Tax.lt narys Byla

Mid
Tax.lt narys nuo
2008-03-19
Byla
forume parašė 12001 žinučių

Byla naujausios žinutės:

2017-09-21 19:47 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1371533

IrenaU rašė:


Namuose aš dirbu, papildomas darbas. Nemažai skiriasi atlyginimas. Pas mus gaunamų sąskaitų apie 25, kasos aparatas, kasą. Kasdien inkasuoja pinigus. Bankas. Pavedimus as pati darau. Su manim 4 darbuotojai. Suminė darbo laiko apskaita. Ilgalaikis turtas yra. Dar ne PVM mokėtojai.
Prašykit daugiau :) neprašysit, tai ir nedadės. Dažniausiai taip būna.


Ne. Šitas nedadės. Nėra už ką.
Pavedimus daro pats, kasą tvarkosi pats, sąskaitas išsirašo pats, viską susipajamuoja ir dar spėja patikrinti ar aš viską supajamavusi teisingai. Pajamuojasi nes parduoda daiktus vienetais - dažniausiai. O inventorizacijas palieka man, ir tada, mėgaujasi - jei kas nors netinka. smile Dar ir visas deklaracijas spėja apžiūrėti pirma manęs. Na, veiklus toks, vaikinas. smile
Tiesa, kasos aparato nėra, bet yra kelios sąskaitos banke ir darbo su valiutomis yra, ypač dėl pirkimų iš ebay. smile
2017-09-21 14:28 Įvairūs » Individualios įmonės reorganizavimas į UAB » #1371510

Karamba rašė:Byla rašė:Karamba rašė:


Nusprendė draugai pertvarkyti IĮ į UAB. IĮ buhalteriją tvarkė kažkoks seniokas (nepažįstu) neoficialiai ir dabar manęs paprašė padėti susitvarkyti dokumentus iki UAB - ten vesiu buhalteriją. Kokia kelio pradžia? Kaip suprantu tas diedokas dabar turi man balansą paruošt? Pasiruošt įstatus, sprendimą dėl pertvarkymo ir su viskuo keliaut pas notarą?


O kodėl taip nepagarbiai apie žmones kalbate? smile Supratimo apvalus 0. Lopetos tokiam/tokiai nepatikėčiau, o apie buhalteriją nėra ko net kalbėti.Aš kaip ir sakiau pati nemačiau, dabartinis IĮ savininkas taip jį apibūdino (ale pensininkas seniokas), taigi prašom su savo išvadom atsargiau... Ar paliečiau tamstos jautrią vietą?


Я бы вас послала... Да, вижу, вы оттуда.
2017-09-21 14:24 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1371508

IrenaU rašė:


220 dabar gaunu.


O jūs toje įmonėje dirbate visą darbo dieną ar tai tik papildomas darbas?
Turiu prekybinę-gamybinę įmonę, apskaita vienetinė, gaunu 120€. Išrašomų sąskaitų 10-15, gaunamų 30 - 35, PVM mokėtojai, būna vienas kitas eksporto dokumentas, importo - taip pat, ypač iš Kinijos. Samdomas tik vienas asmuo. IMT yra.
Pasižiūrėjau į atlygį.... smile
2017-09-21 07:50 Įvairūs » Individualios įmonės reorganizavimas į UAB » #1371466

Karamba rašė:


Nusprendė draugai pertvarkyti IĮ į UAB. IĮ buhalteriją tvarkė kažkoks seniokas (nepažįstu) neoficialiai ir dabar manęs paprašė padėti susitvarkyti dokumentus iki UAB - ten vesiu buhalteriją. Kokia kelio pradžia? Kaip suprantu tas diedokas dabar turi man balansą paruošt? Pasiruošt įstatus, sprendimą dėl pertvarkymo ir su viskuo keliaut pas notarą?


