Obligacija
12
#1415575 2019-07-22 07:53 Obligacija
smile

rina123 rašė:


Aš irgi freelancer'inu, tad įmonės, kurios neteikia sąskaitų, nėra naujiena. Ramiai į tai žiūriu - sąskaitų ieškau tik tuomet, kai už tokią funkciją man papildomai moka (paprastai 3 Eur už vienos sąskaitos paieškas). Kelis klientus tokiu apmokestinimo būdu net pavyko išauklėti patiems atnešti sąskaitas - kai pamatė kainą už mano paslaugas (paprastai darau lenteles), tai susiprato, kad gali mokėti ir mažiau, bet patys turi pasistengti, t.y. atnešti sąskaitas ir jas atnešti laiku (už sąskaitų pateikimą ne laiku, t.y. ne už tą mėnesį, kurio dokumentai tvarkomi, irgi yra papildomas mokestis) smile Yra keletas ir tokių, kuriems viskas "dzin", na tada ir man "dzin" - moka PVM'us, pelno mokesčius, bet žino kodėl. Jų pasirinkimas, jeigu jiems taip nerūpi jų įsteigtas verslas, kad verčia viską šiukšlynu be perspektyvų, tai kodėl man turėtų rūpėti? Paprastai tokie "chaosiniai" ir už buhalteriją vėluoja mokėti ir amžinai nelaimingi dėl kainos. Labai palengvėja, kai tokiais nusikratau.


smile smile smile Labai teisingai

Dorota1
13301
#1415577 2019-07-22 07:59 Dorota1

volgadon rašė:


Iki kokios sumos "auginsit" atskaitingus.Nes kaip taisyklė pas tokius atskaitingi mažėja labai lėtai, o priaugint galima greitai.Nes dar yra tokia grupė:bankomatų maniakai.Kol bus pinigų , visi bus nuimti.Vėl ant atskaitingo, ar į kasą.Nes praktiškai tas pats velnias.Vis vien neatsiskaito.Ką auginsit atskaitingus , ar kasą popierinę, ar paskolą forminsit.Kuri niekada nebus atiduota.Mano išvada:geriau tokius iš karto sušaudyt.


Aš irgi neieškau , kabinu at atskaitingo asmens, o iki kiek ten susikaups tai ne mano problema, vadovai informuoti kad čia jų problema, nepristačius sąsakitų moka daugau PVM, ir augina atskaitingo asmens sąskaita. Net ir pavydiminės sąskaitos, kai nusiunčiu jiems atsiskaityma su tiekėju ar pirkėjaų, ir sako "kad negalibuti permoka nes buvo sąskaita" atsakymas kad man nepristatė, tegul ieško. Viskas nesicackinu su tokias ir nesuku sau galvos.

„Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“


Obligacija
12
#1415578 2019-07-22 08:13 Obligacija

Dorota1 rašė:


Aš irgi neieškau , kabinu at atskaitingo asmens, o iki kiek ten susikaups tai ne mano problema, vadovai informuoti kad čia jų problema, ......... Viskas nesicackinu su tokias ir nesuku sau galvos.ačiū už pasidalinimus, man labai palengvėjo smile smile smile


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis