Tax.lt narys RC

Tax.lt narys nuo
2004-08-30
Tinklapis
http://www.kada.lt
RC
forume parašė 160 žinučių

RC naujausios žinutės:

2005-11-24 10:09 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #229036
Sveiki,

maloniai informuojame, kad Registru centras siame puslapyje pristabdo savo konsultacijas ir perkelia jas i savo interneto svetaine adresu www.registrucentras.lt.

Siuo metu RC svetaines JAR rubrikoje teikiamos konsultacijos imoniu metines finansines atskaitomybes pateikimo klausimais. Adresas: www.registrucentras.lt/jar/fa/index.php.

Artimiausiu metu idiegsime konsultaciju paslaugas ir kitais Jums aktualiais klausimais.

Pagarbiai,

RC
2005-06-14 15:51 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #180946

vidappp rašė:

Sveiki sugrįžę gerb RC iš atostogų smile
mane pvz domina klausimas:
gal yra kas suskaičiavęs kiek procentų įmonių dar nepridavę 2004m Finansinės Atskaitomybes Registrų centrui. Ir kaip reaguoja gerb RC darbuotojai jei atskaitomybė nunešama pvz šiandien arba ryt...Tiksliu skaiciu pasakyti negaleciau, taciau pamazel FA teikimas isibegeja visoje Lietuvoje. RC darbuotojai i veluojancias pateikti FA imones reaguoja labai atlaidziai, nes:

a) tai reiskia mazesnes klientu eiles
ir
b) del velavimo idiegti el. FA dokumentu pateikimo sistema RC suiteresuoti gauti FA geriau veliau, bet patogesniu elektroniniu formatu.

Apibendrinant galima teigti, kad turite laiko pateikti savo FA iki s.m. spalio-lapkricio smile
2005-06-14 14:52 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #180901

Linda6 rašė:

tai galiu tikėtis ,kad viskas tvarkoje ir užmiršti šį reikalą? smileTikrai taip! smile Na, o jei su Jusu FA kils kokiu nesklandumu, tikrai sulauksite zinios.
2005-06-14 14:44 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #180895

Linda6 rašė:

Finansinę atskaitomybę išsiunčiau paštu balandžio 30 d. Jokio atsako...kodėl? smileSpeju, kad siuntete atskaitomybe RC Vilniaus filialo Juridiniu asmenu registravimo skyriui. smile

Stebetis nevertetu, nes daugelyje RC filialu galioja tvarka, pagal kuria su imone kontaktuojama tik tuomet, kai paaiskeja, kad atsiusti FA dokumentai neatitinka reikalavimu ar yra klaidingi. Todel Jums patarciau nesijaudinti, juoba, kad turbut turite ir kitu svarbiu rupesciu smile Lietuvos pasto paslaugu kokybe taip pat siulyciau neabejoti, nes jau daug metu neteko girdeti, kad jie butu pradangine registruotu pastu siusta laiska smile
2005-06-14 11:29 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #180811
Sveiki!

Po dvieju savaiciu atostogu RC sugrizta i tax.lt foruma idant istikimai tarnautu nematomo mokesciu ir buhalterines apskaitos fronto kovotojams.

Maloniai laukiame nauju Jusu klausimu bei pastabu.

Jusu,

RC smile
2005-05-30 14:54 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176478

buhalteryte rašė:

RC,
Tai ir JAR galima ataskaitas priduoti iki 10 01 ?????Taip, galima, tiesiog uzuot pateike FA el. budu, turesite tai atlikti asmeniskai apsilankydami RC arba registruotu laisku. Nuo naujosios sistemos idiegimo velavimo labiausiai nukentes pats RC, nes dauguma FA bus pateikta senose pavyzdinese formose, kuriu neimanoma apdoroti ir saugoti skaitmeniniu budu smile
2005-05-30 14:47 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176472

lada rašė:

Siandien skambinau i RC, klausinejau del metines ataskaitomybes pridavimo birzelio men. Pasake, kad pagal istatyma taikomos tam tikros baudos nuo 100 lt ir daugiau uz velavima. Bet jie stengiesi siu baudu netaikyt, o ragina kuo greiciau susitvarkyti. Nuraminkit kas nors.. smileNusiraminkite ir sutvarkykite savo atskaitomybe iki metu pabaigos, nes siandienos duomenimis, FA dokumentu el. pildymo ir pateikimo sistemos idiegimas atidetas iki spalio 1 d.
2005-05-30 14:41 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176466

