Tax.lt narys Byla

Mid
Tax.lt narys nuo
2008-03-19
Byla
forume parašė 11894 žinučių

Byla naujausios žinutės:

2017-02-20 16:44 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1349994
Patikėkite, per mano 26 darbo metus, mačiau ir tokių. Bet tai buvo seniai. Buvau jau pamiršusi kad ir "tokie" klientai egzistuoja.
2017-02-20 16:39 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1349991

rašė:

Mano kolegė tvarkė kavinukės buhalteriją , gaudavo 350 Lt per mėn . Bet vieną dieną savininkė atėjusi su popieriais pareiškė, kad per daug moka - nuo šiol mokės 300.. Kolegė sako : aš žinau kaip jums dar labaius sutaupyti - surinko visus popierius ir attidavė savininkei - sako, čia gi darbi nedaug, pasidarysit pati ir sutaupysit 300 Lt per mėn smile Kolegė sakė, kad ta savininkė žado neteko smile Bet kolegė sako : kai pamačiau jos veido išraišką po mano žodžių, tai man atpirko visus tuos metelius vargo su ja smile

Tai va, mano pasiūlymas tokiam dardaviui irgi būtų toks pat - nedaug darbo, pasidarykit pats - sutaupysit 175 eur smile


Pasigirsiu ir aš.
Šiandien buvau sumaišyta su žemėmis, už tai, kad neparašiau vienos įmonės savininkui - verslinykui kursinio darbo - verslo plano. Kad pasakiau jog nieko nesuprantu ir nemoku. Nes buvo tiesiog numestas šeštadienį man į el. paštą kaip "savaime suprantamas reikalas", ir po valandos paskambinęs paklausė "ar jūs man jau padarėte". O aš, nesusipratėlė, atsisakiau tą daryti.
Šiandien paskambinęs, dusdamas iš pykčio, rėkia į ragelį, kad vieną kartą per 10 metų manęs "paprašė" tokios smulkmenos ir aš... jam nepadariau.... Kad gal jo apskaita 10 metų netvarkyta, ir t.t. ir panašiai.
Na, savo iki pietinio darbo vietoje, aš negalėjau daug sau leisti. Bet, ką galėjau, kaip galėdama ramiau (dirbu sveikatos priežiūros įstaigoje), pasakiau kad jo privatus gyvenimas nėra mano reikalas.
Grįžau namo ir parašiau elektroninį laišką, kad po jo išreikšto nepasitikėjimo manimi, nuo šio momento jam nebeteikiu buhalterinės apskaitos paslaugų. Sausio mėnesio nei vienas dokumentas manęs dar nepasiekęs. Taip buvo visus 10 metų. Taigi - gana. smile
Gavau atsakymą "nemanau kad sąžininga pasakyt paskutinę dieną kad netvarkysit dokumentu. Kagi čia jūsų sąžinės reikalas".
Tik mano sąžinė, šiuo atveju, absoliučiai rami. Atitarnavau dykai 10 metų. Už sausio mėnesį atlygio jau nebegausiu. Bet kaip džiaugiuosi kad pagaliau nebeturėsiu šito kliento! smile Tai buvo paskutinis likęs pas mane "toks" klientas. Kažkada tokių turėjau daug. Visais atsikračiau.Pagaliau!

2017-02-14 20:31 Blevyzgos » Kur atostogauti. I kokią vietą ar šalį nebrangiai ir smagiai » #1349530

Regvita rašė:


Sveiki. Gal ne visai į temą, bet šiek tiek susiję. Jei abu tėvai išvyksta atostogauti už Lietuvos ribų 10-čiai dienų ar jie gali nepilnametį vaiką (9 metų) tiesiog palikti tame pačiame mieste seneliams ar reikia apie tai pranešti kažkokioms tarnyboms, kažką teisiškai įforminti? Gal kas susidūrę ar teko girdėti? (Turbūt suprantate kodėl klausiu). Seniau palikdavom seneliams ir tiesiog važiuodavom, o kasdien susisiekdavom telefonu ir vaizdinėm priemonėm. Dabar galvoju gal teisiškai reikia kažkaip tvarkytis... smile


O ar nebandėte pasiklausti vaikų teisių apsaugos tarnyboje? Juk jie geriausiai tokius dalykus išmano. Ar, galų gale, migracijos tarnybos darbuotojai turbūt galėtų patarti.
Tokiam trumpalaikiam išvykimui, greičiausiai jokių papildomų dokumentų forminti nereikia. www.vaikoteises.lt/lt/tarptautine_apsauga/isvykstantiesiems_i_uzsieni_/isvykimas_laikinai.html

rašė:

2. Tėvai išvyksta, o vaikas lieka

Būtina sutvarkyti vaiko teisinį atstovavimą. Šiandien vienintelis įmanomas būdas – laikinoji globa tėvų prašymu. Tėvai ne mažiau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo savo gyvenamosios vietos savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriui (tarnybai) turi pateikti prašymą skirti vaiko laikinuoju globėju kitą asmenį (tėvai turi jį nurodyti), taip pat nurodyti terminą, kuriam kitas asmuo paskiriamas vaiko juridiniu atstovu.


2017-02-14 16:38 Įvairūs » Plepalynas » #1349508

aiwita rašė:


Čia kaip serialą žiūrint.... smile
Byla, kada antra serija?


Kokios jums serijos reikia?
Maunate švęsti Valentinkę - aš jums pasakysiu.
Šiandie, eidama iš iki pietinio darbo, užėjau kaip žmogus į Lidlą - baisiai pakeliui, į dieną du kartus einu per kiemą. Nupirkau savo mažiukei saldainių dėžutę, o sau pasidovanojau puokštę tulpių. Labai jau suviliojo tulpės o ypač jų kaina. 6 žiedukai 1,19 €! O turgaus gėlininkės baigia akis į gatvę pražiūrėti - darbelio nėr! smile smile
P.s. Čia buvo filmo pabaiga.
2017-02-14 16:35 Įvairūs » Plepalynas » #1349507

DKate rašė:Byla rašė:


Sakykite, kolegos, kaip dažnai "stengiatės" dėl kitų įmonių buhalterių? .....


Byla, neturiu kada viską perskaityti iki galo. Bet esmę supratau. Dažnai taip daroma...Tokia mada dabar :). Savo darbų nepadarius, lįsti į kito daržą. Nenusimink.


"Sukasi", vienok, žmonės!

Kitąsyk, tam direktoriui pasiūlysiu ją įsidarbinti. smile
2017-02-14 15:44 Įvairūs » Plepalynas » #1349489
Sakykite, kolegos, kaip dažnai "stengiatės" dėl kitų įmonių buhalterių? Ypač dėl savo klientų buhalterių. Kaip dažnai rašote tų įmonių direktoriams laiškus, į jų elektronius paštus, sakydami perduokite buhalterei tą ir aną. Čia naujas būdas susirasti darbą sumenkinant kitą žmogų ar nekaltas noras būti labai pavyzdingu buhu? smile Kažko aš čia nesuprantu. Paprotinkite. Ačiū.
Niekada pati taip nesielgiu. Jei man reikia buhalterio, tai aš klausiu pas vadovą kaip man jį susirasti...
Jei aš matau kad pas mane kliento 5 pinigų permoka, tai žinau kad jis ją mokėdamas kitą kartą susigrąžins. Arba paprašys pervesti į jų įmonės sąskaitą, jai to kliento pirkimas pirmas ir paskutinis mano prižiūrimoje įmonėje. Ar aš čia tokia apsileidus buhalterė kad man visai nerūpi kitų įmonių reikalai? smile
2017-02-12 12:49 Gyventojų pajamų mokestis » Individuali veikla pagal pažymą » #1349230
Kalbant apie faktinę savikainą KJurate teisi. O kalbant apie planinę savikainą - darbo užmokesčio eilutę galima įtraukti. Na, jei skaičiuotumėte savo galimybes į ateitį, jei atsirastų samdomų darbuotojų.
2017-02-11 12:58 Gyventojų pajamų mokestis » Individuali veikla pagal pažymą » #1349207

cawx2002 rašė:


Sveiki, kilo klausimas ar galima i savikaina rasyti apmokejima uz produktui padaryti sugaista laika, ikainuota minimaliu valandiniu atlygiu (2,32 eur?) aciu.