O kodėl taip nepagarbiai apie žmones kalbate? smile Supratimo apvalus 0. Lopetos tokiam/tokiai nepatikėčiau, o apie buhalteriją nėra ko net kalbėti.
2017-09-09 22:47 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370532

mariska rašė:


Byla, o niekada neatėjo mintis, kad reikėtų pakelti kainas? Gal vienu klientu ir sumažėtų, bet gyventi būtų lengviau.
Iš ankstesnių pasisakymų supratau, kad nėra labai jau lengva gyventi, kai vienai reikia auginti dvi mergaites. Gal liktų daugiau laiko smagesniems dalykams? Kaip papuošalai?
Beja o kur dingo papuošalų foto? Negi jau pamirštas dalykas? Juk tokie gražus :)Ačiū Mariska už mintis. Tik aš manau kam man jau seniai laikas pamiršti buhalterijos koridorius. Ne mano tai pasirinkimas. Gyvenimas taip susiklostė. Ir niekaip nepavyksta vienu smūgiu visko pabaigti. Dabar mano gyvenimas sudėliotas taip, kad galėčiau mažąją prisižiūrėti. Ir šitas laikas, ačiū Visatai, jau baigiasi. Ji jau penktokė. Jau gali ir viena namuose pabūti. O vyresnioji dirba. Pinigų visų juk neįmanoma uždirbti. Ir buhalterija ne ta sritis, kurioje būtų didelis pelnas. Arba dėl šito darbo reikėtų labai daug paaukoti. Tik aukoti vaikų dėl darbo aš neketinu. Todėl yra kitų darbų. Tą ir darau. smile Mažais žingsneliais nuo buhalterijos tolyn, neįkrentant į gilią nepritekliaus duobę. smile
Su papuošalais, kol kas, "draugauju". smile Papuošiau visas dukters koleges. O kai ką ji ir parduoda. Uždarbis nėra didelis, bet malonumas, o ir tie nedideli pinigai kartais labai praverčia. Ypač dukrai. smile Šitoj vietoj aš pinigais neimu. Imu "natūra" - karoliukais, biseriu. smile
Foto iš "gamybos". Tas su juodu, šiandienos darbas.
2017-09-08 15:22 Įvairūs » Plepalynas » #1370473
Vieną kalbą, kitą daro. Nors... jau nebestebina niekas. www.vz.lt/finansai-apskaita/2017/09/06/jachtos-golfas-ir-medziokle--reprezentacines-islaidos?utm_source=nl&utm_medium=email&utm_campaign=naujienlaiskis-finansai&address=Y2ljZW5haXRlaUBnbWFpbC5jb20
2017-09-08 15:08 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370463

Veronique rašė:Byla rašė:


Kai kam keitėsi, nežymiai. Kai kam liko ta pati.


O kaip kompensuojate infliuojančias pajamas smile Mažiau vartojate smile


Ką ? Kur jūs matote infliaciją? smile
Dirbu aš. Dirbu.
Mažiau sėdžiu, mažiau ėst reikia, mažiau "kostiumėlių" ir aukštakulnių. Bo mano darbe tik "maikė" ir "tapkės",ir dar pirštinės, nei kostiumėlio, nei rašomojo stalo... Ir durnumas išsibarsto stačiomis pusę dienos palaksčius ir aplink pcientus patupinėjus. Kai galų gale pasieki namus ir savo rašomąjį stalą, dažniausiai visos pilnaties ar kitokios audros, jau būna išsisiautėję. Tada džiaugiesi kad pagaliau jau sėdi ir jokios krautuvės su jų siūloma prekių gausa nė motais. Todėl, nejaučiu jokios infliacijos. smile
2017-09-07 18:08 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370344

Dorota1 rašė:Byla rašė:


.. Apsidariau, aplink savo darbus, ir žiūriu... visi mano klientai pas mane jau po 10 metų laikosi. :) Paskutinis atėjęs prieš 4. Vadinasi, visiems mums viskas tinka ir visi viskuo patenkinti. :)o per tos 10 metų kainą ar keitėsi už buhalterinės paslaugas?