DaivaP rašė:

Ar norint pažvelgti į kokios nors įmonės balansą būtina vykti į RC. Ar jau galima tai pamatyti www.kada.lt ?Kol kas imoniu FA dokumentai kaupiami popieriuje, tad susipazinti su imones balansu galima tik nuvykus i RC juridiniu asmenu registravimo padalini.
2005-05-30 14:39 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176464

laris rašė:

Norėčiau paklausti RC, ką daryti tokiu atveju, jeigu ant balanso ir pelno nuostolio blankų per klaidą nebuvo įrašyta Protokolo Nr, O jis įrašytas tik aiškinamaje rašte. Ar nekils dėl to problemų, o gal įrašyti ir nusiūsti dar vieną variantą. Tiesiog prašau patarimo... smileJei kils kokiu nors sunkumu priimant Jusu pateikta imones FA, RC Jus patys susiras ir paprasys istaisyti klaidas smile
2005-05-30 14:36 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176460

mariog rašė:

Gal atsakys gerbiamas RC, kokiame teisės akte, jo komentare ar kokiame nors kitame juridinę galią turinčiame dokumente yra nurodyti reikalavimai lydraščio (pateikiamam kartu su fin. atskaitomybe) formai ir turiniui, kad nunešus pagal Pačiolio pateiktą formatą, Panevėžyje sėdintis ....... atmetė pareikšdamas, kad jis atseit ne pagal jų formą. Pakartotinai nešt nei taisyt net nesiruošiu, išsiųsiu paštu tegul turi, nes sunervino juodai.Atleiskite uz skepsi, taciau tiesiog sunkoka patiketi Jusu pasakojimu. Panevezio filialo Juridiniu asmenu registravimo skyriuje, kaip beje ir kituose padaliniuose, galioja tvarka, pagal kuria priimami visi (net ir netvarkingi) dokumentai, o atsisakymas juos registruoti yra grindziamas skyriaus vadovo rastu, kuriame nurodomi ir atsisakymo motyvai. Taip pat sunku patiketi, kad kam nors galejo nepatikti Paciolio formatas.
Jei vis delto susidurete su konfliktisku darbuotoju ar bloga klientu aptarnavimo kultura, prasau, informuokite apie tai Panevezio fil. Juridiniu asmenu registravimo skyriaus vedeja Regina Siusiene, tel. (45) 502364 arba Registru centro Risiu su visuomene ir rinkodaros skyriu, el.p. milda@kada.lt.

Apgailestaujame del Jusu patirtu nepatogumu.
2005-05-30 10:53 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176272

lorakill rašė:

Musu imone taip ir padare... Kaip dabar turetu atrodyti FA pateikimas uz 2003 metus? Tai nesudarys dar daugiau problemu? Gal taip ir palikt nepateikta? smileTiesiog pateikite atskaitomybe uz 2004 m.
2005-05-30 10:41 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176266

matasp rašė:

Gal visiems ramiau būtų, kad tokia informacija būtų pateikta kad ir jūsų internetiniame puslpapyje. O dabar išrašys baudos, o sakys paskui visi - "ai, tax'e skaitėm, kad galima veluot" smileNemanau, kad realu tiketis, jog bus oficialiai pateikta galiojantiems teises aktams priestaraujanti informacija.

Kaip cia jau buvo skelbta, del baudu skyrimo i teismus turi kreiptis pats registro tvarkytojas. Kadangi pats registro tvarkytojas is dalies kaltas del susidariusios situacijos, kai imonems veluojama sudaryti dokumentu el. pateikimo salygas, RC tikrai neskubes kreiptis del imoniu administracinio persekiojimo.
2005-05-30 10:37 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176263

airin rašė:

Vis dėlto norėčiau išgirsti atsakymą į klausimą, ar reikia įgaliojimo, jei finansinę atskaitomybę neša ne įmonės vadovas
, o , tarkim, buhalteris.Jei dokumentus pateikia ne vadovas, igaliojimas - butinas.
2005-05-30 10:25 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176254

Daja rašė:

Praeitais metais FA pateikė trečdalis įmonių, nepateikus du metus iš eilės jau kažkuom gresia įmonėm. Už pavėlavimą gal neturėtų bausti :) smileVeluojancios imones - ne problema, nes pats JAR'as veluoja sukurti reikiamas salygas. Na, o pernai FA nepateikusios imones turetu susirupinti, jei nenori susidurti su likvidavimo procedura.
2005-05-30 10:19 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176250

upe rašė:

