Tax.lt narys aruncikas

Tax.lt narys nuo
2003-10-22
aruncikas
forume parašė 476 žinučių

aruncikas naujausios žinutės:

2020-04-02 11:51 Įvairūs » prastovu iforminimas ir apmokejimas » #1422411
Laba diena,
O jei įmonė moka beveik minimalius atlyginimus (610 eur). Tai ar skelbsi pilną prastovą ar dalinę prastovą, nėra esminio skirtumo? Atlyginimą "sumažini" iki 607 eur, ir prašai 70-90 proc. subsidijos? Realiai, tai darbdavys gali sumažinti darbo dieną tik 1val, bus jau dalinė prastova. Ko pasekoje, darbdaviui ir toliau dirbs darbuotojas, o didžiąją dalį atlyginimo jau bus mokama iš subsidijos. Ar gerai suprantu?
2018-03-30 15:46 Gyventojų pajamų mokestis » Individuali veikla pagal pažymą » #1388201

Kristiana__ rašė:


Jeigu tie metalo likučiai susidaro individualios veiklos vykdymo metu, kaip jie gali staiga pavirsti asmeniniais, kad priduoti, kaip asmeninius?


aruncikas rašė:


Laba diena.
Individuali veikla - metalo gaminiai. Gaminant dirbinius, susidaro metalo likučiai. Atliekas parduodame metalo laužo supirkėjams. Kaip manote, ar šis atliekų pardavimas yra individualios veiklos pajamos, ar kitos asmeninės gyventojo pajamos? Nuo pajamų rūšies traktavimo priklauso jų apmokestinimo tarifas, pagal pakeistą GPM įstatymo 6 straipsnį.


Taip ir mes manome, logiška būtų. Bet VMI konsultuoja kitaip. neva tai ne individualios veiklos pajamos, aprašytos GPM įstatymo 6 str. Tas pats liečia ir ūkininkų parduodamą metalo laužą. Ir žinok dabar, kiek teisingai išskaičiuoti - 5 ar 15 proc. GPM?
2018-03-30 13:31 Gyventojų pajamų mokestis » Individuali veikla pagal pažymą » #1388181
Laba diena.
Individuali veikla - metalo gaminiai. Gaminant dirbinius, susidaro metalo likučiai. Atliekas parduodame metalo laužo supirkėjams. Kaip manote, ar šis atliekų pardavimas yra individualios veiklos pajamos, ar kitos asmeninės gyventojo pajamos? Nuo pajamų rūšies traktavimo priklauso jų apmokestinimo tarifas, pagal pakeistą GPM įstatymo 6 straipsnį.
2018-03-28 09:22 Bendra » Sodra » #1387942
Sodra krečia cirkus. Darbuotojas iki šių metų pradžios dirbo 4 valandų, nuo sausio pirmos 6 valandų darbo dieną. Jo dabartinis atlyginimas 400 eurų. Vasarį buvo išėjęs kasmetinių atostogų už praeitus metus, kai dirbo 4 val. Atostoginiai perskaičiuoti pagal koeficientą, nes keitėsi darbo laikas. Todėl vasario mėn. atlyginimas su atostoginiais nesiekė 400 eurų. Sodra nesivargindama priverstine tvarka, jokio pranešimo, nurašė iš sąskaitos papildomą įmoką iki jų išgalvotų „grindų“?
Tai suprask, žmogus išeina kasmetinių atostogų, Sodra pati pasiskaičiuoja įmokas, nes neturi informacijos apie teisingai priskaičiuotus atostoginius, – taip, neva, rūpinasi gyventojų pensija. O jei žmogus išeina nemokamų atostogų, Sodra turi darbdavio pranešimą, papildomų įmokų nebereikia, gyventojų pensijos neberūpi?
2017-08-08 11:29 Bendra » Mire darbuotojas » #1367410
Mirė darbuotojas pirmą atostogų dieną (atostoginiai neišmokėti). Naujame darbo kodekse neberandu tvarkos, kaip, kam ir kada turi būti išmokėtos mirusiajam priklausiusios sumos? O kodekso 65 str. 6 p. nurodo dar ir sutarties pasibaigimo dieną "nukelti iki atostogų pabaigos"??? Gal kam jau teko susidurti su šia nemalonia situacija po naujojo DK įsigaliojimo?
2017-07-03 18:22 Darbo teisė » Darbo sutartis » #1363226
Supratau.Ačiū.
2017-07-03 16:51 Darbo teisė » Darbo sutartis » #1363211

Girele rašė:aruncikas rašė:


O kokios idėjos dėl naujosios DS būsimų pakeitimų. Pagal ministro sukurptą pavyzdinės sutarties 11 punktą – kiekvieną kartą rašysime papildomą 2 egz, priedą ar susitarimą prie pagrindinės sutarties, kaskart kartojant visus šalių rekvizitus?


Ką blogo jūs įžvelgiate? "11. Ši darbo sutartis gali būti pakeista ar papildyta raštišku šalių susitarimu, išskyrus Lietuvos Respublikos darbo kodekse numatytus atvejus. "
Tai kaip anksčiau rašėm ir dabar rašysim.


Anksčiau, trumpai sutarties pakeitimo ar nutraukimo sąlygas aprašydavome jos tolesnėse "pastraipose", kurias patvirtindavome parašais. Dabar pakeitimams atskiri priedai? Ir sutarties nutraukimas jau be parašų? Įrašome darbuotojo „pareiškimo“ (keista, kodėl ne prašymo) datą ir viskas?
Ir DK 44 str. - pranešimas – tai čia darbo sutartis turėta mintyje, nes visa reikalinga informacija kaip ir bus sutartyje? Ar atskiras koks tai „pranešimas“ bus rašomas?
2017-07-03 16:24 Darbo teisė » Darbo sutartis » #1363207
O kokios idėjos dėl naujosios DS būsimų pakeitimų. Pagal ministro sukurptą pavyzdinės sutarties 11 punktą – kiekvieną kartą rašysime papildomą 2 egz, priedą ar susitarimą prie pagrindinės sutarties, kaskart kartojant visus šalių rekvizitus?
2016-11-21 16:22 Programinė įranga » Rivilė » #1339379

Maryte47 rašė:


Už apmokymus mes sumokėjome.....Dabar skambinu ir aiškinuosi. Man ir taip buvo parašyta kad rinkmena neatitinka standartų. O jei kokia klaida padaryta-vat ir neatitinka standartų.......


Tai va, ką aš ir sakau. Šalia programinių atnaujinimų, Jūs dar papildomai apmokėjote už "mokymus" dirbant su "kvailai sukurtu iMAS" ? Verslo pinigėliai leidžiami vėjais... Čia gi turėtų būti elementarus deklaravimas. Kažkodėl tai su FR0671 ar FR0672 nereikėdavo mokėti programuotojams už "apmokymus".
2016-11-21 16:13 Programinė įranga » Rivilė » #1339377

aiwita rašė:aruncikas rašė:


...Gal čia prie tų kelių milijonų įsisavinami dar vieni pinigai - "Perduokite klaidos pranešimą programuotojams" ??? Kaip čia kažkas jau rašė, programuotojai per kokią valandėlę ir "surastų" šią klaidą?


Mūsiškės tai perspėja, kad čia tikrai ne programuotojų klaida ir pasako kur bandyti ieškoti klaidos. Jei nenori ieškoti pats-suras ir sąskaitą išrašys


O tai pagrindinių "milijonų įsisavintojai" neįgali atskirti programavimo klaidų nuo elementarių pildymo klaidų? smile

2016-11-21 15:54 Programinė įranga » Rivilė » #1339370
"Rinkmena neatitinka XML struktūros aprašo (XSD). Perduokite klaidos pranešimą programuotojams, kurie kūrė Jūsų naudojamą XML rinkmenos formavimo funkcionalumą. (line number: 904; column number: 20; cvc-pattern-valid: Value '' is not facet-valid with respect to pattern 'PVM([0-9])*' for type 'ISAFTaxCodeType'.)"
Pasirodo taip pas juos aprašyta paprasta žmogiška klaidelė - neužpildytas PVM klasifikatoriaus kodo langelis. O, kas įdomiausia - ten paskui įrašytas neprivalomas PVM1???
Gal čia prie tų kelių milijonų įsisavinami dar vieni pinigai - "Perduokite klaidos pranešimą programuotojams" ??? Kaip čia kažkas jau rašė, programuotojai per kokią valandėlę ir "surastų" šią klaidą?
2016-11-21 09:52 Programinė įranga » Rivilė » #1339224

imaslengviau1 rašė:aruncikas rašė:


Dėkui, ieškosim 904 eilutės. :)
Šiame puslapyje aprašiau dar vieną situaciją - įmonės arba asmens kodai PVM kodo laukelyje (ne PVM mokėtojams). Galima ten juos palikti kaip identifikacinius Nr. VMI primėto perspėjimų dėl to. Kokio lygio tie jų perspėjimai - taisytini, ar neverti dėmesio? Kur išskaityti?Su notepadu, paskui Edit, tada go to 904 ir nušoka į tą eilutę smile
O jeigu įmonė ar asmuo ne PVM mokėtojas, į PVM kodo stulpelį rašykite ND ir viskas bus gerai smile


Dėl ND taip,mačiau - ranka pildant įšoka ND.Bet Rivilė įmeta kodą. O taip sukurta pagal pildymo taisykles, jose ND nė kvapo. Tai kaip ir Rivilės produktas teisingai sukurtas, pretenzijų kelti negali?
2016-11-21 09:47 Programinė įranga » Rivilė » #1339219

aiwita rašė:aruncikas rašė:


Dėkui, ieškosim 904 eilutės. :)
Šiame puslapyje aprašiau dar vieną situaciją - įmonės arba asmens kodai PVM kodo laukelyje (ne PVM mokėtojams). Galima ten juos palikti kaip identifikacinius Nr. VMI primėto perspėjimų dėl to. Kokio lygio tie jų perspėjimai - taisytini, ar neverti dėmesio? Kur išskaityti?


Jei leidžia priduoti su perspėjimu, tai manau ne kažkokio svarbumo


Bet, tai kaip nervas ima. Man irgi atrodo, kad taip viskas gerai, jie gi taisyklėse patys rašo - ten rašomas arba PVM kodas, arba ident.Nr. Rivilės taip ir sukurta programa, negali reikalauti korekcijų. Bet ranka pildant registra, PVM kode jau atsiranda ND??? Kosmosas kažkoks. smile
Paskui primėto perspėjimų nesąmoningų - o jie visi vienodai geltoni (ar ši situacija, ar netikslus PVM kodas ir t.t., kur jau kaip ir reikėtų patikslinti). Lyg neturėtume ką veikti, reikia pertikrinti šimtus dokumetų - kas ten per perspėjimas (taisytinas ar ne).
O jau tada įsijungia TOPŲ TOPAS - išeini iš koreguotinos eilutės be patvirtinimo, ir še tau -ne perspėjimas, ne klaida,o.......30 min BAUDA (kaip sporte)!!!???:
"Registre, kurį bandote pateikti yra koreguojamų sąskaitų, arba sąskaitos (-ų) koregavimo metu buvo uždarytas koregavimo langas. Registrą bus galima pateikti kai visų koreguojamų sąskaitų duomenys bus išsaugoti/atmesti arba praėjus 30 minučių nuo paskutinio koregavimo veiksmo."
Ir paskaičiuota. ne 15 min, ne 45 min, o 30 minučių reikia, kad perauklėtų mus, buhalterius....
Nežinau, kur tokius šedevrus reikia talpinti, bet tokio nesąmonės neturi teisės egzistuoti...
2016-11-21 08:57 Programinė įranga » Rivilė » #1339199
Dėkui, ieškosim 904 eilutės. :)
Šiame puslapyje aprašiau dar vieną situaciją - įmonės arba asmens kodai PVM kodo laukelyje (ne PVM mokėtojams). Galima ten juos palikti kaip identifikacinius Nr. VMI primėto perspėjimų dėl to. Kokio lygio tie jų perspėjimai - taisytini, ar neverti dėmesio? Kur išskaityti?
2016-11-20 12:33 Programinė įranga » Rivilė » #1339138
O kaip Jums sumeta PVM kodus ne PVM mokėtojams ir fiziniams? Jei kliento kortelėje PVM kodo langelis tuščias, registre sumeta įmonės arba asmens kodus vietoj PVM kodo. O iSAF-ui tai nepatinka - meta perspėjimus. Skaitau taisykles - ten nurodomas "pirkėjo PVM mokėtojo kodas... arba pirkėjo identifikacinis numeris". Tai asmens arba įmonės kodas gali ten būti, galima palikti? Ar reikia į klientų korteles vietoj PVM kodo surašyti ND? Bet tada atspausdintos sąskaitos su ND juokingai atrodys. Tada reiktų susikurti naujas PVM s/f ataskaitas? Gal kas jau išsprendė ir šiuos galvosūkius, "taip mažinančius mums naštą"?
2016-11-20 12:16 Programinė įranga » Rivilė » #1339134

linaip rašė:


Laba diena,

Gal kas padėtų reikia pagalbos!!!
Ar galima kažkaip pakoreguoti rivilėje perkelto dokumento operacijos datą?Be problemų.
Atsidarai dokumentą, melsva ikonėlė, "savikainos/operacijos datos koregavimas", pelytės dešinė ir koreguoji.
2016-11-20 12:12 Programinė įranga » Rivilė » #1339131
"(line number: 904; column number: 20; cvc-pattern-valid: Value '' is not facet-valid with respect to pattern 'PVM([0-9])*' for type 'ISAFTaxCodeType'.)"
Nu jo, penktadienį niekaip nepramušiau iSaf-o dėl šitos tik IT specialistams suprantamai aprašytos klaidos. Atidėjau pirmadieniui. Sakau jau kreipsiuos į Rivilę. Nes VMI nurodo, kad buhalteriai čia bejėgiai: "Perduokite klaidos pranešimą programuotojams, kurie kūrė Jūsų naudojamą XML rinkmenos formavimo funkcionalumą." Blyn, pirmadienį pats pasiknysiu po duomenis dalimis. Jei tikrai taip aprašoma blogai įvesta dokumento data ar mokesčio kodas - tada iSAF kūrė patys tikriausi ASILAI, nieko nesuprantantys nei PVM-e, nei apskaitoj, nei galų gale versle.
2016-11-18 11:01 Programinė įranga » Rivilė » #1338882

aiwita rašė:aruncikas rašė:


Kaip jums suformuoja iSAF duomenis ES PVM mokėtojams. Man šalis lieka - Lietuva, nors kliento kortelėje tokio žodžio nerasi? Pateikus registrą meta perspėjimus: "PVM mokėtojo kodo prefiksas neatitinka nurodyto valstybės kodo.". Gal žinot, kur įvesti šalį, kad ją teisingai pasigautų į registrą?


Kliento kortelėje alternatyviuose adresuose sukurti naują, uždėti varnelę "Pagal nutylėjimą" ir įrašyti šalies kodą dešinėje esančiame laukelyje


Gerai užslėptas sprendimas. :) Labai ačiū.
2016-11-18 10:46 Programinė įranga » Rivilė » #1338874
Kaip jums suformuoja iSAF duomenis ES PVM mokėtojams. Man šalis lieka - Lietuva, nors kliento kortelėje tokio žodžio nerasi? Pateikus registrą meta perspėjimus: "PVM mokėtojo kodo prefiksas neatitinka nurodyto valstybės kodo.". Gal žinot, kur įvesti šalį, kad ją teisingai pasigautų į registrą?
2016-10-06 12:21 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333890

vasara rašė:aruncikas rašė:Melaja rašė:virbuh rašė:


Diskutuokit ne diskutavę, o gavėjas 100 proc yra aiškus, kad tai ne Jūsų įmonė(siuntėjo).prašau neskandinti mūsų vilties smile
Kaip Jūs nujaučiate tą būsimą kontrolės mechanizmą, pasidalinkim, prašau? smile

Žodžiu-manau čia svarbu, kad kažkoks judesys būtų, nes reikia, kad "sistema veiktų" dėl ES lėšų, o realios kontrolės šitoj vietoj nebus.

Visai kas kita su i.SAF, vat ten tai manau su laiku bus analizuojama iš peties.
Tai va ir aš taip manau.
Istorijoje kažką išrūšiuoti - fiziškai neįmanoma.
Keliuose, gatvėse kažką sužiūrėti - fiziškai neįmanoma.