Į savikainą darbo užmokesčio sąnaudos įeina. Dar ir socialinio draudimo sąnaudos į ją įeina. smile
Verslo apskaitos standartas Nr.9 "Atsargos". www.bankrotodep.lt/assets/Veiklos-sritys/Apskaita/VAS/Priimti-standartai/9-VAS-5-redakcija.pdf
2017-02-09 15:42 Bendra » Mokestis už aplinkos teršimą » #1349067

DKate rašė:


Byla, informacijoje mokesčių mokėtojams nenurodyta, kad asmeniams lengviesiems nereikia mokėti, o asmeniniams krovininiams - reikia. Paminėtos visos asmeninės transporto priemonės. "Asmeninė" - kaip suprantu asmeniui priklausanti, o ne "lengvasis automobilis"


Viskas gerai. Tiesiog man čia vaidenasi.
Galva "perkaitusi". Pamirštu jau ir seniai žinomus dalykus.
Ačiū už nuorodą iš aplinkos ministerijos tinklapio. Viskas stojosi į savo vietas.
2017-02-09 15:05 Bendra » Mokestis už aplinkos teršimą » #1349057

DKate rašė:dassi rašė:


Laba diena, klausimas, gyventojas besiverčiantis gyventojo individuali veikla pagal pažymą, ar turi mokėti taršos mokestį iš mobilių taršos šaltinių?


Jei naudoja asmeninį automobilį ne, jei nuomoja ar panauda tada taip.


O aš perskaičiau formos pildymo taisyklėse :

rašė:

Mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių ir (ar) stacionarių taršos šaltinių deklaracijas
(toliau – deklaracijos) teikia mokesčio mokėtojai, kurie teršia aplinką iš mobilių taršos šaltinių,
naudojamų ūkinei komercinei veiklai, kuria siekiama gauti pelno, vykdyti ir (ar) teršia aplinką iš
stacionarių taršos šaltinių, kuriems teisės aktų nustatyta tvarka privalomas aplinkos apsaugos
institucijų išduotas Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimas (toliau – TIPK leidimas ir
(ar) taršos leidimas)
. Mokesčio mokėtojai užpildo deklaracijas pagal formas ir užpildymo Taisykles
ir pateikia tai AVMI, kurioje yra registruotas mokesčio mokėtojas. Mokesčio mokėtojas privalo
deklaruoti savo padalinio (-ių), t. y. filialo (-ų) ir (ar) atstovybės (-ių), (toliau – Filialas) duomenis.


Ką tai turėtų reikšti? smile
Veikloje naudoja asmeninį krovininį automobilį. Tai aš suprantu kad turėtų mokėti aplinkos taršos mokestį.
2017-02-09 08:00 Bendra » Mokestis už aplinkos teršimą » #1348965
Kodėl nereikia? Teikti reikia. Tik nurodžius visus direktyvas atitinkančius dalykus, mokėti reikės mažiau ar visai nereikės.
2017-02-09 07:58 Apskaita & Auditas » Transporto įmonių apskaita » #1348963
Aš neturiu tokių duomenų. Neturiu iš kur ištraukti. Nežinau ką jie naudoja ar nenaudoja...
2017-02-08 16:36 Apskaita & Auditas » Transporto įmonių apskaita » #1348925
Kaip jūs nustatote kiek km nuvažiuota LT teritorijoje,kad teisingai užpildyti FR0521? Vedate kažkokias reisų suvestines ištisus metus? smile
2017-02-07 17:59 Įvairūs » Plepalynas » #1348769
Geras puslapiukas.
www.finansistas.net/finans371-analiz279.html
2017-02-07 15:17 Bendra » Antstoliai » #1348760

mazuteex rašė:


Vienas vykdomasis dokumentas - 20%, du dokumentai -40%, trys ir daugiau - 50% nuo MMA, o kas viršija MMA - 70%, o šią dalį galima susimažinti pateikus reikiamus dokumentus. Visiems antstoliams iškaitome proporcingai nuo atlyginimo :)
Pusė, jei daugiau, asmenų gauna minimumą, vadinasi iš jų gyvenime skolų ir neišieškotų.
Taip, antstoliai iš to gauna pelną, bet būkim teisingi, nereikia prisidirbti skolų smile


O nuo šito, deja nei vienas nesame apdraustas ar kažkaip kitaip apsaugotas. smile
Gali net ir paveldėti skolą.
2017-02-06 16:20 Bendra » Antstoliai » #1348628
O kam jiems ką nors keisti? Juk jų verslą proteguoja valstybė? Kurią verslo šaką dar valstybė proteguoja ir gina nuo visų grėsmių? Bent aš tokios kitos verslo šakos nežinau. smile
Aš nesu už tai, kad skolų skolingi asmenys nemokėtų. Bet aš už tai, kad tas mokėjimas/išieškojimas neprasilenktų su sveiku protu. Nes sunaikinti žmonės, lenda arba į kilpą, arba grįžta į socialiai remtinų gretas. Taigi, vėl grįžta ant visų mokesčių mokėtojų sprando. Dar kai kas įlenda į šešėlį. Toks skolų išieškojimas neduoda nieko gero. Tai trumpalaikė nauda. Juolab kad ir darbą už antstolius nudirba buhalteriai. Dažniausiai. smile
P.s. Arba buhalteris išskaičiuoja, atiduoda verslininkui kad tas sumokėtų, o verslininkas sako - nemokėsiu aš jokiems antstoliams, aš jį jau atleidau. Man jau ne pirmas kartas pasitaiko ir tokia situacija.
2017-02-06 16:12 Bendra » Antstoliai » #1348625
Ne Konstitucinis teismas. Supainiojau. Aukščiausiasis. smile
Kalbėjausi su antstoliais šita tema. Viską jie žino. Deja, juos ginančios Teisingumo ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos "mykia".
http://lietuvos.link/ar-skolininkas-turi-teise-gyventi/
2017-02-06 16:00 Bendra » Antstoliai » #1348620
Įdomiausia tai, kad yra Konstitucinio teismo išaiškinimas, kad iš MMA išskaitos visiškai negalimos. Deja, antstoliams nė motais! Konstitucija LT negalioja. smile
2017-01-31 18:25 Apskaita & Auditas » Transporto įmonių apskaita » #1347785
Gal kam pravers. www.cargonews.lt/aktualijos/nulupti-paskutini-kaili-darbuotoju-materialine-atsakomybe/
2017-01-27 17:36 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1347372
Prasideda.
quote]Gerb. mokesčių mokėtojau,

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — VMI) primena, jog esate apmokestinamasis asmuo, registruotas PVM mokėtoju. Pagal Pridėtinės vertės mokesčio sąskaitų faktūrų registrų duomenų tvarkymo ir pateikimo taisyklių nuostatas, mokestinio laikotarpio gaunamų ir / ar išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registrų duomenis VMI privalote pateikti per išmaniąją Mokesčių administravimo sistemą (i.MAS) į elektroninį sąskaitų faktūrų posistemį (i.SAF) ( imas.vmi.lt/isaf/) 30 punkte nurodytais terminais:

Eil. Nr.

Dokumento pavadinimas

Mokestinis laikotarpis

Pateikimo terminas

1.

Gaunamų ir / ar išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registrai

2016-12-01—2016-12-31

2017-01-20Jei iki šio priminimo gavimo dienos jau esate pateikę minėtus registrus, į šį pranešimą prašome nekreipti dėmesio.

Prašome pateikti 2016-12-01—2016-12-31 laikotarpio gaunamus ir/ ar išrašomus registrus per 10 dienų nuo šio pranešimo gavimo dienos.

Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau — ANK) 187 str. 2 dalimi yra numatoma administracinė atsakomybė už ataskaitų, deklaracijų ar kitų mokesčių administratoriaus funkcijoms įgyvendinti reikalingų dokumentų pateikimo tvarkos pažeidimą, ataskaitų, deklaracijų ar kitų mokesčių administratoriaus funkcijoms įgyvendinti reikalingų dokumentų pateikimą ne laiku ar nepateikimą, neteisingų duomenų įrašymą į mokesčių administratoriui pateiktas ataskaitas, deklaracijas ar kitus mokesčių administratoriaus funkcijoms įgyvendinti reikalingus dokumentus.Išsami informacija apie i.MAS (i.SAF posistemį) duomenų teikimą skelbiama VMI interneto svetainėje adresu www.vmi.lt/cms/i.mas.