Matai, netaip klausi. Taves nesupras smile
Reikia klausti "Uz bazara atsakai?" smileNesupratau Jusu klausimo. Tai - kazkoks zargonas?
2005-05-30 10:19 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176249

matasp rašė:RC rašė:Daja rašė:

Vakar skaitinėjau apskaitos ir mokesčių apžvalga. Buvo apie RC ir FA. Ir buvo sakinys, kad šiemet bus galima vėluoti su FA, kadangi vėluos elektroninis ataskaitų siuntimas, bet pasirodo jis dar nesukurtas, o aš jau ir apsidžiaugti suspėjau smileFA dokumentu pildymo ir pateikimo el. sistemos idiegimo velavimas yra tiesiogiai siejamas su galimyba veluoti pateikti atskaitomybe registro tvarkytojui. Veluokite i sveikata, tik pateikite dokumentus iki metu pabaigos smileAtsakote už savo žodžius?? smileTaip
2005-05-30 10:04 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176244

Daja rašė:

Vakar skaitinėjau apskaitos ir mokesčių apžvalga. Buvo apie RC ir FA. Ir buvo sakinys, kad šiemet bus galima vėluoti su FA, kadangi vėluos elektroninis ataskaitų siuntimas, bet pasirodo jis dar nesukurtas, o aš jau ir apsidžiaugti suspėjau smileFA dokumentu pildymo ir pateikimo el. sistemos idiegimo velavimas yra tiesiogiai siejamas su galimyba veluoti pateikti atskaitomybe registro tvarkytojui. Veluokite i sveikata, tik pateikite dokumentus iki metu pabaigos smile
2005-05-30 09:56 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176239

lorakill rašė:

Kokiu adresu siusti Finansine atskaitomybe Vilniuje???

Juridinių asmenų registravimo skyrius
Švitrigailos g. 7/A.Vivulskio g. 16, Vilnius
Situo
Ar
Juridinių asmenų registro departamentas
V. Kudirkos g. 18, 03105 Vilnius

AciuSiuskite i Svitrigaila, Registru centro Vilniaus filialo Juridiniu asmenu registravimo skyriu.
2005-05-30 09:55 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176238

Vika rašė:

Įgaliojimo gali reikėti, priklausomai nuo to, pas kurį žmogų teks pridavinėti: vieniems reikia, kiti net nepažiūri. Taigi dėl viso pikto reikėtų to įgaliojimo, kad veltui netektų stovėti smileNetiesa, vadovams igaliojimu nereikia. Butu ganetinai absurdiska situacija, jei imones vadovas parts sau igaliojima pasirasinetu smile

Ir apskritai, labai agituoju siusti FA dokumentus registruotu laisku. Jokiu eiliu, jokiu rupesciu..
2005-05-30 09:53 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176235

Ingryda rašė:

Sakykite, ar į Registrų centrą reikia balansą nešti su įgaliojimu smile , jei neša ne įmonės direktorius. Praeitais metais jokio įgaliojimo nereikėjo.Jei dokumentus pateikia vadovas, igaliojimo nereikia, nes direktorius ir yra igaliotas asmuo smile
2005-05-30 08:03 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176203

Modestas rašė:

To RC

O kur elektroninis variantas ir elektroninė duomenų teikimo galimybė? Užstrigo? Nepasiteisino?Taip, uzstrigo smile Kadangi naujoji sistema kuriame PHARE projekto remuose, buvo paskelbtas tarptautinis konkursas naujoms FA pavyzdinems formoms ir ju el. pildymo bei pateikimo sistemai sukurti.. Belieka pridurti, kad siuos darbus uzsieniaciai rangovai turejo nudirbti dar iki vasario men. smile
2005-05-30 07:57 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #176202

lorakill rašė:Dorota1 rašė:

Siaubas buvau sendien RC, tokios eiles tai kas dar ruosiais eiti , tai geriau siuskit registruotu laisku smile


O jeigu ash registruotu laishku issiusiu pirmadieni, nebus per velu???
Beje nuneshus vietoj, turbut ir antspaudukus sudeda, kad gavo..., vis shioks toks patvirtinimas, kad nenusimete:)Pirmadieni issiusti dokumentus registruotu laisku tikrai nebus per velu. Be to, jei jau siunciate registruotu laisku, tai Jusu visiskai neturetu jaudinti tolimesnis Jusu pasto likimas. smile