Tai ką, jei niekada nesamdai transporto prekių pervežimui, - visi galvos skausmai dėl viruso i.vaz kaip ir praeina. smile
O geriausi vaistai nuo šio viruso - kurjeriai ir KTK 38 str. !!! smile

2016-10-06 11:45 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333879

Melaja rašė:virbuh rašė:


Diskutuokit ne diskutavę, o gavėjas 100 proc yra aiškus, kad tai ne Jūsų įmonė(siuntėjo).prašau neskandinti mūsų vilties smile
Viltis visada gyva. smile
Bet paaiškinkit, kaip Jūs suprantat?
Na gerai, parduodam prekes su nuvežimu, yra noras užsiregistruoti i.VAZ. Užregistruojam.
Rezultatas, tokią dieną apskaitoje yra pardavimo s/f įmonei „A“ su 30 detalių eilučių įmonei už 500 Eur. Taip pat tą dieną yra užregistruotas važtaraštis tai pačiai įmonei „A“ su bendru krovinio pavadinimu (viena eilute) ir svoriu 100 kg.
Tai čia jau viskas labai gerai???
VMI bet kada po to patikės, kad tie 100 kg. ir yra už tuos 500 Eur, jai tiek tereikia iki pilno džiaugsmo?
O gal dar 20 kg. šalia pravažiavo už 100 Eur , tai pačiai įmonei, ar kitai pakeliui kur nors.
Kelyje, jeigu ir atsiras koks pareigūnas, suradęs i.Vaz-e važtaraštį tikrai apsidžiaugs. Vizualiai 100kg ar 120kg, beveik tas pats.
Ar čia sistema sukurta kontrolei kelyje, ar ir patikrinimams praeitų laikotarpių?
Jei kontrolei kelyje, tai iš karto stovi akyse Vilnius, vidurys darbo dienos, kontrolės postas ir žvilgsniu neaprėpiami automobilių kamščiai. Įdomi būtų statistika, kokia dalis viso krovinių srauto prajuda lengvaisiais ar komerciniais automobiliais neišvažiuojant iš didmiesčių?
O jei VMI patikrinimams, tai kaip Jūs planuojate? Yra gi prekių pardavimai su nuvežimu, pardavimai su pirkėjo išsivežimu, pardavimai su pirkėjo išsinešimu. PVM s/f segam, važtaraščiai lieka elektroniniai. Patikrinimas po metų, kitų. El. važtaraščius dar kaip nors su PVM s/f pagal datas sukabins. O visa kita? Tai dabar prie kiekvienos PVM s/f lipdom buhalterinę pažymą – išsinešė Jonas J., išsivežė Petras P. su auto PPP000? Linksmai būtų? Analogiškai tvarkyti, aišku, reikėtų tada dar ir pirkimo PVM s/f.
Kirba va tokios abejonės jau senokai.
Kaip Jūs nujaučiate tą būsimą kontrolės mechanizmą, pasidalinkim, prašau? smile
2016-10-06 10:11 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333831
Dėl prekių gabenimo pirkėjams.
Reikia atskirti gabenimą "Parduotų" prekių ir gabenimą prekes "Parduoti".
Manau, mes visi dažniausiai vežame prekes klientams Parduoti. Tai yra, gavę pirkėjo užsakymą, pagal jį atsirenkame prekes, pasikrauname ir vežame jas klientui su tikslu parduoti. Ir tai yra savų prekių vežimas savo sąskaita. VMI norėtų čia matyti gavėją - klientą (galimą pirkėją), o tada jau I.Vaz. Bet tada gali ginčytis iki begalybės... Veždamas nesu aš 100 proc. įsitikinęs, kad būtent šias prekes nupirks būtent šis klientas.
Tuo labiau medžiagoje yra jų atsakymas Nr.33:
„Aprašytoje situacijoje, net ir pasibaigus krovinio gabenimui, nėra žinoma, ar bus panaudota vežama atsarginė detalė ir ar ji bus perduota galimam gavėjui. Šiuo atveju krovinys gabenamas savo sąskaita (kaip tai reglamentuoja KTK), t. y. nėra sukurtų krovinio vežimo komercinių santykių. Todėl vadovaujantis Taisyklių 4.3 papunkčiu, tokio važtaraščio duomenų VMI teikti neprivaloma.“
2016-10-06 09:14 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333815
Ir vis tik,. Ką jūs planuojate daryti su kurjerių siuntomis? Registruosite i.Vaz?
DPD nieko nekeičia, akcentuodama, kad jie teikia pašto paslaugas.
Kiti kurjeriai jau tobulina savas sistemas, siunčia instrukcijas kaip jų duomenis įkelti i i.Vaz.
Bet gi jie visi vienodai užsiregistravę RRT - kaip pašto paslaugų teikėjai, t.y. vadžios "palaiminti".
O paštas - tai siuntų pervežimo SISTEMA, apimanti visas įmanomas transporto rūšis (siuntos dalį atstumo ir pvz. perskraidinamos lėktuvais). Tai apie kokį KTK ir i.Vaz gali eiti kalba, ir kaip čia gali būti 50 kg riba?
Tik mūsų Lietuvėlės dydis lemia, kad visos siuntos pervežamos tik keliais,
Nors ką gali žinoti, gal greitu laiku siuntos pvz. iš Vilniaus į Palangą jau bus perskraidinamos, jei tik kurjeriams tai apsimokės.
Ką Jūs manote?