Kai kam keitėsi, nežymiai. Kai kam liko ta pati. "13 atlyginimo" niekada neimu. Jie patys, kasmet, prieš metines šventes ateina nešini "lauknešėliais". Kažkas su vokelyje įdėta kupiūra, kažkas su buteliu vyno...
Nuo evrublio įvedimo mano kainos nepakilo nei vienu evrorublio centu. Ir kaina yra pastovi. Ne nuo atneštų dokumentų ar dar ten kažko. Nes dokumentų skaičius juk savaime kinta, net priklausomai nuo metų laiko. Ir nebūtinai į didėjimo pusę. Taip kad, vieną mėnesį jų daugiau, o kitą mažiau. Prisidaryti papildomo darbo skaičiuojant kiekvieną atneštą popierėlį... tiek to.
2017-09-07 15:11 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370302

mariska rašė:Byla rašė:


Mariska, man atrodo, kad Tave bus kažkas iš baidarės meete pametę,....
Samajana labai norėjo, bet nedrįso... tik pabandė, tai tokį smūgį iš Petronėles teko jam atlaikyti ir tiek vandens gauti smile Bet dėl jo pažadų niekas nenorėjo su manimi plaukti, tai teko vienai. Ačiū Petronėlei - likau sveika ir parplaukiau


smile
2017-09-07 15:01 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370297
Mariska, man atrodo, kad Tave bus kažkas iš baidarės meete pametę, kad dabar čia visiems kerštauji. smile
O visos realios buhalterių darbo kainos, manau, kad čia surašytos. versliukai.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugos Nes, jau ne kartą sakiau, buhalterių yra perteklius. Todėl ir tokie mūšiai dėl rinkos kyla.
Kažkada ir aš šnypščiau kad klientas nesumoka už vieną ar kitą darbą, bet kai nutiko taip, kad iš to kliento man pačiai prireikė paslaugos - labai džiaugiausi kad nesusipjovėme dėl pinigų ir kad išlikę pagarbūs darbiniai santykiai.
Už savo paslaugą - tikrai labai didelę paslaugą, jis jokio atlygio nepaėmė ir iš manęs. O, tikrai siūliau... Apsidariau, aplink savo darbus, ir žiūriu... visi mano klientai pas mane jau po 10 metų laikosi. :) Paskutinis atėjęs prieš 4. Vadinasi, visiems mums viskas tinka ir visi viskuo patenkinti. :)
Paskutinis papildomas darbas buvo - dokumentų rinkinio bankui dėl sąskaitos kredito suruošimas. Skubiai. Paklausė kiek skolingas, pasakiau kad 50€, norėjo čia pat ir sumokėti... smile
2017-09-06 15:27 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370154

aiwita rašė:Byla rašė:


Nesimatuokite mano gyvenimo. Vargu ar jums patiktų. Aš su jumis nesimatuoju.


Patikėkit, mano gyvenimas tikrai nebuvo lengvesnis už jūsų. Gal net dar sunkesnis. Bet aš sąmoningai pasirinkau fiksuoti gyvenime tai, kad yra gera. Ir viską ką turiu, aš pasiekiau pati. Todėl drąsiai galit matuotis mano gyvenimą. Jums turėtų patikti. Nors ne, juk ir manajame gyvenime yra sočiai juodos spalvos ir jūs su pasimėgavimu ištrauksit ir apverksit būtent tai.