Pasikonsultuoti su specialistais Jus dominančiais klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 255 3190. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

Jei norite gauti rašytinę konsultaciją, galite pateikti paklausimą prisijungę prie Mano VMI ir pasinaudoję paslauga Švietimas ir konsultavimas -> Paklausimo teikimas. Daugiau informacijos skiltyje Elektroniniai paklausimai.

[/quote]
2017-01-27 07:32 Įvairūs » Buto nuoma » #1347294

Dorota1 rašė:


ar privaloma notariškai tvirtinti ir ar JAr reikai registruoti, jai gyventojas išnuomoja gyventojui butą?


Ne.
2017-01-26 20:28 Blevyzgos » Muzika » #1347290
smile www.facebook.com/330805900634114/videos/369305743450796/
2017-01-26 20:05 Įvairūs » Plepalynas » #1347288
Aš visad rašiau tiesą. Gal dėl to, niekas ir nekreipia dėmesio į tokį CV. O tai ką rašyti vietoj mokymo įstaigos? Tą kuri egzistuoja dabar, į kurią buvo apjungtos iki jos egzistavusios? smile Kur logika? smile
2017-01-26 16:53 Įvairūs » Plepalynas » #1347283
Man iškilo klausimas. Mano profesija pavadinta "žemės ūkio įmonių buhalterė". Tai šiandien, aš, gal visai be profesijos? smile Ką rašyti į CV ? smile Tos mokymo įstaigos jau seniausiai nėra...
2017-01-11 15:15 Blevyzgos » Akimirka » #1345179
Kažin, čia tiesa? misstits.ru/skonchalas-koroleva-anglii-elizaveta-ii/
2017-01-11 09:04 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1345048
Sakė kad niekur jis neis kol aš dirbsiu.
Ir kas svarbiausia - lenkas. Grynakraujis. smile
Kai aš ant lenkų pradedu "važiuoti", tada jis man laiškus rašo lenkų kalba ir kalbamės lenkiškai. smile
Štai taip ir gyvenam. Provincija.
2017-01-10 16:43 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #1345004
Tai jie ir turi matytis atskaitingo ataskaitoje. O išmokėta galėjo būti mokėjimo pavedimu. Priskaityta pagal įsakymą. Ar aš neteisingai supratau klausimą? smile
2017-01-10 16:02 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1345000
Gavau atsakymą.

rašė:

Siūlyti savo konkurentus galima tik dvejais būdai. 1. Jus nuoširdžiai norite man gėrovės ir manote, jog dirbant su kita buhaltere man apsimokės labiau; 2. Nebe norite su manimi dirbti ir vyniodama į vatą bandote man tą pasakyti. Tai kuris čia bus variantas?


Išaušo tiesos akimirka. smile
2017-01-10 15:34 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #1344994

Girele rašė:Byla rašė:


Edlonta su manim net nesikalba kol nesumokėjau už palaikymą 2017 metams.
O sumokėti šiandien man nepavyks.... Paprasčiausiai šiandien nėra pinigų.... smile


O taškų neturit? Užskaityt galima.
Anksčiau laikinoje versijoje (iki 14d. ) tikrai leisdavo ir įmones susikelti ir viską daryti... Hm...


Turiu bet nedaug. O jie ten tokie susireikšminę, klientas jiems visiškai nieko nereiškia. Taip ir pasakė. Nebus tavęs-bus kitas.
Nieko tokio, šią savaitę apmokėsiu. Bet, tikriausiai, tik penktadienį. Kai gausiu valytojos atlygį. Tada galėsiu pasitarnauti buhalterei. Spalvotas humoras - gaunasi. smile
2017-01-10 15:32 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1344993
Vienam pasiūliau pereiti. Gal pasinaudos. Džiaugčiausi. smile

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Šiuo metu lankosi 671 svečiai ir 11 nariai
Prisijungę nariai: Dorota1 blackgate agniesulka Tess Finval Anzeliux Antrininkass Ramintasa Mamyciuke jolitukasbag Tininga

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2016 m. III ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2016 m. III ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2016-01-01
112 EUR
Draudžiamosios pajamos
nuo 2016-01-01
445 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2016-07-01
2,32 EUR ir 380 EUR