2016-10-05 15:32 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333736

vasara rašė:urtele rašė:aruncikas rašė:


Bet "panaikintos nepradėjusios galioti" lengvatos pašto paslaugų teikėjams dėl pašto siuntų ir siuntinių iki 50 kg.


O kaip jūs manot, juk kiek galima kontrabandos iki 50kg pervežti- nesužiūrės kitaip smile
Na nesiklaidinkit! Nepanaikintos tos lengvatos-jei dar šiandien VMI juodu ant balto aiškina, kad tokioms siuntoms i.vaz nereikia. Jų logika paprasta-šioje vietoje tiesiog NĖRA formuojamas pagal Kelių kodeksą nustatytas važtaraštis. Su jais komunikuoja didžiausios siuntų įmonės. Dabar diskusija tik apie siuntas virš 50 kg.

Siūlau nepatingėti paskambinti VMI, jų aiškinimai pasikeitę nuo praeitos savaitės. Pakalbėsit, gausit nuorodas į įsakymus ir bus ramu. smileSkambinti į VMI, kai jie tiek prisimelavę, nėra tikslo. Šiandien taip, rytoj vėl kitaip kalbės.
Nebent logika yra čia...
Pašto siuntų, siuntinių gabenimo tvarką nustato tik Pašto įstatymas. Pašto siuntoms negalioja KTK, nes pašto siunta keliauja atskira transporto rūšimi - paštu (kaip pvz. geležinkeliu, oro transportu).
Ir jei DPD dirba tik kaip pašto paslaugų teikėjas - t.y. jis visų rūšių ir svorių siuntas perveža viena transporto rūšimi paštu. Juk negali pašto siuntinys virš 50 kg. "pavirsti" kroviniu pagal KTK, nes ir 100 kg siuntinį DPD perveža paštu.
Visa bėda, kad niekas nesirūpina pakeisti pasenusio Pašto įstatymo, ir jį pritaikyti ne tik Lietuvos paštu, nes tik dėl pastarojo interesų buvo įrašytas siuntinių apribojimas iki 50 kg.
Tai ir kaba dabar siuntinys virš 50 kg. tarp pašto įstatymo ir KTK, nei čia, nei čia netinka. smile smile smile
Smagiai pasiruošta sistemos įvedimui...

2016-10-05 13:54 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333699
Nebūtina teikti i.Vaz niekada, kai vežat savo transportu.
Vežat parduoti - pasirašot važtaraštuką su KTK 38 str. rekvizitais ir viskas. Nu kas ten kur įrodys, kada tos prekės parduotos, ar jau parduotos jūsų sandelyje ar bus parduotos nuvežus pas klientą, jo sandelyje. Tuo labiau, čia PVM s/f nereikalinga vežimo metu, o važtaraštyje nereikia nurodyti nei siuntėjo, nei.gavėjo.
Vežat jau nupirktas prekes - amžina diskusija su tais papildomais rekvizitais ant PVM s/f ar kito dokumento. Gal paprasčiau irgi tas paprastas važtaraštukas.
2016-10-05 13:37 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333690

urtele rašė:aruncikas rašė:


Dėl DPD. Nebesiklaidinkim. I.Vaz reikalingas visoms siuntoms[u][/u] - bent kjau šiai dienai.


Kaip visoms?jeigu veži sau, per kurjerių tarnybą? o jeigu vežu į remontą sugedusią prekę tiekėjui, kur jau prekė yra mano ir aš jos nesiruošiu niekam parduot? Visiškas briedas,sąžiningus žmonės susodino , apkrovė darbu ir dar tarp jų ieško vagių .
Tai aišku, kitos sąlygos - jei siuntėjas ir gavėjas tas pats, ar gavėjas FA be veiklos lieka. Bet "panaikintos nepradėjusios galioti" lengvatos pašto paslaugų teikėjams dėl pašto siuntų ir siuntinių iki 50 kg.
Gal, kaip čia rašo, atsipeikės jie ten, pakoreguos taisykles.
O kol kas, manau, reikia vadovautis taisyklėmis, o ne jų prirašytais klausimais-atsakymais.
2016-10-05 12:52 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333683
Skaitėt naujausią Raudoną pranešimą I.Mas-e??? smile smile smile
Kaip jums? Visi įgaliojimai iki šiol pateikti ANULIUOTI.
Vėl pradedam nuo nulio... smile smile smile
2016-10-05 12:41 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333676
O projekte buvo:
12. Valstybinei mokesčių inspekcijai važtaraščių ir kitų krovinių gabenimo dokumentų, jei šie teisės aktų nustatyta tvarka privalo būti išrašyti, duomenų teikti neprivaloma, kai: ...
.... 12.3. pervežamos pašto siuntos, kaip jos suprantamos Lietuvos Respublikos pašto įstatyme (korespondencijos siuntos, pašto siuntiniai iki 50 kg, siuntos, kuriose siunčiamos knygos, katalogai, laikraščiai, kiti periodiniai leidiniai);

Ir dabar pažiūrim 11 punktą čia:
www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/c2974f20f80111e5a52397090a2fa158/AAcroFMMTm

Man po tokio bespredielo, bent jau "dviems mėnesiams iki Naujų metų" pradingo noras net atsidaryti tą i.Vaz-ą.
2016-10-05 12:35 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333674
Dėl DPD. Nebesiklaidinkim. I.Vaz reikalingas visoms siuntoms[u][/u] - bent kjau šiai dienai.
Konsultacinė medžiaga VMI puslapyje, panašu, prirašinėta pagal I.vaz taisyklių projektą (radau tą projektą).
O iki spalio 1 d. taisyklėse punktas su "pašto siuntiniai iki 50 kg," paprasčiausiai dingo, bet konsultacinėj medžiagos liko. smile smile smile Sunkiai suvokiama, bet tokia realybė, taip mums padeda valdžia??? smile
Raskit mano žinutę 3-4 puslapius atgal. Ten viskas išsamiau padėliota.
2016-10-04 15:46 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1333512

Kotryna rašė:aruncikas rašė:Kotryna rašė:


Ką daryti su Kautra? - per autobusų stotį siunčiame? Reikia i.VAZ ar ne?


Skambinau praeitą savaitę į VKTI tuo klausimu. Tada sakė - Reikia.Kaip su pakrovimo ir iškrovimo adresais - autobusas veža nuo vieno miesto Autobusų stoties iki kito - reikia susirasti autobusų stočių adresus???? vien miestą įvesti neleidža.....Taip, reikia su "vežėju" išsiaiškinti, į kurį reisą norėtumėte įdėtį siuntą. Tada sužinoti, kokia keleivių pervežimo kompanija vykdo šį reisą, gal ir "Kautra". Siuntų tarnyba Jūsų miesto autobusų stotyje nelabai žinos, tai reikia susisiekti su transporto kompanija, kuri informuos, koks autobusas pajudėjo ar pajudės į šį reisą.
Tokią įvykių sęką man VKTI konsultantas "ramiu balsu" dėstė.
Man tiek marazmų užteko, nedaklausiau iki galo, tai dėl adreso, konsultacijos negavau, bet manau kito miesto autobuso stoties adresas pilnai tinka...

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2019 m. IV ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2020 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2020-01-01
180.95 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2020-01-01
3.72 EUR ir 607 EUR