Man nerūpi lygintis, ir juo labiau-teisti. Ir nesimatuosiu. Man nepatinka beatodairiškas lėkimas paskui pinigus ir kainų kilimas. Apie tai ir kalbu. Kiek beuždirbtum pinigų, jų šiandien, vistiek mažai. Ar taip turėtų būti? Bet, kai pasižiūri į šitą forumą, tai mes ir patys prie to prisidedam. Buhalteriai. Tie, kurie, atrodytų turėtų matyti abi medalio puses.
Beatodairiškas kainų kėlimas niekur neveda. Bet jei čia apie tai užsimeni, tave užmėtys akmenimis su pasimėgavimu...
Nemėgstu buhalterijos. Nemėgstu ir net labai. Nes tai darbas vardan idėjos - kažkieno. O tas kažkas yra šita valstybė. Į kurios kiaurą maišą kiek bedėtum, vis vien bus mažai. Laukiu tos dienos, kai mažieji uabčikai galės savo apskaitą tvarkytis patys. Ir gal išnyks šitas primestas evrublis.... Ir gal tada nereikės taip nuolat melstis dėl šitų evrublių penkiasdešimtinės....
O kol kas, rytinę pamainą atidirbau, atlyginimus išmokėjau, mokesčius sumokėjau. Einu pagersiu kavos ir prigulsiu arba atvirkščiai....
2017-09-06 15:00 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370137

aiwita rašė:Byla rašė:


O kodėl turėčiau uždirbti daugiau vien dėl to kad daugiau išleisčiau? Gal man užtenka tiek kiek ir uždirbu, ir išleisti noriu tiek kiek man užtenka? Kodėl turiu džiaugtis mokėdama didelius mokesčius? Ką už tai gaunu?


Juk niekas jums ir neliepia nei uždirbti, nei išleisti daugiau. Ir net verkti, kad neišgyvenat niekas neliepia.
Aš ramiai dirbu darbą, kurį mėgstu, gaunu tiek, kad galėčiau su šypsena gyventi pati ir suteikti ramų saugų gyvenimą dukrai. Galiu nueiti su šeima į kavinę, nusipirkti patinkantį rūbą ar batus, per atostogas kažkur išvažiuoti ir dar paremti kažką.
Bet jei rasčiau kas moka dvigubai, aš tikrai net akimirkai nesudvejojusi paimčiau dvigubai didesnį atlyginimą už tą patį darbą. Ir net trigubai didesnį. Ir tikrai nemanau, kad nuo to nukentėtų Lietuvos ekonomika.


Linkiu ir jums to paties.
Nesimatuokite mano gyvenimo. Vargu ar jums patiktų. Aš su jumis nesimatuoju.
2017-09-06 14:27 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1370123

aiwita rašė:Stora10 rašė:


Manau, kad ne mažiau burnojate ir jūs, matydami, pavyzdžiui, Seimo narių atlyginimus smile


Stengiuosi nesukti sau galvos tuo, ko negaliu įtakoti. Nuo to, kad burnosiu man geriau nebus.
Aš kitaip galvoju-kuo daugiau aš uždirbu, tuo daugiau sumoku mokesčių, tuo daugiau išleidžiu pinigų parduotuvėse, kirpyklose ir t.t. Nuo to geriau visiems. Ir aš esu tik už tai, kad žmonės dirbtų ir užsidirbtų. O jūsų dėstomos mintys man skamba kaip politiko, kuris bando nuraminti nepatenkintą alkaną minią. Arba kunigo, kuris aiškina kaip reikia kaupti turtus danguje, tuo tarpu lupdamas iš bobučių paskutinius pinigus iš varganos pensijos savo naujam automobiliui.O kodėl turėčiau uždirbti daugiau vien dėl to kad daugiau išleisčiau? Gal man užtenka tiek kiek ir uždirbu, ir išleisti noriu tiek kiek man užtenka? Kodėl turiu džiaugtis mokėdama didelius mokesčius? Ką už tai gaunu?
Nesiplėsiu. Tik pritariu minčiai, kad užvaldęs besaikis godumas, ir nieko daugiau, lietuviškas kainas visame kame.
2017-08-29 14:17 Apskaita & Auditas » naujo UAB buhalterine apskaita » #1369396

Paulina7 rašė:


sveiki, iš ind,veiklos persitvarkėm į uab pradinis įnašas 2500 eurų, dabar reikia perkelti prekes išrašant sąskaitą, bet ten suma gerokai didesnė uab neužtenka to įnašo, kaip teisingai įsitraukti prekes ar palikti kaip skolą?Teks pasisamdyti buhalterį. smile Ir prievolė tokia yra, tapus UAB.
2017-08-24 22:42 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1369078

Tess rašė:


Kaina nurodyta už buhalterinės apskaitos paslaugas.
Byla, jus net nesigilinate apie ką kalba. smile

O iš kitos pusės ką kvalifikuoti buhalteriai, tvarkingai, kruopščiai, sąžiningai, laikantys teisės aktų ir t.t., neverti tiek? smile


Tikrai nesigilinu. Nes aš realistė. O ar verti buhalteriai padoriai uždirbti ir gyventi oriai - taip, verti. Tik, tie darbdaviai, kurie iš tikrųjų vertina buhalterio darbą, kuriems iš tikrųjų rūpi jų komandos sudėtinė dalis - buhalteris, jį samdosi pagal darbo sutartį. Ir moka jam padoriai. Ir saugo kad nepabėgtų pas konkurentą. smile O buhalterinių paslaugų įmonės, pačios sau išsikasė duobę. Pačios vilioja klientus kuo mažesnėmis, kuo "konkurencingesnėmis" kainomis, o po to, ieško auditorių įkainių ir bando tas kainas pasikelti.... Tad aš ir toliau "nesigilinsiu" į šituos svaigesius. smile
2017-08-24 17:53 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1369066

Tess rašė:


Juk minėjau, kad šie skaičiai iš seminaro medžiagos. Pasidomėkite pas auditorę, kuri pateikė tokius skaičiavimus davo medžiagoje.
Mano skaičiuoklėje skaičiai gerokai kuklesni. Planuojame kelti kainas ja vadovaujantis. Kaip seksis būtinai jus informuosiu. smile


Na aš ne auditorė. Todėl auditorės kainos ne man. smile Ir nėra kuo ten domėtis.
2017-08-24 17:19 Bendra » Kiek gauna buhalteris už darbą? » #1369063
Vienoje įmonėje, tik suskaičiuoju transporto priemones ir gaunu atlygį didesnį nei kad dabar už visą mėnesį 10*20, o jei dar priekabas laikyti transporto priemonėmis -pagal šitą skaičiuoklę, tai ir dar gerokai padidėja suma 4*20 (arba 4*15).
Toliaussss... darbuotojai 4*30, IT 15*9 (jau be priekabų ir transporto priemonių), gaunamos sąskaitos, kasa, avanso apyskaita ir banko išrašas... jau net baisu skaičiuot. Nes tai tikrai iš fantastikos srities atlygis.
Įdomu, kiek tokių klientų turite, kurie moka tokias sumas? Pasigirti galima daug kuo.... Pasvajoti taip pat nieks nedraudžia.
2017-08-18 15:10 Lankytojų pasiūlymai, tinklapio naujienos » Šios savaitės NAUJIENOS - įdėkite čia naujieną ! » #1368428
Darbo biržos pertvarkymas. www.naujienos.lt/leidinys/iq/darbo-birza-keis-ir-pavadinima-ir-struktura/
2017-08-17 17:45 Blevyzgos » Siūlau išlieti agresiją! » #1368354
O vakar, gavau "baną" iš vienos garsios personos, paklaususi kiek ji ketina mokėti, ieškomai "draugiškai" kolektyvo narei - pardavėjai Klaipėdoje. Ponia dizainerė įsižeidė ir mane užblokavo. Uždaviau nepadorų klausimą, ir pamačiau visą "draugiškumą". smile
2017-08-17 16:12 Įvairūs » patarkit kokį banką pasirinkti » #1368351

zivile26 rašė:


Sveiki visi, esu laaabai pikta ant SEB banko smile ir jau ne pirmą kartą. Noriu keisti, tik jau nebežinau į kurį, nes kai paskaitai atsiliepimus, tai dar labiau plaukai šiaušias. Kas aktualu, kad galima būtų pirkti iš Amerikos parduotuvių ir neblokuotų pirkimų kas 2 mėn. Nes na tik 2 mėn praeina, vėl turi skambinti (paskutinio skambučio atsiliepimo trukmė 36 min) arba rašyt per el.bankininkystę, atblokavimas užtrunka 2 dienas!!!! Ar kiti bankai taiko tokią pačią sistemą?


Tai gal jums reikia rinktis PayPal sistemą? smile www.paypal.com/lt/home
2017-08-17 16:09 Blevyzgos » Siūlau išlieti agresiją! » #1368350
Na kodėl... Šiandien gavau pasiūlymą dirbti Maximoje kasininke.
2017-08-16 17:36 Blevyzgos » Siūlau išlieti agresiją! » #1368215

Dorota1 rašė:


Reikia hepatologo (kepenų gyd) konsultacijos, gydytoja išrašo siuntimą, atvarau namo sakau užsiregistruosiu į santaras, skambinu ir man sako kad laisvų vietų nėra iki 2017 12 31 o kiteims metams dar neregistruoja. Ką daryti sakau jai skauda ir reikai, sako yra mokama konsultacija, duoda telefona mokamos registratūros, skambinu, kaina 50 eur konsultacija tyrimai dar +20 eur užsirašau po mėnesio.

Siedžiu ir mąstau, o gal tikrai neverta mokėti mokesčių o geriau gauti juodais darbo užmokestį smile nes jai visokie PSD kurie užtikrina nemokama gydimą, jų gauti neįmanomą, o gavus juodais, va eini sau mokamą konsultacija įperki smile


O pabandykit jo nesumokėti, tai žaibo greitumu nusirašys nuo sąskaitos, nors tu į tą polikliniką "nemokamų" paslaugų ir neisi nei šiais, nei sekančiais metais.... Ir jei bus PSD skola, tai kol skola nepasidengs, nesvarbu kad mokėsi mėnesio įmokas, vis vien "nemokama" paslauga nebus jokia suteikta, kol bus nesumokėtas PSD.
Tik kai yra to PSD permoka, metams pasibaigus, niekas jo grąžinti neketina. Niekam tai nerūpi.
2017-08-14 14:04 Įvairūs » Plepalynas » #1368063

Veronique rašė:Byla rašė:


Vat skaitau aš skelbimą, ir galvoju: kur ji tas programas diegia? Ir dar greitai. smile


Tas pats, kas juoktis iš klasioko su prasegtu klynu. Parašė, žmogus, ir neperskaitė antrą kartą. O čia tema šiuo klausimu rimtai vystoma smile


Tema apie tai, kad tokiam super-duper kompetentingam specui, tokios klaidos neatleistinos. smile
Ir dar vieno dalyko niekaip negaliu suprasti. Kaip žmogus gali mokėti dirbti vos ne visomis apskaitos programomis? Čia kyla klausimas - jis specialiai mokosi dirbti su kiekviena, vos kažkuriai naujai pasirodžius, ar nei vienoje darbo vietoje ilgai neužtrunka? smile Ir jei tas momentas laikomas patirtimi, tai aš dėl tos patirties labai abejočiau.
2017-08-13 19:41 Įvairūs » Plepalynas » #1368019
Vat skaitau aš skelbimą, ir galvoju: kur ji tas programas diegia? Ir dar greitai. smile

rašė:

Apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės, mokestinės atskaitomybės sudarymo ir pateikimas valstybės institucijoms. Profesionali vyriausioji buhalterė, turinti ilgametę buhalterinio, ekonominio, finansinio, vadovavimo darbo patirtį didelėje įmonėje. Turiu aukštąjį ekonominį, apskaitos išsilavinimą, finansų valdymo magistro laipsnį. Tvarkau apskaitą pagal verslo nacionalinius ir tarptautinius apskaitos standartus. Atlieku vadovybei bei akcininkams įmonės veiklos ekonominę, finansinę analizę, bei apskaitos kokybės patikrinimus. Apleistos apskaitos sutvarkymas. Dirbu su įvairiomis apskaitos programomis, imli naujovėms, greitai įdiegiamos bei įsisavinamos naujos buhalterinės programos. Laisvai naudojuosi internetu, kitomis komunikacijos priemonėmis. Laiku, kokybiškai atliekamas darbas ir teikiama įmonės vadovybei, valstybės institucijoms. Patirtis darbui su ES projektais, įmonių likvidavimu, reorganizavimu. Pastovus kvalifikacijos kėlimas. Konsultacijos apskaitos, mokesčių ir teisiniais klausimais.

2017-08-11 16:23 Įvairūs » Bankai » #1367985
Nu va. Persibarėm. Persiskambinom. Persikalbėjom. Ir... palinkėję vieni kitiems - gero savaitgalio, dirbame toliau. smile
2017-08-11 14:30 Įvairūs » Bankai » #1367962
Susirašinėju dabar su banko "bybininkais". Žiūrėsim kas iš to išeis.
2017-08-11 14:13 Įvairūs » Bankai » #1367958
Iššifravimas pridėtas. Jiems to mažai. Bet ir tame jų iššifravime, nėra vietos tam sąskaitos kreditui nurodyti. Ėmiau, ir nurodžiau prie trumpalaikio turto, kad tik tas jų "iššifravimas" su balansu tiktų, bet jie to nemato....
2017-08-11 13:58 Įvairūs » Bankai » #1367953
Ką darote su bankais dėl jų reikalavimų? Vienas mano klientas vis turi "overdraftą". Bankas, žinoma, reikalauja kas ketvirtį balanso. Bet ponams netinka mūsų balanso forma (taip suprantu), nes joje nesimato eilutės "pinigai".
Rašo laiškus su tokiu tekstu. Tiesa, man nerašo. Rašo į įmonę mano klientę."( balanse apskaityti panaudotą sąskaitos kreditą, pakoreguoti ir pusmetinį balansą)".
Tai dėl banko įgeidžių turėčiau rinktis kitą balanso formą? smile Pildau "labai mažų" įmonių. O dėl jų, turėčiau pildyti "mažų įmonių"... Nesulauks. smile
Parašiau banko klerkams piktą laišką. Pažiūrėsiu ką atsakys.
2017-08-10 18:50 Bendra » Individuali įmonė » #1367806

amliv13 rašė:


Laba diena,

klausimas gal "ne į temą", bet labai aktualus. IĮ savininkas dėl mažų pajamų nori gauti socialines išmokas (pašalpą). Reikia dokumento apie gaunamas iš įmonės lėšas, kaip suprantu, forma A1-35 netinka, Kas susidūrė su tokiu atveju ir gali pakomentuoti, kokį dokumentą pildyti, ačiū.


Individualių įmonių savininkams jokios socialinės išmokos nepriklauso. Priklausys tik tada, kai tą įmonę likviduos.
2017-08-07 11:59 Apskaita & Auditas » BUhalterinių paslaugų įmonės » #1367274
Radau pašte pasiūlymą. Galima pasižiūrėti į kainas. smile
www.buhalterinisirasas.lt/

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Šiuo metu lankosi 299 svečiai ir 3 nariai
Prisijungę nariai: laimalinartas www7 Ernesta12

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2016 m. III ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2016 m. III ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2016-01-01
112 EUR
Draudžiamosios pajamos
nuo 2016-01-01
445 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2016-07-01
2,32 EUR ir 380 EUR