Beje, kaip siame forume jau buvo skelbta, nera zinoma nei vieno atvejo, kad registruotu laisku JAR'ui issiusti dokumentai nepasiektu adresato.
2005-05-27 09:20 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #175702

Sebestijonas rašė:

Oho - kiek uždirbs RC, jei visi aiškinamuosius raštus kaip romanus rašys iš kokių 15 lapų.................................Na, juk turi is kazko RC uzdirbti, nes siaip FA pateikimas registro tvarkytojui yra nemokamas, o ir kitu dokumentu bei duomenu registravimo ikainiai isties yra mazi (5-45 Lt). Tik naujo juridinio asmens registravimo ikainiai yra kiek didesni (25-300 Lt).
Siaip, jei Jus tai domina, Juridiniu asmenu registras pernai uzdirbo 3.2 mln.Lt minuso, kuri RC kol kas pavyksta kompensuoti is kitu registru teikiamu paslaugu smile
2005-05-27 09:12 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #175699

Sebestijonas rašė:

Taip iš karto reikėjo sakyti, tai teks keletą litukų pakloti, nes teks prisiregistruoti www.kada.lt ir iš ten užsisakyti norimo konkurento visą finansinę atskaitomybę, kurios veltui negausi, už jos pateikima tau, teks RC mokestuką sumokėti, arba kreipkis raštu į RC ir sumokėjusi mokestuką gausi apie norimą įmonę visą pas juos esančią informaciją, jei ji jiems yra pateikta žinoma.................Registruotis nereikia, jei neketinate nuolat pirkti registro duomenu ir dokumentu. Pavieniais atvejais imoniu duomenimis besidomintys gali tiesiog uzpildyti prasyma pateikti viena ar kita dokumenta. Tai galite padaryti savo imones vardu arba tiesiog kaip privatus asmuo. Tiesa, pirma vertetu pasidometi (telefonu), ar Jus dominanti imone jau pateike FA.

P.S. Ir nekreipkite didelio demesio i reikalavima nurodyti duomenu gavimo tiksla, nes tai tera formalus istatymu reikalavimas smile

Sekmes snipinejant smile
2005-05-23 10:54 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #173973

ausyte rašė:

IĮ RC turi priduoti ataskaitas, jeigu jos jas rengia?
Ar aš klystu.Juk IĮ yra neprivaloma.Ar aš kažką praleidau?Kaip siame forume jau ne karta buvo rasyta, tos indovidualiosios imones, kurios pagal savo paciu nuostatus privalo sudaryti metine FA, atskaitomybe teikia Registru centrui.

Sekmes
2005-05-16 16:33 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #171880

Sebestijonas rašė:

Virškinti reikia tik įstatymus, o tokius pasamprotavimus tik pro vieną ausi ileisti pro kitą išleisti, nes valdininkas yra valdininkas jis kaip lapė į vištide ilindęs nori būti vištoms geras.........................Del istatymu pritariu, del valdininku ir lapiu - ne. Vien tai, kad vadinames valstybes imone suponuoja, kad esame verslininkai. Tik musu steigejas ir savininkas yra valstybe.
Jei sugrizti prie analogijos apie vistas (Jus tai pasiulete smile ), tai galima butu teigti, kad mes suinteresuoti, kad Jusu vistidese vyrautu tvarka ir pasitenkinimas, o vistos butu romios ir detu dyyyydelius kiausinius. Tuomet ir musu seimininkas bus patenkintas ir nebaus musu bado dieta ar lazdomis.
O jei rimtai, tai mums Jusu poreikiai tikrai ne visvien. Priesingu atveju butumeme isproteje mazochistai, patiriantys malonuma is konfliktu ir riausiu smile
2005-05-16 16:01 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #171867
[quote="joli75"]

RC rašė:


Atvirai pasakius, mums Jusu nerimas visai patinka. Kaip drausminanti priemone smile

Dėkui už nuoširdžius patarimus smile Bandysime pateikti pagal dokumentiškai patvirtintus pateikimo terminus smile

P.s. pernai FA RC siunčiau iš gimdymo namų ir laikusmile, tai negražu smile šiemet būtų vėluoti smileIs gimdymo namu?! Buhalteriu didvyriskumas nenustoja manes stebines smile
2005-05-16 15:58 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #171861

Sebestijonas rašė:

Nieko sau premija su minusu 100 litu.

Taip RC tai mizeris, nes kaip sakė seimūnai jie dešimtūkstantines algas pasiima be niekieno sutikimo.....................Na, del algu seimunai, zinoma, perlenke. smile
Patikekite, niekas be kitu metu bausti neskubes. Verta priminti, kad del imones nubaudimo i teisma turi kreipti registro tvarkytojas (JAR), kuris, kaip jau cia buvo mineta, yra suinteresuotas FA gauti veliau, bet tinkamo pavyzdzio formose smile
2005-05-16 15:50 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #171855

joli75 rašė:RC rašė:


Visi. Apie visaverti elektronini FA pateikima, manau, bus galima kalbeti nuo kitu metu pradzios. Taip yra del projekto rangovu vengru velavimo idiegti naujaja sistema ir politiku velavimo pakeisti galiojancius teises aktus taip, kad nebeliktu dubliuojanciu FA priemeju (pvz., VMI).Atleiskite už įkyrumą smile bet, ar jūsų nurodytas FA pateikimo terminas yra patvirtintas nutarimais ar...? ar čia RC vidaus dokumentas?
Kažkaip baisu nepateikti FA, po jos patvirtinimo praėjus 30 dienų, - bet labai norėtusį atidėti FA pateikimą RC smile
Ar tikrai nebus direktoriui skirta nuobaudą, jei pateiksime pagal jūsų nurodytą terminą?, nes paskui man reikės išpirkinėti kaltę smileAtvirai pasakius, mums Jusu nerimas visai patinka. Kaip drausminanti priemone smile Jus taip pat niekur nerasite oficialaus patvirtinimo ar leidimo veluoti. Priesingai, visokie administraciniu teises pazeidimu kodeksai Jums grasins baudomis ir negarbe.
Taciau realybe yra tokia, kad elektroninio FA pildymo ir pateikimo sistemos projekto idiegimas veluoja, dubliojamo FA pateikimo istatymai dar nepateikti, o pagal optimistiskiausias prognozes FA pateikti veluos apie puse visu salies imoniu.
Todel biciuliskai Jums patariu del nieko nesijaudinti. Blogiausiu atveju, kaip pirmakart prasizengusios imones vadovas Jusu direktorius bus nubaustas 100 Lt bauda smile

P.S. Atvirai kalbant, RC suinteresuotas FA gauti veliau, bet jau naujo pavyzdzio formose, kurias (net ir popieriuje) galima nesunkiai apdoroti skaitmeniniu budu ir taip palengvinti dokumentu saugojima ir teikima suinteresuotiems asmenims. smile
2005-05-16 15:40 Įvairūs » Aktuali informacija is Juridiniu asmenu registro (JAR) » #171850

eliva rašė:

Ačiū RC už atsakymą. Turiu dar vieną klausimą, tikiuosi jis Registrų centro kompetencijoje, nes ta makalynė man ramybės neduoda jau nežinia kuris laikas, o pačiai išsinarplioti per sudėtinga smile . Žodžiu situacija tokia:
Įmonės X akcininkas su verslo partneriu ruošiasi steigti įmonę Y. Įmonės Y buveinę norima registruoti patalpose, kuriuose įsikūręs įmonės X biuras. Įmonė X biurą nuomojasi iš juridinio asmens. Tas juridinis asmuo įmonei X patalpas pernuomoja, t.y. nėra patalpų savininkas. Kaip žinau notarams nešant dokumentus reikalingas patalpų savininko sutikimas. Kieno sutikimo naudotis patalpomis šiuo atveju reikia? Visų triju?Ir ar apskritai tokiai situacijai esant įmanoma šiose patalpose registruoti buveinę?Del buveines registravimo adresu, kuris sutampa su kitu juridiniu asmenu buveinemis, jokiu keblumu nekils - teises aktai niekaip neriboja vienu adresu registruojamu buveiniu skaiciaus. O sprendziant, kieno sutikima naudotis patalpomis pateikti, verta aminti, kad istatymai kalba apie savininko sutikima, todel net subnomuodami patalpas is kito asmens notarui turite pristatyti butent savininko sutikima.

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2019 m. IV ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2020 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2020-01-01
180.95 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2020-01-01
3.72 EUR ir 607 EUR