darbas? Nes jeigu kažkaip automechanikas rašo diplominį iš finansų, tai jam reikėtų pasitikslinti ar tikrai jisai automechaniką studijuoja smiletikrai bakalaurinis darbas , po kurio studijas būsiu baigęs. Esmė tame buvo dalykas finansai ir valdymas ir buvo galima pasirinkti destytoja darbo vadovu tai ir pasirinkau galvodamas, akd informacijos bus daug. taip jos yra kaip minėjote šperos.lt ir t.t. bet kai esi žalias tame reikale nežinau kuris darbas kažko vertas, o kuris nieko.
2016-01-20 12:31 Mokslas » Diplominis. Reikalinga pagalba. Patarimai » #1300819

mariska rašė:dawnofwar rašė:artas71 rašė:


Einat į biržos tinklalapį >Finansinės ataskaitos.
www.nasdaqbaltic.com/market/?pg=reports&lang=lt

Išsirenkate kompaniją pvz. Grigiškės
www.nasdaqbaltic.com/market/?pg=details&instrument=LT0000102030&list=2&tab=reports
Ir skaitote aiškinamuosius raštus prie balanso, ten bus nemažai analizės.

P.s; mano nuomone, labai geras, glaustas analizes pateikdavo Tallink GroupNežinau skiriasi ar ne bet man konkrečiai valstybinės įmonės pajamų ir išlaidų analizę reikia padaryti, reikia vadovautis pelno nuostolių ataskaita bei balansu. Būtų gerai bent vieną konkretų darbą pamatyti padarytą, mat darbo vadovas sakė atsius pavyzdį kaip turėtų atrodyti bet taip ir mačiau aš tą pavyzdį. Tiesa sakant net turinio užtektų, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie ką rašyti.Google visagalė, galima tiek susirasti darbų ir pvz..... o beto yra gi visokie šperai.lt ir panašiai, tik ten kainuoja. (įdomu ar vis dar yra tie tinklapiai) smile kai nežinai nuo ko pradėti - labai gerai pasiskatinėti vieną kitą variantą.

Aplamai, tai diplominį darbą rašant tokio klausimo neturėtų kilti. Na kai pirmą kursinį rašai, tai tada taip, o kai baigiamasis darbas, tai.... ir dar 2008-2012 metai smile kas čia pernesąmonė? Nuo kada liepiama naudotis tokiais senais duomenymis? Juk visada tik šviežiausiais. Gal reikėtų pasitikrinti ar tikrai tokios datos.
Beto juk turėjote rašyti kursinius panašia tema, tai daug ką galima perkelti. Strūkturą darbo turi būti tokia pati. Teorija ir praktinė dalis. Praktinė dalis susideda iš bendros įmonės analizės ir jau jums reikiamos dalies analizės. Problemų suradymo, jų kilmės nustatymo ir išsprendimo
Sveiki, taip metai tikrai tokie. O kas liečia darbą tai mano specialybė visai nesusijus su ekonomika ar buhalterija ir netgi ne su matematika todėl man tai visai nauja, manau būsiu apsirikęs su ta tema.
2016-01-19 16:11 Mokslas » Diplominis. Reikalinga pagalba. Patarimai » #1300727

artas71 rašė:


Einat į biržos tinklalapį >Finansinės ataskaitos.
www.nasdaqbaltic.com/market/?pg=reports&lang=lt

Išsirenkate kompaniją pvz. Grigiškės
www.nasdaqbaltic.com/market/?pg=details&instrument=LT0000102030&list=2&tab=reports
Ir skaitote aiškinamuosius raštus prie balanso, ten bus nemažai analizės.

P.s; mano nuomone, labai geras, glaustas analizes pateikdavo Tallink GroupNežinau skiriasi ar ne bet man konkrečiai valstybinės įmonės pajamų ir išlaidų analizę reikia padaryti, reikia vadovautis pelno nuostolių ataskaita bei balansu. Būtų gerai bent vieną konkretų darbą pamatyti padarytą, mat darbo vadovas sakė atsius pavyzdį kaip turėtų atrodyti bet taip ir mačiau aš tą pavyzdį. Tiesa sakant net turinio užtektų, kad būtų galima susidaryti vaizdą apie ką rašyti.
2016-01-19 13:50 Mokslas » Diplominis. Reikalinga pagalba. Patarimai » #1300684
Sveiki, rašau diplominį darbą tema "x imones pajamų išlaidų kaitos analizė 2008-2012m" Gal pagelbėsite kasnors, nuo ko pradėti gal kokį pavyzdį turite? internete randu analizių, tačiau tai tik vinenų metų, o pas mane net ketverių metų analizė. Kadangi pats nestudijuoju ekonomikos ar kažko panašaus, man tai yra tamsus miškas.

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. I ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 EUR ir 642 EUR