Tax.lt narys Obligacija

Tax.lt narys nuo
2017-09-07
Obligacija
forume parašė 15 žinučių

Obligacija naujausios žinutės:

2019-10-08 21:17 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1417632
Sveiki, dar vienas klausimėlis.
Kaip "apmokestinti" banko išrašą. Pvz, vienąkart per mėnesį pristatomas bankinis išrašas, pvz. 10 lapų. Kokį mokestį už juos pasiskaičiuojat? Nuo operacijų skaičiaus? Čia kažkur temoj buvo įkelta buh. paslaugų skaičiuoklė, bet už bankinius išrašus kažkaip mažoka pasirodė smile Ir vieną mėnesį gali būti 10 lapų, o kitą- 1 lapas. Kaskart keičiat pagal faktą kainas, o gal kokį vidurkį skaičiuojat?
Šiandien jau vėloka gal, tai nors rytdienai lauksiu pasidalinimų patirtimi smile
2019-10-08 19:04 Bendra » Vel komandiruotė... » #1417630

lllaima rašė:


Jei tai direktorius jam galit ir nemokėt už darbą poilsio, šventinę ir naktines. DK pažiūrėkit apie vadovaujančių darbo užmokestį. smile


dėkui, dabar išskaičiau tai ir apie vadovus:) Tai ar jis dirba komandiruotėj per poilsio dieną, ar ne komandiruotėj dirba poilsio metu, jam neapmokama. Nebent DS būtų susitarta kitaip?
2019-10-08 14:36 Bendra » Vel komandiruotė... » #1417604
Laba diena,
jau seniai nebuvau susidūrus su komandiruotėmis, skaitau DK ir kitus įstatymus ir noriu pasitikslinti.
Darbo kodekso 144 strp. 5 punktas " Darbuotojo prašymu darbo poilsio ar švenčių dienomis laikas ar viršvalandinio darbo laikas, padauginti iš šio straipsnio 1–4 dalyse nustatyto atitinkamo dydžio(čia kad dvigubai ar 1,5 karto), gali būti pridedami prie kasmetinių atostogų laiko. "
Vadinasi, jei savaitgalį vykdė darbinę užduotį, vežė krovinį (įmonės direktorius), jo prašymu savaitgalio dienų neapmokame(du neskaičiuojame), o prie atostogų pridedame 4 papildomas dienas? Ačiū
2019-07-22 08:13 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1415578

Dorota1 rašė:


Aš irgi neieškau , kabinu at atskaitingo asmens, o iki kiek ten susikaups tai ne mano problema, vadovai informuoti kad čia jų problema, ......... Viskas nesicackinu su tokias ir nesuku sau galvos.ačiū už pasidalinimus, man labai palengvėjo smile smile smile
2019-07-22 07:53 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1415575
smile

rina123 rašė:


Aš irgi freelancer'inu, tad įmonės, kurios neteikia sąskaitų, nėra naujiena. Ramiai į tai žiūriu - sąskaitų ieškau tik tuomet, kai už tokią funkciją man papildomai moka (paprastai 3 Eur už vienos sąskaitos paieškas). Kelis klientus tokiu apmokestinimo būdu net pavyko išauklėti patiems atnešti sąskaitas - kai pamatė kainą už mano paslaugas (paprastai darau lenteles), tai susiprato, kad gali mokėti ir mažiau, bet patys turi pasistengti, t.y. atnešti sąskaitas ir jas atnešti laiku (už sąskaitų pateikimą ne laiku, t.y. ne už tą mėnesį, kurio dokumentai tvarkomi, irgi yra papildomas mokestis) smile Yra keletas ir tokių, kuriems viskas "dzin", na tada ir man "dzin" - moka PVM'us, pelno mokesčius, bet žino kodėl. Jų pasirinkimas, jeigu jiems taip nerūpi jų įsteigtas verslas, kad verčia viską šiukšlynu be perspektyvų, tai kodėl man turėtų rūpėti? Paprastai tokie "chaosiniai" ir už buhalteriją vėluoja mokėti ir amžinai nelaimingi dėl kainos. Labai palengvėja, kai tokiais nusikratau.


smile smile smile Labai teisingai
2019-07-20 10:26 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1415569

Sita rašė:


Na man sąžinė neleidžia, nors aišku pykstu labai. Bet vistiek ieškau sąskaitų iki paskutinio arba reikalauju. Primenu kartą per mėnesį. Tik su kuro čekiais sunkiau (jų neieškau, kabinu ant atskaitingo). Su PVM mokėtojais lengviau, kai pasakai, kad tai jų pinigai :)


va, va dar mano PVM mokėtojas ne iki galo suprato, kad tai jo pinigai smile
2019-07-20 09:48 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1415567

Sita rašė:


Visada viskas "OK" nebus. Čia irgi buvo mano svajonė smile
Bet mes irgi dažniausiai mamos smile Yra tokių klientų kurių pastoviai reikia prašyti banko išrašo ir taip jau ne pirmi metai. Atsiunčia išrašą, o po to pagal išrašą prašau sąskaitų. Atsiunčia.
Yra tokių kur nežino kur sąskaita, tada rašau įmonei kuri išrašė. Atsiunčia.
Mėgstu pagąsdinti, tada suranda patys. Atsiunčia.
Bet dokumentų laukių/ieškau iki tol, kol reikia teikti metinę finansinę atskaitomybę. Aš irgi nemėgstu kabinti ant atskaitingo.

Tai tik jums spręsti kaip jus dirbsite. Galite pagąsdinti vadovus. Galite prašyti papildomo apmokėjimo už paslaugas (už sąskaitų paiešką pas tiekėjus). Dažniausiai mokėti nieks nenori.


taip, suprantu, kad tik tai bus siekiamybė kažkokios tvarkos...
Šiaip juk vadovas atsako už savo veiklos rezultatus...Jei jam neįdomu, tai man irgi proporcingai neįdomu jo nesidomėjimo laipsniui smile Na čia taip galvoju paskutinėmis dienomis smile ...Taip, metų gale dar kartą pateiksiu sąrašą, ko trūksta...Jei nebus-tada viskas pagal faktą ir įstatymus...Nemanau, kad mokės papildomai , jei pas tiekėjus ieškosiu. Nu arba susiras vietoj manęs kažką kitą, kas viską suras ir padarys. Nedirbu juk pagal darbo sutartį pas jį...Jis įmonė, aš- įmonė. Tai lygiavertiškai ir reiktų dirbti. Aš taip suprasčiau mūsų santykius.

Ačiū už nuomones:) Gal dar kam "ant širdies kas guli" -išsisakykit smile
2019-07-20 09:24 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1415566

volgadon rašė:


Iki kokios sumos "auginsit" atskaitingus.Nes kaip taisyklė pas tokius atskaitingi mažėja labai lėtai, o priaugint galima greitai.Nes dar yra tokia grupė:bankomatų maniakai.Kol bus pinigų , visi bus nuimti.Vėl ant atskaitingo, ar į kasą.Nes praktiškai tas pats velnias.Vis vien neatsiskaito.Ką auginsit atskaitingus , ar kasą popierinę, ar paskolą forminsit.Kuri niekada nebus atiduota.Mano išvada:geriau tokius iš karto sušaudyt.


nu smile
2019-07-19 15:14 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1415553
Sveiki,
klausimas nelabai su atlyginimais susijęs, bet vis tiek iš tos pačios "operos". Su įmonėlėm dirbu nuotoliniu būdu, karts nuo karto susitinkam dėl dokumentų. Yra vadovų, kuriems tavo prašymai pristatyti dokumentus labai neįdomūs atrodo ir nekreipia dėmesio. Kadangi esu naujokė tokiame " buhalteriniame freelanceriniame" darbe, tai vis norisi, kad viskas būtų tvarkingai, būtų visos SF-os bei kiti dok., nieko nereiktų į neleidžiamus nurašyti dėl kažkieno išsiblaškymo ir t.t. ,ir pan. Dabar po pusmečio galvoju, kad nebenoriu būti jiems mama ir kojele trepsėti dėl kiekvieno dokumento po 10 kartų. Pvz., Išlaidos per banką, dokumento nėra- perspėju vieną kartą, jei nėra-skola kaip atskaitingo asmens ir t.t. Gal per griežtai?

Pasidalinkit savo patirtimis, kaip Jūs elgiatės? Ar yra kokie maldavimo limitai?:))) Gal kažkokias kitokias sankcijas turit?:))) smile
2019-07-03 10:33 Gyventojų pajamų mokestis » Vykdomieji raštai » #1415084

irmoske rašė:Obligacija rašė:


Sveiki visi, noriu pasitikslinti dėl sumų išskaičiavimo pagal vykdomuosius raštus iš ligos išmokos už pirmas dvi dienas(mokamos darbdavio). Reikia ar nereikia? Sodroj tai vadinama Ligos išmoka. Čia CPK konkrečiam straipsnyje kalbama kaip socialinio draudimo pašalpos (bet tai vadinama, ką SODRA moka..., ar ne?)
738 straipsnis. Išieškojimas iš pašalpų Iš laikinojo nedarbingumo atveju mokamų socialinio draudimo pašalpų, bedarbio pašalpos išieškoti galima tiktai pagal teismo sprendimą dėl išlaikymo išieškojimo ir pagal teismo sprendimą dėl atlyginimo žalos, padarytos suluošinimu ar kitaip sužalojus sveikatą, taip pat atėmus maitintojo gyvybę.Darbdavio mokėjimas už 2 d manyčiau nėra socialinio draudimo išmoka, čia gal Sodrai taip.
O ir 739 str nenurodo, kad draudžiama.

Anstoliai konsultuoja, kad išskaičiuoti reikia. Taip ir daromačiū už atsakymą. Aš irgi "priėjau" tokį sprendimą vis skaitydama CPK. Nes darbdavys moka "ligos išmoką", sodra- jau pašalpas. O nuo DU ir jam prilygintų išmokų kaip ir reikia išskaičiuoti.
2019-07-02 17:37 Gyventojų pajamų mokestis » Vykdomieji raštai » #1415076

Obligacija rašė:


Sveiki visi, noriu pasitikslinti dėl sumų išskaičiavimo pagal vykdomuosius raštus iš ligos išmokos už pirmas dvi dienas(mokamos darbdavio). Reikia ar nereikia? Sodroj tai vadinama Ligos išmoka. Čia CPK konkrečiam straipsnyje kalbama kaip socialinio draudimo pašalpos (bet tai vadinama, ką SODRA moka..., ar ne?)
738 straipsnis. Išieškojimas iš pašalpų. Iš laikinojo nedarbingumo atveju mokamų socialinio draudimo pašalpų, bedarbio pašalpos išieškoti galima tiktai pagal teismo sprendimą dėl išlaikymo išieškojimo ir pagal teismo sprendimą dėl atlyginimo žalos, padarytos suluošinimu ar kitaip sužalojus sveikatą, taip pat atėmus maitintojo gyvybę.
gal visgi kas turėtų kokių minčių?
Kažkurioj temoj skaičiau, kad nuo ko sodra nenuskaičiuojama, tai nuo to ir pagal vykdomuosius nereikia.
Pirmąkart susidūriau su tais vykdomaisiais, tai visokių klausimų kyla...
2019-06-27 18:46 Gyventojų pajamų mokestis » Vykdomieji raštai » #1414961
Sveiki visi, noriu pasitikslinti dėl sumų išskaičiavimo pagal vykdomuosius raštus iš ligos išmokos už pirmas dvi dienas(mokamos darbdavio). Reikia ar nereikia? Sodroj tai vadinama Ligos išmoka. Čia CPK konkrečiam straipsnyje kalbama kaip socialinio draudimo pašalpos (bet tai vadinama, ką SODRA moka..., ar ne?)
738 straipsnis. Išieškojimas iš pašalpų Iš laikinojo nedarbingumo atveju mokamų socialinio draudimo pašalpų, bedarbio pašalpos išieškoti galima tiktai pagal teismo sprendimą dėl išlaikymo išieškojimo ir pagal teismo sprendimą dėl atlyginimo žalos, padarytos suluošinimu ar kitaip sužalojus sveikatą, taip pat atėmus maitintojo gyvybę.
2019-03-15 11:33 Programinė įranga » Rivilė: Personalas ir alga » #1411343
Sveikos ir sveiki,

Kai turime kelis vykdomuosius raštus, tai juos irgi reikia atskaitymuose keliais kodais vesti? Vieną kodu 901 ir kitą kodu 901? Kintamuosiuose vedu 19301 ir 19302 vyk rašt iki MMA ir virš MMA. Ar teisinga linkme einu? Ačiū už nuomones:)
2019-03-15 09:51 Įvairūs » Anstoliai » #1411325

irmoske rašė:
Jei 1 raštas - 20, jei keli - max 30 nuo MMA.
[/quote]
aš tik dabar susidūriau su vykdomaisiais raštais, tai bandau suprasti kas, kur ir kaip...
Na reiks pasiskaitinėti įstatymus. Būčiau tik 20 % nuskaičius ir tik tada keliems antstoliams skirsčius...:)
Ačiū už pastabą:)
2019-03-15 09:08 Įvairūs » Anstoliai » #1411320
o kodėl 30 % ? Tai gal vykdomajam rašte nurodyta 20% kaip kad Gita1 klausė?...Pas mane, pvz. iki MMA nurodyta 20%...


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2017 m. IV ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2017 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2018-01-01
152.92 EUR
Draudžiamosios pajamos
nuo 2018-01-01
476 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2018-01-01
2,45 EUR ir 400 EUR